wolny czas

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

wolny czas

Postprzez KamilaS » 20 lut 2013, o 19:11

co robicie w wolnym czasie ?
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: wolny czas

Postprzez vicky0019 » 21 lut 2013, o 16:33

Uprawiam sport. Ogólnie jestem w programie SPAM Jest to program dla ludzi aktywnych i tych, którzy pragną zadbać o kondycję, sylwetkę i własne samopoczucie. Będąc w programie otrzymuje się kartę MultiSport Plus dzięki której ma się nieograniczony dostęp do znakomitych obiektów sportowych w całej Polsce

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 10:16 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: wolny czas

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 10:27

Nie mam ostatnio za dużo wolnego czasu, więc jak już się przytrafi to albo spędzam go na nadrabianiu wizyt na poczcie czy banku, ogarnianiu mieszkania lub spotkaniach ze znajomymi. Świętem jest moment kiedy nic nie robię i oglądam serial za serialem co by się odmóżdżyć;)
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: wolny czas

Postprzez Janis Joplin » 1 mar 2013, o 11:38

Ja generalnie stawiam na aktywny wypoczynek, przede wszystkim fitness i jak jest sprzyjająca pogoda to koniecznie bieganie albo rower. Poza tym znalazłam w końcu fajnego nauczyciela gry na gitarze, więc teraz sporo wolnego czasu poświęcam na naukę nowych akordów ;) no i fotografia, jak tylko mogę zabieram aparat ze sobą, bo nigdy nie wiadomo kiedy trafi się moment na świetne zdjęcie. Odkąd stałam się szczęśliwą posiadaczką lustrzanki Sony (wtajemniczonym zdradzę, że chodzi o SLT A37K ze szkłem 18-55mm), właściwie nie wyobrażam już sobie wyjścia z domu bez „lustra” ;)
Avatar użytkownika
Janis Joplin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:16

Re: wolny czas

Postprzez AnaStazJa » 1 mar 2013, o 13:33

Ja w wolnym czasie bawię się w tresera psów ;) Kiedyś marzyło mi się zostać dogoterapeutką, no ale chwilowo szans na to nie mam więc przynajmniej z pieskiem się bawimy i uczę go nowych komend, biegamy, spacerujemy. Poza tym grywam od czasu do czasu w jakieś gierki coby to się troszeczkę rozluźnić, albo oglądam seriale (zwłaszcza wieczorami).
Piszę jakieś wiersze, opowiadania czy inne tego typu rzeczy :)
AnaStazJa
 

Re: wolny czas

Postprzez bikini » 4 mar 2013, o 11:46

Ostatnio zapominam powoli, co to znaczy mieć wolny czas, ale kiedy zdarza mi się taka chwila, lubię poczytać książkę, pooglądać jakiś fajny film, pobawić się z psem, wyjechać, spotkać się z przyjaciółmi. Opcji jest sporo :)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: wolny czas

Postprzez joga123 » 7 cze 2013, o 18:43

Wolny czas poświęcam na ćwiczenia jogi! I wam też to polecam! Ćwiczymy razem z mężem i przy tym świetnie się bawimy. Ja kupiłam płytę z ćwiczeniami na www.jogastyle.pl ale jest też wiele stron na internecie co mają takie filmy. Mój jest bardzo szczegółowy i fajnie się z nim ćwiczy. Są tu jeszcze jakieś fajnki jogi?? łączmy się! :happy
joga123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 18:31

Re: wolny czas

Postprzez 456 » 8 cze 2013, o 11:09

To zależy na co mam w danym dniu ochotę. Przeważnie rysuję albo piszę.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: wolny czas

Postprzez greatjob » 10 cze 2013, o 07:07

Czytam. Nawet w kolejce np. w banku. Inni się niecierpliwią, a ja sobie czytam. Polecam - warto mieć przy sobie jakąś książkę, jeśli oczywiście nie waży z pół tony (tzw. literatura ciężka).

http://czestochowa.greatjob.pl/ - praca Częstochowa | ogłoszenia
greatjob
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2013, o 15:46

Re: wolny czas

Postprzez xipi » 11 cze 2013, o 14:33

Oglądam filmy, chodzę na spacery, spotykam się ze znajomymi, pielęgnuje ogródek :)

xipi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 14:06

Re: wolny czas

Postprzez Tomtre » 12 cze 2013, o 12:24

Ja uwielbiam czytać książki w wolnym czasie najlepiej fantasy albo si-fi ; ) Taka Nerdka ze mnie trochę bo i pogram czasem na xboxie u chłopaka : P Uwielbiam słuchać muzyki i tańczyć do niej przy okazji ; )

Avatar użytkownika
Tomtre
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 12:14

Re: wolny czas

Postprzez hejmeje » 19 cze 2013, o 13:54

Czytam książki, oglądam filmy, spotykam się ze znajomymi :)

hejmeje
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 cze 2013, o 13:49

Re: wolny czas

Postprzez Amaretto » 21 cze 2013, o 12:02

A ja w wolnym czasie grywam na komputerze ;p Moje starsze koleżanki z pracy grają w pasjansa. A ja gram w gry przeglądarkowe :) Rules :D

Treść moderowana
Amaretto
 

Re: wolny czas

Postprzez Carina » 24 cze 2013, o 13:58

Coż malo tego wolnego czasu miewam.ale jak juz mam to przewaznie przeznaczam go dla malego : )
w dalszej kolejnosci sa maziaje, ksiazka, frywolitka (od jakiegos czasu dzieki KAy), ewentualnie zabawa w Diy...swojego czasu tez fotografia ale teraz juz mniej.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: wolny czas

Postprzez Aniaaaaa » 25 cze 2013, o 16:55

Gram w siatkówkę i pływam albo trenuję na siłowni
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: wolny czas

Postprzez Atunka » 12 lip 2013, o 12:26

Może to trochę dziwne, ale zbieram znaczki. Mam całkiem pokaźną kolekcję, ale to już taka rodzinna tradycja. Mój dziadek to robił, potem przekazał swoje zbiory tacie, a teraz całą kolekcję ma ja :)
Avatar użytkownika
Atunka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 lip 2013, o 19:09

Re: wolny czas

Postprzez vaniliiia » 12 lip 2013, o 14:42

Atunka napisał(a):Może to trochę dziwne, ale zbieram znaczki. Mam całkiem pokaźną kolekcję, ale to już taka rodzinna tradycja. Mój dziadek to robił, potem przekazał swoje zbiory tacie, a teraz całą kolekcję ma ja :)


Niby dlaczego dziwne? Każde hobby ma swój urok, najwazniejsze żeby robić to co się kocha i lubi :)
Ja zbieram aniołki... Nie mam ich wiele, ok 20. Nie mogę ich zbyt dużo kupować bo jak sie sprząta to łatwo je pozbijać, dlatego z kupowaniem ich troche stopuję :D
A oprócz aniołków moim hobby są psy.. Pomagam ludziom jak mają jakieś problemy wychowawcze z nimi, albo nie umieją ich nauczyć prostych komend.. Kiedyś się bardziej nimi fascynowałam, ale z czasem to jednak przechodzi, ale mimo wszystko chciałabym z Nimi pracować i w przyszłości mieć swojego wymarzonego psa :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: wolny czas

Postprzez Paulla » 17 lip 2013, o 01:53

W wolnym czasie czytam książki, a ostatnio dużo czasu poświęcam tematyce Azji. Fascynuje mnie ten kontynent, zapisałam się też na język chińskie do CJCH i wydaje mi się, że próba nauczenia chińskiego zupełnie mnie pochłonie
Paulla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 23:11

Re: wolny czas

Postprzez anuska » 5 wrz 2013, o 14:36

Czytam książki, robię zdjęcia, śpie, spaceruje, jeżdże na rowerze albo rolkach, spędzam czas ze znajomymi i chłopakiem.
anuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 07:21

Re: wolny czas

Postprzez Kikimora » 7 wrz 2013, o 11:55

Zaczynam się zastanawiać co to jest wolny czas?W sumie cały wolny czas poświęcam moim psom. Głównie opieka nad nimi, spacery i treningi. Pomiędzy chwilami z psami gotuje, sprzątam, czytam trochę i siedzę w necie.
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: wolny czas

Postprzez Muffy » 8 wrz 2013, o 22:10

Z trudem znajduję wolny czas. Właściwie nie daję z wszystkim, co chciałabym robić. Spacery, aktywny wypoczynek, czytanie, film, wyjście gdzieś, spotkania...

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: wolny czas

Postprzez aureliadevil76 » 10 wrz 2013, o 16:23

Ja w wolnym czasie film, muzyka, książka, rower, wycieczki :)
Avatar użytkownika
aureliadevil76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 09:48

Re: wolny czas

Postprzez drobna » 11 wrz 2013, o 17:27

Ciężko o wolny czas ostatnio, ale jak już uda mi się go trochę wyegzekwować to oddaje się czytaniu albo wertowaniu mojej biblioteczki muzycznej.

Buduje swoje życie na miłości fundamencie.
Avatar użytkownika
drobna
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 15:07
Lokalizacja: Kraków

Re: wolny czas

Postprzez Rycheza » 7 paź 2013, o 21:37

Rower, bieganie, spacer. Zawsze na sportowo :)
Avatar użytkownika
Rycheza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 21:34

Re: wolny czas

Postprzez Sophie001 » 10 paź 2013, o 02:32

Książki, filmy i sen to moje ulubione formy spędzania wolnego czasu, w weekendy wypady rowerowe z przyjaciołmi lub wyjscia na miasto
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]