Fotograf - jak wybrać?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 12:16

Na pewno warto wziąć takiego, który nawet najbardziej banalne ujęcie potrafi skonstruować tak, aby wyszło z niego małe dzieło sztuki :) warto patrzeć więc przede wszystkim na portfolio!
Gabriell
 

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Basia1994 » 26 lut 2013, o 21:22

Racja, ja pochwalę się wam moim fotografem, którego mam zamówionego na ślub w październiku ;)

SPAM

a to kilka jego zdjęć ;) co o nim sądzicie ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek



SPAMObrazek[/url]
SPAM

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Basia1994
 

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Ines_K » 26 lut 2013, o 23:03

Hej! Szukamy właśnie dobrego fotografa ślubnego i trafiliśmy na stronę SPAMZdjęcia mnie oczarowały. Pamiątki ze ślubu to rzecz na której nie chcemy oszczędzać ale chcemy mieć pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Proszę o opinie na temat tego fotografa, czy ktoś miał go na swoim weselu?

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:02 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ines_K
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 22:58

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez brunecia » 28 lut 2013, o 22:50

paula.x111 napisał(a):ja będę kierować się raczej tym by fotograf był jak najbliżej miejsca wesela. Nie chcę w żadnym wypadku mieć sesji ślubnej w innym dniu niż dzień mojego ślubu.
Do tego w mojej miejscowości jest jeden naprawdę przegenialny fotograf który robi fantastyczne foty! co prawda nie jest tani, ale akurat na zdjęciach oszczędzać nie zamierzam. Bo to jest najwspanialsza pamiątka tego cudownego dnia :)
niby płyta z wesela też jest pamiątką, ale bądź co bądź - do zdjęć częściej będziemy wracać niż do oglądania płytki :)



średni pomysł.
1.sesja zazwyczaj jest po obiedzie jak jest jeszcze jasno, co zrobisz z goscmi?mlodzi sa gospodarzami, wiec to oni musza o nich dbac.
2.mozna pokombinowac nad jakims fajnym miejscem na sesje, ktore niekoniecznie musi byc blisko miejsca wesela(a na pewno chcesz tracic czas w TYM DNIU?)
3.nie lepiej potraktowac sesje jako swietna zabawe, juz na luzie, w wybranym przez was dniu?

taka dobra rada ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez karmazynn » 7 mar 2013, o 19:19

Czy ktoś z Państwa korzystał z fotografii ślubnej oferowanej przez p. Piotra Wójcika - piotrwojcik.com.pl ?
Prosiłabym o opinie...!
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Basia1994 » 9 mar 2013, o 11:30

brunecia napisał(a):średni pomysł.
1.sesja zazwyczaj jest po obiedzie jak jest jeszcze jasno, co zrobisz z goscmi?mlodzi sa gospodarzami, wiec to oni musza o nich dbac.
2.mozna pokombinowac nad jakims fajnym miejscem na sesje, ktore niekoniecznie musi byc blisko miejsca wesela(a na pewno chcesz tracic czas w TYM DNIU?)
3.nie lepiej potraktowac sesje jako swietna zabawe, juz na luzie, w wybranym przez was dniu?

taka dobra rada ;)


Podzielam Zdanie szkoda dnia, chyba nie wiesz na co się piszesz, zastanów się dobrze bo wszyscy zdenerwowani będą w pośpiechu działać.

Obrazek
Basia1994
 

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez as22 » 9 mar 2013, o 12:30

SPAM jak najbardziej polecam tego fotografa nie robi zwykłych zdjec np. pod drzewem czy z ta parasolka , jak to on powiedzial "nawet nie bedziemy widzieli gdzie on jest" i tak bylo zeby zrobic ujecie to nawet kładł sie na podloge takie poswiecenie :) a zdjecia sa genialne :)

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:01 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
as22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:07

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez tomeh » 14 mar 2013, o 19:16

Z doświadczenia wiem że fotograf co się za wiele chwali jaki to nie jest dobry to często jest bardzo słaby. Dobrze gdy jest to osoba lubiąca tą pracę a nie traktująca jej jak skarbonkę.

tomeh
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 02:37

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez tuptek84 » 14 mar 2013, o 19:46

portfolio na własnej stronie internetowej po dzia podstawa. Zapoznaj się z kilkoma i wybierz, wg upodobań.:)
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Hadassa » 15 mar 2013, o 10:04

Przede wszystkim, jak jużktoś wspomniał to pasja ;) i tu często przydatne jest polecanie kogoś... ;)
Portfolio dodatkowy atut...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez karski1 » 18 mar 2013, o 15:37

My z mężem byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra Wójcika, którego z czystym sumieniem możemy polecić bo współpracowało nam się bardzo dobrze i naprawdę wszystkie sesje miło wspominamy :)
Joaśka

Ostatnio edytowano 15 lis 2013, o 12:25 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez karmazynn » 18 mar 2013, o 15:52

karski1 napisał(a):My z mężem byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra Wójcika - spam którego z czystym sumieniem możemy polecić bo współpracowało nam się bardzo dobrze i naprawdę wszystkie sesje miło wspominamy :)
Joaśka


Dziękuję za wypowiedź. Ktoś mógłby coś jeszcze dodać od siebie? A może kogoś jeszcze z okolic Rzeszowa polecicie do wykonywania fotografii ślubnych?
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez tasiaka » 19 mar 2013, o 16:01

brunecia napisał(a):
paula.x111 napisał(a):średni pomysł.
1.sesja zazwyczaj jest po obiedzie jak jest jeszcze jasno, co zrobisz z goscmi?mlodzi sa gospodarzami, wiec to oni musza o nich dbac.
2.mozna pokombinowac nad jakims fajnym miejscem na sesje, ktore niekoniecznie musi byc blisko miejsca wesela(a na pewno chcesz tracic czas w TYM DNIU?)
3.nie lepiej potraktowac sesje jako swietna zabawe, juz na luzie, w wybranym przez was dniu?

taka dobra rada ;)

Co racja to racja, rozumiem tego dnia ma się te "wyjątkowe promyki w oczach" ale nie można wcale poszaleć bo można uszkodzić suknię, pobrudzić się, rozwalić fryzurę czy makijaż. To jedna kwestia, druga to goście - oczywiście każdy jest dorosły może się chwilę sobą zająć, ale uważam to za wielkie nieporozumienie zostawić ich samych jako gospodarze. A zawsze wybierając salę warto zwrócić uwagę jakie są dookoła "okoliczności przyrody" i w czasie wesele wyskoczyć z gośćmi i zrobić sobie fotki - to można naprawdę fajnie rozegrać i nie będzie to wyglądało jak "ustawiamy się w rządku od wujka zdziśka po ciotkę zenię tu przy klombie" ale do tego jest własnie potrzebny fotograf z pasją i pomysłem
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez ola.nowik » 11 kwi 2013, o 13:20

Ja zanim wybrałam fotografa zapoznałam się z licznymi portfolio fotografów online. Potem poszukałam opinii o wybranych, a na koniec z małą grupką, która mi została spotkałam się osobiście i ostatecznie po rozmowie, bo ważne jest aby dobrze się dogadywać z fotografem oraz po przedstawieniu własnych wizji i zapatrywań na nie fotografów wybrałam Photo Art Studio SPAM. Ze zdjęć, które otrzymałam jestem mega zadowolona :)

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:01 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ola.nowik
 

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Jagoda_82 » 18 kwi 2013, o 23:20

Ja mogę polecić fotografa od firmy ProAction. W przypadku pakietu foto + film można liczyć na atrakcyjne zniżki. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z fotoreportażu. Dla zainteresowanych adres strony: SPAM

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:00 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Jagoda_82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:04

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez kplecha » 26 kwi 2013, o 12:13

Najlepiej poprostu poprosić gościa o portfolio

kplecha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 12:11

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Amaretto » 13 maja 2013, o 17:50

To studio robi świetne SPAM. Wynajęłam ich na swój ślub i wesele i jestem bardzo zadowolona. Poleciła mi ich koleżanka która również była usatysfakcjonowana.
Zdjęcia są wyraźne, bardzo dobrze przygotowane. Wzięli pod uwagę wszystkie nasze sugestie ;)

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 07:00 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Kejti » 31 sie 2013, o 00:15

Najlepiej chyba przeszukać bazę fotografów np. taką SPAM. W jednym miejscu ma się wielu fotografów i ich portfolio. Wybrać sobie takiego, którego fotki są zbliżone do tego, co chcielibyśmy mieć ze swojego ślubu i napisać maila.
Nie ma co na siłę wybierać fotografa czy pytać znajomych, każdy ma inny gust, a nawet najlepszy fotograf nie zrobi nam zdjęć o jakich marzymy, skoro on preferuje inny typ fotografii ślubnej.
Jedyny minus (jak się ma dużo czasu to jest on plusem ;-)), że szukanie chwilę zajmuje, bo w takiej bazie jest mnóstwo różnych fotografów i zanim wszystkich się przejrzy to trochę czasu mija ;-)

Ostatnio edytowano 2 wrz 2013, o 11:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Bozena87 » 13 mar 2016, o 14:53

Moim zdaniem zawsze trzeba się kierować zdjęciami, bo w końcu to zdjęć oczekujemy :) Mi mega podobają się reportaże ślubne SPAM, są takie z duszą!


ILE JESZCZE KOLEZANKA BEDZIE CHCIALA NAM SPAMU WCISNAC?
Bozena87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 mar 2016, o 14:47

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Herminaj » 23 mar 2016, o 12:43

Portfolio jest najważniejsze a do tego można przejrzeć także zdjęcia znajomych którzy już ślub mieli.
Herminaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 12:38

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez dalima » 7 kwi 2016, o 14:40

Dokładnie, najważniejsze jest portfolio bo dokładnie wiesz w jakim stylu fotograf robi zdjęcia i czy technika jest ok czy to po prostu jakiś człowiek z aparatem w ręku. My się sporo naszukaliśmy zanim w końcu trafiliśmy na kogoś porządnego (przy okazji mogę polecić - Matari Studio) bo ofert oczywiście było mega dużo, ale taki prawdziwych fotografów "z krwi i kości" to można by policzyć na palcach jednej ręki, już nie mówiąc o problemie z terminami. Nawet jak ktoś mi polecał, że super zdjęcia to za każdym razem sobie szukałam w internecie jakichś "dowodów" bo też nie zawsze to co się komuś wydaje "super" to dla nas też jest :)
dalima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 14:36

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez magicznanatura » 14 kwi 2019, o 14:53

Moim zdaniem najlepiej kierować się portfolio, to wizytówka każdego fotografa. Wiadomo, każdy ma swoją wizję, podejście więc to najlepiej wszystko odda. Z górnego śląska jak szukacie fotografa to polecam zerknąć na to portfolio: SPAMMoim zdaniem zdjęcia zamieszczone na stronce są przepiękne.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 06:59 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Cranium84 » 16 lut 2020, o 15:00

Na czym zależy Wam bardziej? Na pozowanych zdjęciach w dniu ślubu i sesji z której macie piękne zdjęcia portretowe czy na reportażu ślubnym, gdzie uchwycone są Wasze emocje i piękne momenty z dnia ślubu?
Cranium84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lut 2020, o 14:35

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Hania1878 » 4 kwi 2020, o 12:49

Dzisiaj często w lokalu gdzie organizujemy polecą fotografa. Nam tak doradzono. Mieliśmy wesele w Glamour we Wrocławiu. Bardzo klimatyczne miejsce, świetna obsługa ,doskonałe jedzenie. Tam nam polecono fotografa, który często u nich robi zdjęcia na weselach, mogliśmy podejrzeć jak wyglądają jego prace i zdecydowaliśmy się. Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy ,wszystko wyszło super.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez MerryRogal » 12 maja 2020, o 15:09

Ja ostatnio korzystałam z tego poradnika przy wyborze i trochę mi rozjaśnił wybór fotografahttps://kamilblaszczyk.pl/jak-wybrac-fotografa-slubnego/
MerryRogal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 maja 2020, o 15:04
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron