Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez karakan » 6 lut 2013, o 02:43

Witam serdecznie
Czy możecie drogie Panie polecić jakieś skuteczne środki do czyszczenia mebli skórzanych? Albo jeśli nie ma czegoś takiego to usługi jakiejś dobrej firmy, byleby było tanio :)
Pozdrawiam.
karakan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 12:19

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez karski1 » 13 lut 2013, o 13:41

Cześć :)
Ja jakiś czas temu z żoną skorzystaliśmy z takiej właśnie usługi w firmie tapicare. Efekty widać, skóra na meblach o wiele jaśniejsza i ładniejsza. Jest dobrze i myślę że pieniądze nie są wyrzucone w błoto :)
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez krokusss » 8 mar 2013, o 18:52

Ja słyszałam, że do pielęgnacji trzeba stosować krem stearynowy. A przy większych zabrudzeniach przecierać skóre wilgotną szmatka, najlepiej flanelową zmoczoną w letniej wodzie ze zwykłym mydłem. absolutnie nie używaj żadnych płynów z rozpuszczalnikami, acetonem, proszkiem do prania. W ostateczności, przy ciężkim zabrudzeniu, warto zamówić firmę zajmującą się czyszczeniem takich tapicerek. ale uważam, że domowe metody jak najbardziej wystarczą :)
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez karmazynn » 17 mar 2013, o 16:30

Akurat też zdarzyło mi się korzystać z usługi czyszczenia tapicerek skórzanych w moim mieszkaniu (http://tapicare.pl/oferta/czyszczenie-m ... cerowanych ) i ja jestem bardzo zadowolona z efektu tej usługi. Widać rezultaty i myślę, że warto wydać pieniądze jeśli chcemy mieć to fachowo zrobione.
Pozdrowionka :)
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez tusia25 » 24 lip 2013, o 16:11

Ale przyznacie kochane, że skórzana kanapa jest sto razy bardziej łatwa w utrzymaniu czystości niż tekstylna? Taką to każdą plamkę trzeba od razu prać, a tu przecieram i z głowy, jak kanapa to tylko skórzana, absolutnie:)
tusia25
 

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez mery » 12 sie 2013, o 16:46

A to prawda;) Ale z tego co ja słyszałam, najlepiej meble skórzane czyścić produktami producenta. A to z tego względu, że po pierwsze produkty te są testowane na konkretnych typach skóry producenta i wie on jak zachowuje się mebel po zastosowaniu ich, a po drugie stosując inne produkty można mieć problem z gwarancją;)

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez reginne » 28 maja 2018, o 08:54

jeśli chodzi o polecenie dobrych produktów, to będzie to na pewno K2 Auron. przekonałam się, że nie ma lepszego środka niż właśnie ten, a stosowałam naprawdę wiele... także z autopsji, do mebli skórzanych, polecam K2 Auron :)
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez asiek123 » 4 cze 2018, o 15:47

Hej , ja polecam produkty Colourlock. Bardzo dobrze czyszczą zabrudzenia i plamy a poza tym pielęgnują skórę :) Tutaj masz fajny zestaw od nich : SPAM

Ostatnio edytowano 29 cze 2018, o 18:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
asiek123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 cze 2018, o 15:43

Re: Czyszczenie mebli skórzanych - co polecacie?

Postprzez Malwa100 » 29 cze 2018, o 13:53

Dziewczyny to ja wam podpowiem i to do polecenia jak kobieta kobiecie zdecydowanie Leather z Proelite . Mleczko do tapicerki samochodowej głownie - polecił mi kuzyn co myjnie samochodową prowadzi i do pielęgnacji samochodów klientów tego stosuje i ma to wypróbowane no i i okazało się w samochodzie mega skuteczne , potem spróbowałam też w domu bo wyczytałam że do obić domowych skórzanych też no i na stałe zagościł przy czyszczeniu rogówki i foteli. Fajne mleczko, ładnie czyści, nadaje się do kazdego koloru wieć spokojnie można wykorzystywac i w samochodzie i w domu :D i daje bardzo przyjemny intensywny zapach
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]