Mój dzisiejszy nastrój

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 15 mar 2013, o 10:26

Proponuję temat, gdzie można napisać co akurat dziś mnie przygnębia albo co cieszy... ;)
Gdzie można podzielić się tym co akurat dziś się czuje ;)

Ja póki co jestem chyba wkurzona na siebie samą.. że dałam się znów przyłatwić i znów musiałam sięgnąć po leki... mam tylko nadzieje że uda mi się szybko wykurować...
a poza tym... cieszę sie z piątku ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez drzemag » 15 mar 2013, o 10:49

A ja dzisiaj mam łzy w oczach. Umówiłam się do fryzjera już tydzień temu, mąż nie zdąży dojechać, nie mam z kim zostawić dziecka. Mała wstała o 6 rano i wyliczyłam sobie że akurat na 11 będzie wymęczona i zaśnie w nosidełku. A tu dupa! Mała ŚPI już teraz i pewnie akurat jak trzeba będzie wychodzić to się obudzi. Już widzę jak będę siedzieć u fryzjera i bawić małolatę, a akurat ma taki okres, że nie usiedzi ani minuty. I moją chwilę relaksu szlag trafi!!!
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Anastazja1708 » 15 mar 2013, o 11:05

U mnie też kiepski nastój, wczoraj też nie poszłam do Szkoły dla Rodziców bo nie miałam z kim Papu zostawić, Igor nie pojechał na basen bo mąż nie zdążył wrócić z pracy i nie miał go kto zawieźć, a najstarsza córka poszła po szkole do koleżanki i nie odbierała telefonu, wróciła dopiero wieczorem :evil: :evil: :evil: :evil:
Dziś od rana nastrój też jakiś nijaki i nawet Słonko za oknem mnie nie cieszy.

Szukam Gorzowianek chętnych na plotki i kawę w realu :)
Anastazja1708
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 12:16

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 15 mar 2013, o 11:10

Drzemag <przytul> współczuję

Anastazja1708 wow.. bojowo.....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Anastazja1708 » 15 mar 2013, o 11:19

<Kayira> ... bojowo bo wszystko ostatnio się jakoś sypie, w związku, w życiu, ech... ciężko po prostu :(

Szukam Gorzowianek chętnych na plotki i kawę w realu :)
Anastazja1708
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 12:16

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 15 mar 2013, o 11:42

Mój dzisiejszy dzień też zdecydowanie nie należy do najlepszych. Nawet przy robieniu obiadu złość mnie zalewa dosłownie za każdą bzdurę. Chyba przez to przeziębienie, które mnie dopadło :cry:

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 15 mar 2013, o 11:43

Uuuu.... to trzymam kciuki by ten zły okres minął i zaczęło się znów układać....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 12:48

ja od rana jestem zła, bo wszyscy dostali jakiejś obsesji na temat odchudzania, a ja nawet nie mam czasu, zeby iśc na jedną godzinę aerobiku :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 15 mar 2013, o 13:08

Wiosna idzie :D to się każdy za siebie bierze ;) ja z braku czasu na fitnes, zainwestowałam w stepper ;)

ale aż miło sie robi, jak tak ładnie świeci za oknem :D i od razu człowiek się lepiej czuje ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Madlen » 15 mar 2013, o 13:40

widzę że dzisiejszy dzień dla większości jest nieudany.. dołącze do Was i poweim Wam że też paskudnie się czuję.. nie dość że te wszystkie problemy człowieka przytłaczają, to jeszcze ta pogoda tak daje w kość...
Pocieszająca jest myśl że dzisiaj już piątek ;)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Irina » 15 mar 2013, o 15:28

Niby fajnie, że piątek, no ok;) ale niestety dołączam do grona narzekających kobietek, bo dziś gdy powiedziałam mojemu facetowi, że mam uraz z przeszłości do naszego wspólnego kolegi, bo kilka miesięcy temu jak jeszcze za bardzo go nie znaliśmy, zachował się wobec mnie nie fair, to się oburzył i powiedział, że do każdego jego znajomego coś mam, więc z kim tu jest coś nie tak? jestem bardzo wrażliwą osobą i wszystko biorę bardzo do siebie;(
(chodzi o to, że ten nasz kolega chce, abym załatwiła jego dziewczynie pracę, a ja tak jak już powiedziałam mam do niego uraz i nie ufam mu, więc nie chcę mu pomagać, jednak mój facet z nim pracuje i z kolei chce mu pomóc).
I tak się popłakałam, bo wygląda na to,że mój facet nie akceptuje mojej wady jaką jest b.duża wrażliwość na wszelkie zło, które mi się przytrafia, niby mówi że kocha, ale ja czuję i widzę, że on chciałby, żebym miała silniejszy charakter, ja też chciałabym ale nie potrafię się zmienić;(
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Madlen » 15 mar 2013, o 15:37

skoro masz powód żeby mu nie pomagać to tego nie rób.. upieraj się przy swoim i pokaż że masz swoje zdanie i nie dasz sobą manipulować.. nie jesteś instytucją charytatywną żeby komukolwiek pomagać, co innego jeśli sama bś tego chciała :)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Irina » 15 mar 2013, o 15:48

Rzecz w tym, że zdarza się, że ten kumpel pomaga mojemu facetowi w pracy, więc jawnie nie mogę powiedzieć, że nie pomogę mu, bo nie może być tak że przeze mnie popsują się im stosunki:/
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Madlen » 15 mar 2013, o 16:11

jeśli Twój partner będzie Cię namawiał do tej pomocy to wyraźnie powiedz mu że tego nie zrobisz, czy mu się to podoba czy nie. Bądź asertywna, a jak Ci będzie na psychę wchodził to mu dogryź tak żeby mu w pięty poszło
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Madlen » 15 mar 2013, o 16:12

a dla niego to stosunki z Tobą powinny być na pierwszym miejscu, a nie z kolegą z pracy
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez drzemag » 15 mar 2013, o 22:13

Hej! Jednak nie było tak źle jak myślałam! U fryzjera praktykantki zajęły się małą więc mogłam spokojnie posiedzieć w fotelu. A potem zakupy, obiad, wrócił Małżon i dzionek zleciał szybciutko. Mam nadzieje, że u Was dziewczyny też się lepiej skończyło niż zaczęło!!!
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Madlen » 15 mar 2013, o 22:18

no to super,że chociaż Ty miałaś dobry dzień..
ja niestety mam spieprzony jeszcze bardziej niż przedtem.. człoweik czeka z utęsknieniem na te ukochaną osobę ale potem znów pojawia się gówny powód wszystkich niepoozumień i cała radość pryska jak bańka mydlana.. ehh
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Irina » 16 mar 2013, o 01:12

Jednak dzionek skończył się dobrze:) dziękuję Madlen za pomoc i wsparcie:) okazało się, że jednak stosunki ze mną są dla niego ważniejsze niż kolega:) wrócił z pracy i ładniutko przeprosił za swoje zachowanie i chyba mam wolną rękę co do udzielenia pomocy bądź też nie;)
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Irina » 16 mar 2013, o 01:17

Madlen napisał(a):no to super,że chociaż Ty miałaś dobry dzień..
ja niestety mam spieprzony jeszcze bardziej niż przedtem.. człoweik czeka z utęsknieniem na te ukochaną osobę ale potem znów pojawia się gówny powód wszystkich niepoozumień i cała radość pryska jak bańka mydlana.. ehh


Współczuję:(
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 16 mar 2013, o 12:29

tym które miały kiepski dzień <przytul>

a ja niestety... cóż... miałam nadzieję że mi przejdzie... ale czuje się jeszcze fatalniej...
Nie dość że nos mam jeszcze bardziej zapchany./... to jeszcze mój |X, nie miał za dobrych wieści dla mnie... ;/

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez AnaStazJa » 16 mar 2013, o 13:10

Kayira łączę się z tobą w walce z przeziębieniem, bo i mnie rozłożyło. A już myślałam, że udało mi się wyleczyć. No, ale wczoraj taka zamieć przyszła i zawierucha, że nie było szans na to, bym poczuła się lepiej.
Dziś humor mam lepszy, choć dzień wywrócony do góry nogami. Cały mój plan na jego spędzenie poszedł się... A wszystko za sprawą kochanej rodzinki, która jak zwykle ma szalone i porywcze pomysły ;)
Ale za to na pocieszenie mam śliczne błękitne niebo i ciepłe słoneczko. Dobre i to :D
AnaStazJa
 

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 16 mar 2013, o 15:14

Współczuję.... i dużo zdrówka życze....

mnie najbardziej dobija to, że ja tyle co antybiotyk skończyłam....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez Hadassa » 20 mar 2013, o 10:24

W końcu czuję się lepiej ;)
tylko jeszcze gdyby się humor poprawił....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez AnaStazJa » 20 mar 2013, o 13:57

Przepracowana ;/ Nie mogę się doczekać kiedy znów wskoczę do łóżka...
AnaStazJa
 

Re: Mój dzisiejszy nastrój

Postprzez drzemag » 20 mar 2013, o 15:48

a ja śpiąca, chyba słabe ciśnienie mamy.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Apoloniuszk, Bing [Bot], Google [Bot]