wyjazd do SPA

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

wyjazd do SPA

Postprzez MoniczkaM » 12 maja 2011, o 10:30

Hej! Dziewczyny, która z Was była w jakimś SPA i mogłaby zarekomendować fajne miejsce albo zabieg? J zastanawiam się nad takim małym prezentem dla mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki - i może właśnie wybrałabym się z nią na weekend do SPA ;)
MoniczkaM
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez Anastazja-A » 13 maja 2011, o 10:14

O widzisz, Ty to masz głowę na karku ;) Ja kompletnie zapomniałam o Dniu Matki... No ale tak, jesli chodzi o spa to w takim typowym ośrodku nie byłam ale zaintrygowana Twoim pytaniem poszukałam w necie i po prostu zauroczyło mnie spa w Głęboczku Wielkim. Ze zdjęć wynika, że jest to przepiękne miejsce, ale nie wiem skąd jesteś więc nie wiem czy na weekend to nie będzie za daleko dla Ciebie.
Anastazja-A
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez MoniczkaM » 16 maja 2011, o 12:00

No i niestety, jak dla nas to jednak będzie za daleko zwłaszcza, że w tym terminie to znaczy dzień po Dniu Matki mnie również czeka daleki wyjazd tak więc muszę na razie obejść się smakiem ;) CHociaż bardzo mnie skusiła kąpiel w winie :) No ale może w wakacje - tymczasem zdecyduje sie pewnie na wykupienie po prostu jakiegoś masażu albo podobnego zabiegu dla nas obu. Chyba, ze macie jeszcze inne propozycje?
MoniczkaM
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:22

ja bym chętnie wyskoczyła do spa, ale nie mam z kim. Poza tym się trochę wstydzę, tam trzeba się rozbierać do wszystkich zabiegów :P
mikiqu
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez dione » 25 lip 2011, o 15:24

W Jastrzębiej Górze jest Hotel Primavera SPA. Moim zdaniem jest jednym z lepszych w Polsce. Co do konkretnych zabiegów, to wszystko zależy od tego, czy chcesz tam się zrelaksować, czy może zadbać o swoją urodę, ale zapewniam Cię, że kosmetyczki tam pracujące polecą to, co będzie dla Ciebie najlepsze :)
dione
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez magdaskrzynecka » 27 lip 2011, o 15:29

dziewczyny a jak z cenami? zawsze weekend w spa wydawal mi sie bardzo droga rozrywka. warto?opłaca sie ?
z jakich uslug korzystalas w jastrzebiej gorze Dione?
magdaskrzynecka
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:49

Oj, mamie pewnie prezent bardzo się podoba. Kiedyś przeglądałam ceny takich SPA. Są dosyć wysokie z tego co widziałam.
Eleganckistyl_pl
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 13:09

Otóż to, to droga przyjemność chyba najlepiej to w zakupach grupowych próbować.
pomcia
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez Fermia » 28 sie 2011, o 21:33

Mnie sie podobalo w Velaves we Wladyslawowie. Wprawdzie pojechaliśmy tam na konferencje służbową, ale oferta spa była do wykorzystania i prezentowala się bogato. Zwlaszcza zwróciły moją uwage "kids roomy", gdzie dzieci mają szereg atrakcji i specjalne animatorki do zabawy
Fermia
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez E-lejdis » 8 wrz 2011, o 10:14

Co prawa nigdy tam nie byłam,ale dzięki za namiar na to Władysławowo. Spa to naprawdę bardzo fajna sprawa i każda kobieta powinna odwiedzać je kilka razy w roku. Niesamowicie odpręża i relaksuje.
E-lejdis
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez betka27 » 11 kwi 2012, o 11:22

Całkiem ciekawą opcją jest SPA Splendor na podkarpaciu, niedaleko rzeszowa. Bogata oferta kliniki urody, od roznych masazy po wszelakie zabiegi kosmetyczne. Jesli ktos nastawia sie na romantyczny wypad tez bedzie zadowolony, kameralna atmosfera, zarowno w strefie wellness jak i w calym obiekcie. Miła obsługa, przepiekny widok (zwlaszcza z basenu) oraz świetna kuchnia.
betka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 09:31

Re: wyjazd do SPA

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 15:47

MoniczkaM napisał(a):Hej! Dziewczyny, która z Was była w jakimś SPA i mogłaby zarekomendować fajne miejsce albo zabieg? J zastanawiam się nad takim małym prezentem dla mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki - i może właśnie wybrałabym się z nią na weekend do SPA ;)


Świetny pomysł, sama teraz na święta chce zrobi© mamie taki prezent i mam taki sam problem. Nie znam dobrego SPA, gdyż sama nigdy nie byłam... Pomocy.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: wyjazd do SPA

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 13:11

Byłam w splendorze i potwierdzam bardzo fajne spa
alakam1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:52

Re: wyjazd do SPA

Postprzez Qxxina » 15 gru 2012, o 13:06

Ja sobie spa robię w domu. Przeważnie wybieram jeden dzień w tygodniu i w tym dniu się relaksuje, kąpiel, maseczki na twarz i włosy peeling na ciało, manicure pedicure i inne relaksacyjne zabiegi;) Polecam!
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: wyjazd do SPA

Postprzez emde82 » 8 lut 2013, o 05:17

Ja np. myślałam o Krynicy - ponoć jest tam bardzo fajny Hotel SPA Dr Ireny Eris. Był ktoś?
emde82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 23:47

Re: wyjazd do SPA

Postprzez kaifasz1 » 22 lut 2013, o 22:16

Jak ktoś jest z małopolski to polecam fitness forma spa w tarnowie

kaifasz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:01

Re: wyjazd do SPA

Postprzez pp85 » 25 lut 2013, o 10:06

A może tak się zrelaksować w SPA?:) Dziewczyny może któraś skorzysta. Dla dwóch osób darmowy karnet na dwudniowe SPA. Wystarczy oddać głos. Prośba o oddanie na "dzeszczowi ludzie" :witch
pp85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 09:25

Re: wyjazd do SPA

Postprzez vicky0019 » 28 lut 2013, o 09:04

Ja w zeszły weekend była w SPA w górach - wróciłam mega wypoczęta :) Ale po tygodniu stresu w pracy chyba znów będzie mi potrzebne SPA hehe :)

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:49 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: wyjazd do SPA

Postprzez a_gatka » 8 mar 2013, o 19:19

Ja byłam w magicznym SPA w Krynicy Zdroju. Jeśli któraś z Was ma okazję - polecam Hotel Czarny Potok Resort&SPA. A w szczególności pyszne jedzenie w ich restauracjach. Sałatka z dyni marynowanej z polędwicą wołową na ciepło podana w koszyku z parmezanem - przepyszna!
a_gatka
 

Re: wyjazd do SPA

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 11:43

pojechałabym do tego hotelu, ale chyba będzie mnie na to stać dopiero po śmierci, masakra
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]