Co myślicie o piżamie?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez cooleczka » 15 gru 2010, o 11:14

Cara napisał(a):Niby tak, ale jak już mówiłam - wolę coś bardziej "wystrzałowego :)


To się zastanawiam jak będzie wyglądała kolejna piżamka, którą nam tutaj zapodasz ;) Wystrzałowa hmmm ;D ;D :D
cooleczka
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez dione » 4 sty 2011, o 12:09

Biorąc pod uwagę jaki zimy nas dopadły, to ja jednak teraz jestem za ciepłymi piżamami, a nie za seksownymi. Wolę np. piżamę tego typu: http://uasi.pl/index.php?products=product&prod_id=834 Która jest bardzo ciepła, a przy okazji wygląda bardzo słodko. Jest o wiele wygodniejsza od tych koronkowych.
dione
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez olaola123 » 4 sty 2011, o 22:12

Ja też lubie piżamy. Są przede wszystkim wygodne.
olaola123
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez wiczek » 28 sty 2011, o 00:01

Latem śpię w koszulach, teraz zimą w piżamach!! cieplych, ładnych i wygodnych :woman
wiczek
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez ania19 » 15 lut 2011, o 15:00

ja uwielbiam piżamy a naprawde fajne znajdziecie tutaj http://zmyslowa-bielizna.eu/index.php/cPath/27_77 dobry materiał bardzo wygodne i praktyczne , znajdzie sie tez cos seksownego co napewno spodoba sie mezowi :)
ania19
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez kora453 » 18 lut 2011, o 14:06

ja śpie w bokserkach faceta i do tego czasem w jeo koszulce a czasem w samych bokserkach :) od czasu do czasu jakąś kobieca koszulka do spania... :)
kora453
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Czara Pełna Czaru » 24 lut 2011, o 20:48

Hania26 napisał(a):@ Cara, śmieszna ta pidżamka,ale chyba troszkę czułabym się w niej jak króliczek z ogonkiem. To chyba dobra opcja dla nastolatki. Kobieta po 25 roku życia powinna mieć coś bardziej eleganckiego, np. http://www.krisline.com/product,products,70.html Na zimę chyba lepsza jest ta z dłuższymi nogawkami:)


Co kto lubi. =] Jeżeli chodzi o pidżamki to nie ma raczej żadnych ograniczeń wiekowych. Wszystko zależy od gustu naszego oraz naszego partnera ;).

Oczywiście, że czasami zdarza mi się jak chyba każdej kobiecie sypiać w jakichś częściach garderoby mojego męża, za czym On jest jak najbardziej za. Jak to mówi: wydaję się w tedy takim prawdziwym jego króliczkiem ;).

Wszystko fajnie, jednak w życiu nie mogła bym zrezygnować ze słodkich bawełnianych pidżamek zwłaszcza tych z nadrukiem jakichś kreskówkowych postaci :witch ani z bardzie ekskluzywnych sexownych kolekcji, które zawiera moja szafa :mrgreen:.
Wszystko zależy od pory roku i naszego nastroju. O tyle dobrze, że mój mąż lubi podziwiać mnie w obydwóch wersjach :serca dzięki czemu mam szerokie pole popisu :mrgreen: .

Preferuje więc moją ukochaną kolekcje pidżamek hello kitty:
Obrazek
Obrazek

Oraz:
Obrazek

I w jednym się zgadzamy: zero satyny w łóżku!!! Nie ma chyba nic mniej przyjemnego niż śliski zimny materiał w miejscu gdzie człowiek oczekuje jak najwięcej swobody, erotyzmu i ciepła.
Poniższe zdjęcie to samo zło! :diabel
Obrazek
Może i sexownie wygląda ale tylko wygląda...
Czara Pełna Czaru
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Patrycja K. » 27 lut 2011, o 19:36

Ależ piżamy damskie i koszule nocne to dwie zupełnie inne rzeczy. Jednak fakt satyna jest zimna i śliska, można ewentualnie na nią popatrzeć :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Patrycja K.
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez dzo » 28 lut 2011, o 21:57

w piżamie z satyny bym nie usnęła tak samo jak w pościeli satynowej ;/ po prostu czułabym się niekomfortowo i tyle ;/
najlepsza piżama to zwykła bluzka bawełniana i obowiązkowo musi być bielizna !
Nie lubię spać bez stanika bo wydaję mi się że mi cycki latają po całym ciele i tylko szukać ich potem muszę między jedną ręką a druga :lol:
I jeszcze nie zasnę w skarpetkach :) obowizkowo stópki muszą być gołe :D
dzo
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Czara Pełna Czaru » 4 mar 2011, o 15:15

dzo napisał(a):w piżamie z satyny bym nie usnęła tak samo jak w pościeli satynowej ;/ po prostu czułabym się niekomfortowo i tyle ;/
najlepsza piżama to zwykła bluzka bawełniana i obowiązkowo musi być bielizna !
Nie lubię spać bez stanika bo wydaję mi się że mi cycki latają po całym ciele i tylko szukać ich potem muszę między jedną ręką a druga :lol:
I jeszcze nie zasnę w skarpetkach :) obowizkowo stópki muszą być gołe :D


to nie bardzo dobrze, piersi również potrzebują odrobiny oddechu i odpoczynku, całe dnie ściśnięte w staniku niosą niekoniecznie zawsze pozytywne rezultaty
Czara Pełna Czaru
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez dzo » 4 mar 2011, o 19:06

wiem wiem ;) ale inaczej nie potrafię ;) to znaczy potrafię ale strasznie nie lubię ;)

chociaż powiem Ci że kiedyś słyszałam inną opinię a mianowicie że powinno się spać w staniku tylko w takim odpowiednim do spania a nie w takim co się chodzi na co dzień ;)
dzo
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 19:22

To racja, ja też spotkałam się z takimi opiniami. Podobno spanie w specjalnym staniku poprawia "kondycje" piersi. Nie wiem na ile jest to prawda,bo jeszcze nie próbowałam. Uważam że to zbyt niewygodne i nie mogłabym się do tego przyzwyczaić.
ABCbielizny
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez superpiekara » 11 mar 2011, o 12:54

też słyszałam o tych stanikach dospania, ponoć jest to dobre dla piersi, nie robią sie dzięki temu tzw zwisy:) ja libie spac co prawda bez. a jesli chodzi o piżamkę to krótkie spodenki albo takie majtki damskie a'la bokserki ale damskie (świetnie wygląda w nich każda pupa) i czasem t-shirt mojego chłopaka a najczęściej to bez:) najwygodniej:D
superpiekara
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:36

lubię piżamy ale jak mam chłopaka lubię mieć na sobie coś seksy :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Hakiruono » 15 lis 2011, o 19:19

fidoma napisał(a):Milutkie w dotyku, mięciutkie i ciepłe piżamki to jest to!!! Bez względu na to czy jest mąż czy go nie ma :)

Jak najbardziej jestem za piżamkami, zimą oczywiście preferowane z długim rękawem.
Hakiruono
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez sweete » 1 gru 2011, o 14:48

Ha piżamka to ciekawy wynalazek. ja co prawda nie korzystam , wole spać bez niczego ale teraz jest taki wybór różnych fajnych wdzianek że aż kuszą żeby kupic. Czasem w piżamke wskoczę aby film wieczorem obejrzec , poczuć się bezpiecznie na kanapie z kubkiem kawy lub cherbaty , zwłaszcza teraz gdy szybko ciemno :-)
sweete
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:41

Ja nie wyobrażam sobie spać zupełnie nago,muszę zawsze coś na sobie mieć. Szczególnie teraz kiedy mamy zimę-napewno przyda się ciepła piżamka:)
E-lejdis
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Hania26 » 19 gru 2011, o 15:28

Wszystko zależy od pidżamy :) Ja lubię ładne pidżamy są wygodne i można w nich naprawdę ładnie wygladać :) Same zobaczcie, chociażby taką http://www.krisline.com/product,products,70.html :)
Hania26
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 2 sty 2012, o 20:18

Ja zdecydowanie bardziej wolę koszulki satynowe,sa wygodne i do tego sexi,no ale jeżeli jest bardzo zimno to też zakładam piżamę:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 23:08

ja mam męża i śpię w piżamie bo tak mi najwygodniej no i zimą najcieplej hehe;) poza tym mój mąż też śpi w piżamie;)
krecik88
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 23:10

mój to najchętniej by spał na golasa :lol: :lol: i ja oczywiście żebym tez była na golasa :lol: :lol:
dzo
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez krecik88 » 30 sty 2012, o 23:06

dzo napisał(a):mój to najchętniej by spał na golasa :lol: :lol: i ja oczywiście żebym tez była na golasa :lol: :lol:



hahaha tak to też mój by chcial:D
krecik88
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Paola » 31 sty 2012, o 16:27

ja kupuję tylko spodnie do spania, a t-shirt zawsze jakiś się znajdzie w szafie.
Paola
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez Aldonka09 » 1 lut 2012, o 14:58

Ja najchętniej śpię w koszulce mojego ukochanego, ale tylko wtedy, kiedy jego nie ma przy mnie : ) Z nim wolę sypiać nago :)
Aldonka09
 

Re: Co myślicie o piżamie?

Postprzez WeselneZaplecze » 3 lut 2012, o 14:09

Aldonka09 napisał(a):Z nim wolę sypiać nago :)

Hi hi :lol: Teraz chyba jednak trochę za zimno na spanie nago.
WeselneZaplecze
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Faubo715, Google [Bot]