Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Czy podążacie za modą?

Postprzez króliczek8982 » 28 lut 2010, o 23:12

Drogie koleżanki czy podążacie za modą nosicie to co jest modne w sezonie czy raczej ubieracie się w to co wam się podoba?
króliczek8982
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez elizabeth » 1 mar 2010, o 17:16

Lubię być modnie ubrana, ale bez przesady - nie wszystko, co modne musi mi się podobać :D
Ubieram się tak, żeby wyglądać dobrze - na mój gust, a nie tylko w to, co jest modne.
elizabeth
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez marta_wiga » 5 mar 2010, o 12:33

Dokładnie. Z tego co modne trzeba wybrać to co nam się podoba i nam pasuje. Nie zawsze to co wygląda dobrze na modelkach będzie wyglądać dobrze na nas.
marta_wiga
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 14:08

Ja lubie wyglądac modnie;) Ale nie kazdy trend mi sie podoba:) Lubie ubierac się w to co mi się podoba, czasem wcale nie jest modne, ale po prostu to lubie.
Bielizna-Anna
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez moniulka08 » 7 paź 2010, o 17:05

Ja lubię się ubierać na www.galeriamody.aletarg.pl
moniulka08
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez gohusia » 7 paź 2010, o 17:09

no to chyba tylko w ramach reklamy...
nie fajnie.
gohusia
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Justyna4 » 8 paź 2010, o 10:59

Ja za moda nie jestem :) ale kupuje to co mi się podoba, co w oko wpadnie czasem:)
Justyna4
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Bielizna-Anna » 12 paź 2010, o 13:12

Szczerze mówiąc to moda wyznacza bardzo często to co nam się podoba,więc trudno stwierdzić ze jesteśmy poza nią. To co modne bardzo często jest ładne i na topie,wiec ja również staram się tak ubierać
Bielizna-Anna
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez fidoma » 12 paź 2010, o 13:45

Staram się podążać za modą, to zrozumiałe, chcemy być ubrane modnie i na czasie. Ale wybieram to co mi pasuje i w czym się czuję dobrze. Często jest tak, że to co ładnie wygląda na innej osobie na mnie niestety już nie pasuje. Dobrze być świadomym tego co akurat w trawie piszczy, ale nie dajmy się zwariować! Bo to co dziś modne, jutro już nie jest. Ja stawiam na klasykę w dobrej jakości.
fidoma
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez syka » 18 paź 2010, o 15:37

Staram się śledzić na bieżąco nowinki modowe, ale często nie widzę siebie w niektórych trendach, więc raczej noszę to, co mi się po prostu spodoba. Ale jak mnie coś zainspiruje, to wtedy chętnie to kupuję. Najważniejsze, żeby w danych rzeczach samemu sobie się najbardziej podobać...:)
syka
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez bluajsik » 19 paź 2010, o 09:50

Moją inspiracją przeważnie są baczne obserwacje ludzi na ulicy :lol: Lubię podpatrzeć kto i jak się ubiera potem testuje to na sobie. No i oczywiście sama również testuje różne kreacje :D
bluajsik
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Hania26 » 25 paź 2010, o 15:00

Moda inspiruje mnie, jednak absolutnie nie podążam za nią ślepo. Nie lubię mieć na sobie tego co wszyscy. W każdym sezonie wybieram sobie takie modowe smaczki, które najbardziej odpowiadają moim upodobaniom. Teraz zakupiłam sobie beżowy płaszczyk w H&M i śliczne ażurowe rajstopki Knittex http://www.knittex.pl/produkt,21,240.html :)
Hania26
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez gohusia » 25 paź 2010, o 15:36

Ja też się staram podążać, ale chyba wynika to z tego że zazwyczaj panujące trendy są w moim tonie, guście :D często zaglądam do butików, porównuje fasony, ceny. ale też zaglądam na strony www.Mam swoje ulubione marki, a ostatnio naszą firmę Big Star. Kolekcja jesienna Berlin mnie bardzo mile zaskoczyła, wiele rzeczy są " w moim typie".
np takie spodnie :D
Obrazek
gohusia
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ninka_niebieska » 26 paź 2010, o 10:59

Spodnie są super, ale nie będą pasowały do każdej sylwetki, więc nie każdej dziewczynie będą się podobały. Jak dla mnie są troszke za bardzo obcisłe po całości.. zawsze jest problem z ich zakładaniem i zdejmowaniem... i podkreślam, ze wcale nie jestem gruba :) Poprostu biorac prysznic po treningu mam problem z wciągnięciem spodni na tyłek bo skóra jest jeszcze wilgotna.. ale na weekend (gdy nie mam treningów) owszem.. chętnie bym takie założyła :)
ninka_niebieska
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez dione » 28 paź 2010, o 14:47

nie ukrywam, że staram się śledzić co obecnie jest w modzie, ale jednak nie kupuję ciuchów jedynie dlatego, że są modne, ale muszą też pasować do sylwetki, no i oczywiście mi się podobać, niestety zawsze przeraża mnie cena ubrań z tych najnowszych trendów
dione
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez anka12 » 11 lis 2010, o 21:11

Ja się staram ale idzie w takim szybkim tępie że czasami jest ciężko.
anka12
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Kasia2 » 12 lis 2010, o 13:30

Moda jest inna dla nastolatek i inna dla kobiet dojrzałych, każda z nich ma swój urok i swoje prawa, czy podążam za modą?
Nie
Staram się kreować własną ;)
Dlatego szukam czegoś co będzie pasowało do mnie a nie ja do czegoś ;)
Oczywiście jeśli chodzi o modę ;)
Kasia2
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ela1980 » 12 lis 2010, o 14:23

Jakbym miała podążać za modą to nie starczyłoby mi wypłaty :P
Także u mnie jestem zawsze z tym do tyłu...
ela1980
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez gohusia » 16 lis 2010, o 21:46

Napewno moda jest ściśle związana z wydatkami... ale takie sklepy, gdzie można ubrać się mega modnie a do tego nie wyda się fortuny :D
gohusia
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez pompadour. » 26 lis 2010, o 17:24

Nie mam jakiegoś parcia na modę, nie podążam za nią ślepo, aczkolwiek lubię do zwykłego stroju dodać jakiś modny element.
pompadour.
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Olka » 1 gru 2010, o 13:06

Mam swój styl który nie zawsze idzie w parze z modą ale teraz jest taka różnorodność że nie trudno wybrać w sklepach coś w czym będziemy się czuć dobrze a przy okazji modnie ;)
Olka
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Cara » 6 gru 2010, o 15:55

Nie. Gdybym miała zawsze stosować się modą, to wydawałabym fortune na garderobę. Oczywiście jeżeli coś mi się podoba, to kupuje - ale nie musi być modne :)
Cara
 

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez runia » 6 gru 2010, o 19:02

Ja troche rzeczy kupiłam tu: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7369080
Czy podażam za modą chyba raczej nie. Wybieram zawsze to co mi sie podoba ;)
runia
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]