Tatuaże

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: tatuaż

Postprzez króliczek8982 » 6 sie 2010, o 18:02

Wiesz ja kiedyś też miałam taką schizę i chciałam zrobić sobie tatuaż,ale potem mi przeszło.Moja znajoma zrobiła sobie tatuaż na dole pleców i teraz żałuje bo jej wyblakł a usunięcie tatuażu jest droższe niż zrobienie.Oczywiście decyzje należy tylko do CIEBIE :kwiatek
króliczek8982
 

Re: tatuaż

Postprzez diablica89 » 9 sie 2010, o 13:57

tatuaz na stałe : a co bedzie jak juz będzies starsza pania i co w tedy a usuniecie jest bolesne niep olecam henna to tak
diablica89
 

Tatuaże

Postprzez Justynka108 » 8 gru 2010, o 09:11

Ciekawi mnie co sądzicie na temat tatuaży. Czy jakieś macie? Czym są dla Was? Czy mają jakieś specjalne znaczenie, czy może stanowią tylko ozdobę? Sama nie mam żadnego, zastanawiam się, czy wykonanie tatuażu rzeczywiście aż tak bardzo boli? Piszcie o Waszych doświadczeniach związanych z tematem! Pozdrawiam gorąco wszystkie forumowiczki i życzę miłego dnia. ;)

Ostatnio edytowano 16 gru 2010, o 09:42 przez Justynka108, łącznie edytowano 1 raz
Justynka108
 

Re: Tatuaże

Postprzez Cara » 8 gru 2010, o 13:05

Ja nie mam tatuaża i nie mam zamiaru mieć. Nie podoba mi się coś takiego. Nigdy nie myślałam nad tym, czy go robić, bo ogolnie mi się nie podoba.
Cara
 

Re: Tatuaże

Postprzez nadia » 9 gru 2010, o 14:39

Przez jakiś czas miałam bzika na punkcie tatuaży, aczkolwiek żadnego nie posiadam... Może kiedyś się jeszcze odważę na jakiś mały, ale to czas pokaże... :) Osobiście nie mam nic przeciwko dziarom, pod warunkiem, że nie jest się całym wytatuowanym, a tatuaż jest starannie dobrany i w odpowiednim miejscu. Nie każda dziara pasuje każdemu i na to zwykle zwracam uwagę. No i oczywiście nie każdemu pasuje tatuaż - to już inna sprawa...
nadia
 

Re: Tatuaże

Postprzez Cara » 21 gru 2010, o 11:26

nadia napisał(a):Osobiście nie mam nic przeciwko dziarom, pod warunkiem, że nie jest się całym wytatuowanym, a tatuaż jest starannie dobrany i w odpowiednim miejscu. Nie każda dziara pasuje każdemu i na to zwykle zwracam uwagę. No i oczywiście nie każdemu pasuje tatuaż - to już inna sprawa...



No właśnie. I to jest całe sedno sprawy. Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że do nich dany tatuaż w ogóle nie pasuje. Trzeba mieć to "coś", co spowoduje, że tatuaże do Nas pasują;) Ja tego zdecydowanie nie mam, hehe:)
Cara
 

Re: Tatuaże

Postprzez Luna » 22 gru 2010, o 22:48

Moim zdaniem musi to być bardzo dobrze przemyślana decyzja, a jeśli chodzi o to czy boli to jeśli jest się wytrwałym to się da radę, igła wbija się około 2 mm pod skórę , tak czytałam ,ale czy to prawda nie wiem .Goi się koło miesiąca czasem dłużej to też zależy od organizmu . Pozdrawiam Luna :D
Luna
 

Re: Tatuaże

Postprzez Cara » 24 gru 2010, o 13:43

No właśnie. słyszałam, że wiele osób później żałuje swojej decyzji... Trzeba to bardzo dokładnie przemyśleć.
Cara
 

Re: Tatuaże

Postprzez koperkowa » 30 gru 2010, o 00:14

chciałabym mieć tatuaż ale mam atopowe zapalenie skóry i to raczej nie dla mnie:/ zdrapałabym sobie ten tatuaż:/ zawsze marzył mi się na karku albo na plecach...ahhh...:)
koperkowa
 

Re: Tatuaże

Postprzez babyisback » 12 sty 2011, o 17:54

kocham, kocham, kocham i chcę jak najwięcej :woman
na razie mam 1 - ale mam czas na ozdabianie...
marzy mi się rękawek do łokcia
babyisback
 

Re: Tatuaże

Postprzez koperkowa » 13 sty 2011, o 22:38

zauważyłam, że ostatnio jest moda na tatuaże. głupio byłoby zrobić sobie tatuaż za kupe kasy a potem zobaczyć inną osobę z takim samym! hehhee
koperkowa
 

Re: Tatuaże

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 16:09

Dlatego moim zdaniem lepiej jest samemu wybrać sobie jakiś wzór i iść z nim do tatuażysty, niż wybierać u niego jakiś oklepany, który każdy może mieć. W sumie wydaje mi się, że tatuaże zawsze były modne, może jedynie zmienia się stosunek ludzi do nich. Tzn. pracodawcy już nie patrzą krzywo na osobę która ma dziarę.
dione
 

Re: Tatuaże

Postprzez justyna1981 » 21 sty 2011, o 18:15

Mój eks chłopak miał wytatuowaną całą prawą rękę, jak go poznałam myślałam że jest po prostu idiotą, który pomalował sobie dla szpanu rękę ale po bliższym poznaniu okazało się że każdy z elementów tego arcydzieła coś oznaczało
justyna1981
 

Re: Tatuaże

Postprzez kamakoma » 5 lut 2011, o 16:54

lubie jak facet ma tatuaz na ręce ale sama sobie nigdy czegos takiego nie zrobie nie i tyle :diabel
kamakoma
 

Re: Tatuaże

Postprzez alapluska » 12 lut 2011, o 02:39

tatuaże nie dla mnie, nie potrzebuję takiego ozdabiania ale nie mam nic przeciwko ;)
alapluska
 

Re: Tatuaże

Postprzez dzo » 28 lut 2011, o 22:16

zbieram aktualnie kasę na jakiś fajny tatuaż 8-)

EDIT:

moje typy 8-) 8-) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez aura » 28 kwi 2011, o 16:50

dzo: Ten drugi tatuaż wygląda świetnie. Ja jak na razie mam jeden na karku, ale zapewne na tym się nie skończy. W sumie jeszcze nie mam sprecyzowanego pomysłu, jaki zrobić, dlatego jeszcze poczekam z tym pomysłem. No ale nie wykluczam, że za parę lat będę miała nową dziarę.
aura
 

tatuaż

Postprzez Porcelain » 14 cze 2011, o 17:27

Chciałabym zrobić sobie tatuaż napis.
wysokość czcionki ok 1-2 cm oraz długość ok. 5-6cm czyli malutki
liter ok 13
ile mógłby mniej więcej kosztować?
czcionka tego Typu:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Porcelain
 

Re: tatuaż

Postprzez dzo » 14 cze 2011, o 20:40

Porcelain zanim utworzysz nowy wątek to sprawdź najpierw czy już takiego nie ma ;)

temat przenoszę
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez Porcelain » 14 cze 2011, o 21:09

ok dziękuje i przepraszam za kłopot
Porcelain
 

Re: Tatuaże

Postprzez babyisback » 23 cze 2011, o 13:45

No dziewczyny, ja mogę pochwalić się już dwoma malunkami :) http://1.bp.blogspot.com/-Ohf_mjip0b8/T ... pinup3.jpg taki wybrałam wzór. Niestety nie mam jeszcze real foto :)
babyisback
 

Re: Tatuaże

Postprzez dzo » 23 cze 2011, o 14:06

babyisback będziesz robić w kolorze ? czy może cały czarny ?

fajny jest 8-)
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez Awoqa » 24 cze 2011, o 11:34

Super ! choć zostawiłabym czarny, ale to taka moja mała jazda, bo nie mam przkonania do kolorów :]
Awoqa
 

Re: Tatuaże

Postprzez babyisback » 5 lip 2011, o 12:49

Już skończony z dumą przedstawiam mój drugi malunek na ciele:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
babyisback
 

Re: Tatuaże

Postprzez mooony » 5 lip 2011, o 16:25

Tatuaże fajna sprawa. Zawsze mnie to jarało ale nigdy nie miałam możliwości żeby sobie zrobić i szkoda mi było tyle kasy poświęcić na takie małe dzieło sztuki na ciele. Ale ostatnio nadarzyła się okazja bo moja kolezanka od jakiegos czasu zajmuje sie tatuowaniem, wydziarala juz pare osób i wyszlo jej super wiec sie skusiłam. Wykonala mi tatuaz w stylu oldschool, standardowa gwiazdka typu nautical star taką jaka zawsze chcialam miec. Umiejscowione na tylnym ramieniu. Balam sie ze bedzie bolalo ale nie bolało, to bardziej jak drapanie paznokciami po plecach delikatnie boli - ale do zniesienia :p jestem zadowolona
mooony
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]