Jak urozmaicić wesele ?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez raulq7 » 8 mar 2012, o 00:43

Witam

Tak się składa, że zobowiązałem się pomóc w organizacji atrakcji na pewien ślub. I mam wymyślić coś co będzie zabawiało gości, tak by kluczowymi aspektami nie była tylko muzyka i jedzenie. Czy moglibyście mi polecić jakieś atrakcje (nie chodzi mi o popularne zabawy weselne) które pozwoliły by zapamiętać to wesele wszystkim gościom zarówno tym najmłodszym, jak i najstarszym ?
Co jest teraz modne ?
raulq7
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez WeselneZaplecze » 8 mar 2012, o 09:16

Myślę, że pokazy barmańskie. Już gdzieś o tym pisałam, że cieszą się dużym zainteresowaniem gości weselnych.
Obrazek
WeselneZaplecze
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez martynka » 24 mar 2012, o 23:17

Skłaniam się do postu poprzednika.
Byłam ostatnio na takim weselu gdzie zatrudniono specjalnych profesjonalnych barmanów i muszę powiedzieć że gościom coś takiego bardzo przypadło do gustu. Przez całe wesele i poprawiny byliśmy raczeni przeróżnymi ciekawymi i egzotycznymi drinkami przygotowywanymi w efektowny sposób, który budził zaciekawienie gości w każdej grupie wiekowej. Mnie się to spodobało na tyle, że sama chyba na swoje wesele ich wynajmę
martynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 20:07

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez raulq7 » 25 mar 2012, o 17:21

Dzięki za odpowiedzi :)
Z tego co widzę, rzeczywiście jest to na czasie, rozmawiając ze znajomymi którzy są stałymi bywalcami wesel również dowiedziałem się o tym i mówili że jest to bardzo fajna atrakcja.
Czy moglibyście mi przybliżyć jak to wygląda kosztowo i kto świadczy takie usługi ?
raulq7
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Dawid2003_pl » 27 mar 2012, o 12:33

Fajnym pomysłem sa tez latające lampiony. Jeden kosztuje ok 3 złotych. daje się go każdej weselnej parze i np ok 24 wszyscy swoje zapalają i puszczają w powietrze. Efekt jest oszałamiający.
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Dawid2003_pl » 27 mar 2012, o 12:35

Fajnym pomysłem sa tez latające lampiony. Jeden kosztuje ok 3 złotych. daje się go każdej weselnej parze i np ok 24 wszyscy swoje zapalają i puszczają w powietrze. Efekt jest oszałamiający.
Dawid2003_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 20:08

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez tusia25 » 27 mar 2012, o 16:15

pokaz barmański to fajny pomysł, ale chyba sporo kosztuję taka usługa?? i jak to wygląda, ja nigdy się jeszcze nie spotkałam z czymś takim... czy barman ma tylko pokaz przez jakiś czas, czy przez całe wesele serwuje drinki??
a co do lampionów - bardzo mi się podoba ta koncepcja:)
a jeśli chodzi o zabawy weselne, polecam poszukanie fajnego zespołu, który w ramach oczepin organizuje zabawy dla gości.
tusia25
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez martynka » 31 mar 2012, o 21:18

Z tego co wiem na weselu mojej bliskiej psiapióły, gdzie z czymś takim się spotkałam ona musiała kupić wszystkie produkty potrzebne do drinków. Wszystko reszta należało do zadań dwóch barmanów których wynajęła na to wesele. A umieli sporo, bo w naprawdę fajny sposób przyrządzali przeróżne drinki rozbawiając przy tym dzieciaki i zaciekawiając resztę. Prawie jak w takim jednym filmie z Tomem Cruisem, gdzie był barmanem. (Nie chcę podawać tytułu by nie spalić)
W drugi dzień na poprawiny był już tylko jeden barman. Ale jak wiadomo w poprawiny każdy ma nieco mniej energii i spokojnie sobie poradził z panującym tam ruchem.
Z tego co wiem koleżanka zamknęła się w okolicach 3 000 zł za dwa dni.
Ogólnie bardzo fajna rzecz, jeśli chcesz mogę sie zapytać o kontakt do nich. Z mojej oceny są warci polecenia.

Inny sposób to wpisać w wyszukiwarkę "weselny drink bar" i wyskoczą Ci oferty ludzi, którzy się tym zajmują
martynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 20:07

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez raulq7 » 1 kwi 2012, o 00:10

Czyli chodzi Ci o nich ? .......
Jak tak patrzę na ich ofertę jest dosyć ciekawa. I nawet cenowo prezentują się nieźle w porównaniu do konkurencji :) Ale odpisz bym wiedział o kim dokładnie mówiłaś



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
raulq7
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez martynka » 1 kwi 2012, o 23:56

Gratuluję wyczucia :) Właśnie o nich chodziło.
I nie zapomnij zapytać o rabat, bo wiem że taki przysługuje przy odpowiednio wcześniejszej rejestracji

A odnośnie kontaktu do nich to proszę :)
Radosław Podlaski
505 117 567
radoslaw.podlaski@weselnydrinkbar.pl
martynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 20:07

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez kasia1990 » 4 kwi 2012, o 13:19

Myślę,że ciekawym pomysłem jest też para dzieci wykonująca profesjonalny pokaz tańca :) byłam na takim weselu, gdzie własnie coś takiego miało miejsce i wszystkim gościom naprawdę się podobało :) widziałam też dziewczyny tańczące w strojach cygańskich, to też było ciekawe ale może odwrócić uwagę od panny młodej ;D
kasia1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 13:08

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez dzo » 6 kwi 2012, o 21:55

nie spamujcie ;)
dzo
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Hanus » 10 maja 2012, o 13:43

Ten pomysł z pokazami barmańskimi jest genialny! Już wysłałam SMS-a mojej drugiej połowie, że musimy taki mieć na naszym weselu! Dziękuję Dziewczyny! ;) Może macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły? Będę wdzięczna za każdą natchnioną myśl! :)
Hanus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 23:17
Lokalizacja: Sopot

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Solina » 28 gru 2012, o 19:00

Pluszowe maskotki... Znaczy ludzie poprzebierani w stroje pluszowe z różnych bajek. Fajnie nakręcają zabawę. Porobią też zdjęcia. Tu jest ich oferta: www.wesolepluszaki.pl

Solina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 18:16

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez krokusss » 21 lut 2013, o 14:05

ja co prawda puszczałam lampiony na jakimś obozie studenckim, ale rzeczywiście czysta magia, w sam raz na wesele. Myślę, że pokaz barmański też jest niczego sobie, ale wszystko zależy od budżetu ...
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez brunecia » 24 lut 2013, o 14:53

Mieliśmy latające lampiony, magiczna sprawa, puszczana przed oczepinami :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez Jagoda_82 » 27 lut 2013, o 23:08

My zastanawialiśmy się nad sztucznymi ogniami i lampionami. W końcu padło na lampiony. Dały nam tyle samo frajdy co gościom ;)
Jagoda_82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:04

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 00:10

Ja również myślę o lampionach na swoim weselu :) Czy jest to bezpieczne? Nie podpali się coś w okolicy jak puścimy ok. 30 lampionów? :)
sun979
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 14:49

sun979 napisał(a):Ja również myślę o lampionach na swoim weselu :) Czy jest to bezpieczne? Nie podpali się coś w okolicy jak puścimy ok. 30 lampionów? :)


nie są niebezpieczne ;) jednak ja bym tego nie wybrała na wesele - po prostu nie podoba mi się to "puszczanie" lampionów :D
paula
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez brunecia » 28 lut 2013, o 22:39

żeby puszczać lampiony musisz mieć zgodę straży pożarnej, jednak wiele restauracji przymyka na to oko i można puszczać.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 00:05

brunecia napisał(a):żeby puszczać lampiony musisz mieć zgodę straży pożarnej, jednak wiele restauracji przymyka na to oko i można puszczać.


To może fajerwerki byłyby lepsze i bezpieczniejsze? ;)
sun979
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 22:22

brunecia napisał(a):żeby puszczać lampiony musisz mieć zgodę straży pożarnej, jednak wiele restauracji przymyka na to oko i można puszczać.



Hmmm... a gdyby lampiony zamienić na fajerwerki? Co Wy na to? :)
sun979
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 22:35

no wydaje mi się że po oczepinach fajerwerki odpalić to może być dość ciekawie ;)
paula
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 23:43

paula.x111 napisał(a):no wydaje mi się że po oczepinach fajerwerki odpalić to może być dość ciekawie ;)


i może bardziej bezpiecznie, bo zrobią to np. kelnerzy. nie?

To potem nowy rok by się kojarzył z naszym weselem ;P
sun979
 

Re: Jak urozmaicić wesele ?

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 23:44

no właśnie ;)
ja raczej nie chciałabym takich dodatkowych atrakcji, choć może mój facet będzie nalegał
paula
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron