Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Postprzez Zielony:) » 13 mar 2013, o 13:26

Witajcie
Przepraszam Was, że tutaj też napisałem ale miałem dylemat gdzie umieścić moje błaganie o pomoc. Mogę usunąć temat jeżeli to konieczne.

Zacznę może od nakreślenia problemu, który mam :(
Mianowicie moja partnerka z którą jestem już od 4 lat i wspólnie mieszkamy, nie potrafi pogodzić się z moimi zainteresowaniami, hobby. Wydaje mi się to co najmniej dziwne, ponieważ kochamy się bardzo i nie ograniczamy się w żaden sposób w rozwijaniu swoich pasji itp. Jednak wielokrotnie zwraca mi uwagę, wraca do tego tematu, komentuje itp.
Kocham ją bardzo ale nie potrafię zrozumieć dlaczego ma z tym jakikolwiek problem :(
Teraz powiem wam czym się interesuje w wolnej chwili ( tak szczerze to mam dwie ogromne pasje zupełnie różniące się od siebie, diametralnie to zbyt słabe określenie :) )
Na pierwszym miejscu są sztuki walki i Muay Thai które kocham od lat.
Natomiast na drugim miejscu plasuje się MODA DAMSKA i właśnie o to chodzi...
Moja kobieta "stara się" zrozumieć moje hobby ale jak mówi : "nie jest to takie proste"
Hmmm jak myślicie drogie Panie ? Czy jeżeli facet interesuję się co nowego w modzie ? Jaki trencz będzie pasował do skórzanych botków ze złotymi ćwiekami ? To coś z nim jest nie tak ? Przecież się nie przebieram ( to już mogłaby być lekka przesada :D ) Po prostu lubię wiedzieć co jest modne itp. Sam trochę rysuję w wolnej chwili, i kiedyś sporo "projektowałem" a bardziej szkicowałem projekty nietypowych połączeń elegancji z luźnymi ubraniami ( np dresowymi ) Obecnie udzielam się na forach, na fb, czasami doradzam kobietom w co się ubrać, co wartko kupić, czasami bywam zbyt surowy :) ale zawsze szczerze subiektywnie wypowiadam się na temat stroju, makijażu, butów itp .

Czy Waszym zdaniem moje drogie Panie powinienem zaprzestać rozwijania swoich zainteresowań dla dobra naszego związku ? Czy jednak starać się przekonać moją Kochaną, że to nie powód do złości i zamartwiania się>?

Proszę powiedzcie co o tym myślicie?

Zielony

"Kobieta jest arcydziełem wszechświata"
Gotthold Ephraim Lessing
Avatar użytkownika
Zielony:)
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 23:01

Re: Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Postprzez bluszcz » 14 mar 2013, o 09:47

Najlepszymi projektantami mody są faceci i to, wbrew stereotypom, wcale nie homoseksualiści. Nie masz się czym martwić - Twoja kobieta powinna się cieszyć, że będziesz mógł jej doradzić :)
bluszcz
 

Re: Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 11:51

Nie rezygnuj z swoich zainteresowań, NIGDY :)
Ok, teraz nie rozumie, ale może za jakiś czas..
a tak w ogóle, to co jej przeszkadza?? Podaje jakiś konkretny powód ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Postprzez Zielony:) » 14 mar 2013, o 13:23

Niestety najczęściej przeszkadza jej to, iż komentuję ubiór innych w jej otoczeniu ( ale nie wygląda to tak, że bardziej interesuję się innymi niż moją Kochaną ) albo gdy jesteśmy na zakupach, czasami zdarza mi się komentować jej wybory, co prawda później dziękuje mi za wszystko i przecudownie czuje się w tym co jej poleciłem, jednak na samym początku zawsze jest zgrzyt.

:bicz

"Kobieta jest arcydziełem wszechświata"
Gotthold Ephraim Lessing
Avatar użytkownika
Zielony:)
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 23:01

Re: Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 13:28

No to szczerze, wg mnie czas i rozmowa ;)
i miec nadzieję że za jakiś czas zrozumie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Interesuję się modą damską, czy to coś złego?

Postprzez joasia.b » 15 mar 2013, o 00:39

Myślę, iż nie ma w tym nic złego. Oczywiście pod warunkiem, że nie robisz tego natarczywie, a jedynie delikatnie dajesz do zrozumienia w czym będzie lepiej twojej kobiecie. Bo niestety, ale kobitki już tak mają, że krytykę źle znoszą, szczególnie jeśli jest ona skierowana pod jej adresem. :)

joasia.b
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 17:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]