Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez qiqolina » 11 sty 2013, o 14:46

No dziewuszki zbliża się WOŚP, nie wiem jak wy ale w tym roku wybieram się na koncerty i na pewno coś do puszeczki wrzucę, choć zaskoczył mnie play ze swoimi pomysłami aplikacji o ratowaniu życia i przesyłaniu jakiś pieniążków na konto z doładowań. Fajne i spoko pomysły. A u was jak wybieracie się na niedzielną ucztę muzyczną czy nie za bardzo ?

bta. znalazłam fajną alternatywę dla serduszek :] http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=305076 :serca

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez Ernesta » 13 sty 2013, o 11:18

pewnie,Orkiestrę wspieram zawsze i wszędzie.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez anastasja » 13 sty 2013, o 19:38

Ja też zawsze coś tam dorzucę. O akcji playa nie słyszałam, ale w tym roku też Lidl zbierał kasę do puszek, już na początku tygodnia, co też jest dobrym pomysłem.
Cieszę się też, że w tym roku Owsiak postanowił zbierać także na starszych.
Avatar użytkownika
anastasja
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 00:57

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez tusia25 » 9 lut 2013, o 11:34

Stara się w miarę swoich możliwości. Na tym forum wyczytałam o Fundacji spełnionych Marzeń. http://www.spelnionemarzenia.waw.pl/ W tym roku to na ta fundację przekażę swój 1% , a poza tym tez organizują sporo akcji może warto powspierać tez mniejsze fundacje , a jeśli ja mogłabym pomóc to czemu nie:)
tusia25
 

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez bettti86 » 13 mar 2013, o 10:45

ja też staram się brać udział w takich działaniach, ostatnio moje zainteresowanie przykuła akcja w$p1erajmy hosp1cja i zdecydowałam, że to właśnie na hospicjum dziecięce przekażę w tym roku swój 1 %
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez vicky0019 » 13 mar 2013, o 18:02

Ja często biorę udział w takich akacjach jako wolontariusz. Ostatnio zajęłam się również akcją Obiecane Jutro, która ma na celu wspieranie hospicjów. Ktoś też jest w tej akcji?

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez julia111 » 13 mar 2013, o 21:41

Bardzo fajna inicjatywa z tym przekazywaniem 1 % na wybrane hospicjum. Gdyby każdy z nas co roku wpisał w rozliczeniu numer KRS...

Pozdrawiam

Pomagajmy innym, w$p1erajmy hosp1cja !
julia111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 21:36

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez grazynka12 » 14 mar 2013, o 15:53

Ja jeszcze w żadnej nie brałam. Ale z chęcią pomagałabym zwierzakom :)
grazynka12
 

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez mrw111 » 21 mar 2013, o 23:56

Ja was wszystkich zachęcam do odwiedzania strony obiecanejutro.pl, która ma na celu wspieranie hospicjów. Naprawdę warto dać coś od siebie, to nic nie kosztuje
mrw111
 

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez ence » 27 kwi 2014, o 20:12

Zalinkuje, bo maraton jest szczytny SPAM

Ostatnio edytowano 27 kwi 2014, o 21:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ence
 

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez barbie11 » 26 maja 2014, o 18:51

pewnie, że biorę - Wośp i Szlachetna Paczka, ale muszę mieć pewność, że trafi do naprawdę potrzebujących :)
barbie11
 

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez podlasianka » 28 sie 2017, o 22:39

Biorę, staram się to robić kiedy tylko pozwala mi na to czas i ewentualne fundusze. Ostatnio regularnie wspieram Fundację Szlachetny Gest, zastanawiam się nawet nad zostaniem wolontariuszką w tej fundacji, gdyż chętnie przyjmują takowych. Myślę, że ta fundacja zasługuje na uwagę, gdyż nie jest jeszcze bardzo "popularna", a naprawdę robi dużo dobrego, wspomagając chore i potrzebujące dzieci. Dzięki jej działaniom na dziecięcych twarzach pojawia się uśmiech. :) Warto wesprzeć fundację, gdyż niestety samodzielnie nie mogą zrobić tyle, ile by chcieli - można to zrobić np. zostając wolontariuszem (o czym wspomniałam) czy też przekazując dobrowolną wpłatę.
podlasianka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2017, o 22:15

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez poli » 8 wrz 2017, o 17:10

A zdarza mi się, nie przeczę, chociaż coraz częściej słyszy się o tych oszukanych zbiórkach w internecie.

poli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 16:42

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez moniq » 14 wrz 2017, o 15:21

Chciałabym móc więcej wpłacać na różne akcje, ale staram się wspomóc chociażby tak.

moniq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 wrz 2017, o 14:51

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez Jaśmin » 29 wrz 2017, o 22:37

W Hiszpanii nie ma czegos takiego jak WOSP. Raczej nie wplacam na takie 'duze' akcje bo ciezko mi zaufac kiedy nie widze na wlasne oczy efektow tego na co sa przeznaczane moje pieniadze. Kiedys wysylalam SMSy, pozniej bylam czlonkiem UNICEFU ale bylo duze zamieszanie na temat tego typu organizacji, ze niby tylko maly procent tych pieniedzy rzeczywiscie jest przeznaczany dla potrzebujacych a reszta na pensje dla pracownikow i tak dalej. Nie wiem czy tak jest rzeczywiscie, nie chce oceniac, w kazdym razie pozniej zrezygnowalam ze wzgledow finansowych, stracilam prace i nie mialam z czego placic skladek. A teraz bardziej probuje pomagac lokalnie, iles razy bylam w schronisku, wzielam sunie stamtad, przywiozlam jakas karme, zbieram zakretki z butelek i oddaje na biedne dzieci, nic wielkiego ale staram sie tak troche chociaz pomoc na ile moge. Wlasnie chcialabym pomagac bardziej, myslalam o wolontariacie w schronisku, nie wiem, moze.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez lissa80 » 2 paź 2017, o 15:03

Pewnie, że biorę udział. Bardzo lubię siepomaga i Szlachetna Paczka. Wiem, że wtedy pomagam tej jednej konkretnej osobie lub rodzinie. Najbardziej lubię tę radość, kiedy widzę, że moja cegiełka poprawiła czyjś los.
lissa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:11

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez motyl35 » 24 sty 2018, o 22:23

Pamiętam pierwsze zbiórki WOŚP, jak ten czas leci... Jeszcze mojej córci nie było na świecie. Wspieram od początku w miarę możliwości, a w tym roku moja 12-letnia Maja postanowiła, że w tym roku oprócz wrzucania pieniążków, to chciałaby je również zbierać. Oczywiście się zgodziłam i byłam razem z Nią jako opiekun. Jedyne o co się martwiłam, to żeby mi się nie rozchorowała. W tym roku nie tak dokuczliwy był mróz co wiatr. Bo mnie to całą zimę nic nie rusza jak zaczęłam wzmacniać się tonikiem biovital. Ale obie dałyśmy radę i było super. Zebrałyśmy prawie 500 zł, więc jak na pierwszy raz to całkiem nieźle. Oczywiście za rok też meldujemy gotowość :)
motyl35
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 20:35

Re: Akcje Charytatywne, bierzecie udział ?

Postprzez marzanna » 31 sty 2018, o 20:44

Pewnie, codziennie klikam tez Pajacyka. Jak będziecie miały chwilkę to tutaj jest zbiór różnych stron, gdzie można klikając pomoc nazbierać fundusze na różne akcje poomoc.pl Widziałyście w święta ogłoszenia, że zbiera się pieniądze dla Kresowiaków? Wiecie coś o takich akcjach?
marzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 13:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Houghamertim