Próbne zaproszenia

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Próbne zaproszenia

Postprzez sun979 » 20 mar 2013, o 10:44

Czy warto zamawiać próbne zaproszenia z allegro? Zobaczyć kilka wzorów i zadecydować dopiero wtedy? Czy Waszym zdaniem szkoda kasy i lepiej zamówić od razu całość? Jak Wy kupowałyście zaproszenia?

Ja się zastanawiam, ale myślę, że zamówię ze 3 typy zaproszeń z allegro. Wyjdzie mnie to w sumie 15 zł. Lepiej chyba stracić 15 zł niż prawie 100 zł za całe zamówienie...
sun979
 

Re: Próbne zaproszenia

Postprzez brunecia » 20 mar 2013, o 16:04

A powiedz mi, czemu mialabys stracic kase jak bys zamowila wszystkie? Naprawde tak bardzo liczy sie jakos papieru? ja zamowilam za jednym razem zaproszenia na allegro, wybralam kolor tasiemek jakie mnie interesuja,kolor i typ czcionki,kolor papieru i wsio :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Próbne zaproszenia

Postprzez paula » 20 mar 2013, o 16:40

sun979 napisał(a):Czy warto zamawiać próbne zaproszenia z allegro? Zobaczyć kilka wzorów i zadecydować dopiero wtedy? Czy Waszym zdaniem szkoda kasy i lepiej zamówić od razu całość? Jak Wy kupowałyście zaproszenia?

Ja się zastanawiam, ale myślę, że zamówię ze 3 typy zaproszeń z allegro. Wyjdzie mnie to w sumie 15 zł. Lepiej chyba stracić 15 zł niż prawie 100 zł za całe zamówienie...


pamiętaj że na większości aukcji na allegro jest napisane że próbne zaproszenia nie do końca odwzorowują te, które chcemy zamówić jako prawidłowe. Czyli mogą się różnić np. czcionką, papierem itd. Wzór niby będzie ten sam ale jak mówię - oglądałam ostatnio i na kilku aukcjach taki dopisek właśnie był.

Ja bym zamawiała od razu. W zasadzie 15zł to nie jest dużo ale im masz większy wybór, tym gorzej ;)
paula
 

Re: Próbne zaproszenia

Postprzez sun979 » 22 mar 2013, o 08:11

paula.x111 napisał(a):
sun979 napisał(a):Czy warto zamawiać próbne zaproszenia z allegro? Zobaczyć kilka wzorów i zadecydować dopiero wtedy? Czy Waszym zdaniem szkoda kasy i lepiej zamówić od razu całość? Jak Wy kupowałyście zaproszenia?

Ja się zastanawiam, ale myślę, że zamówię ze 3 typy zaproszeń z allegro. Wyjdzie mnie to w sumie 15 zł. Lepiej chyba stracić 15 zł niż prawie 100 zł za całe zamówienie...


pamiętaj że na większości aukcji na allegro jest napisane że próbne zaproszenia nie do końca odwzorowują te, które chcemy zamówić jako prawidłowe. Czyli mogą się różnić np. czcionką, papierem itd. Wzór niby będzie ten sam ale jak mówię - oglądałam ostatnio i na kilku aukcjach taki dopisek właśnie był.

Ja bym zamawiała od razu. W zasadzie 15zł to nie jest dużo ale im masz większy wybór, tym gorzej ;)



Bardzo dobrze wiem o tym, że wysyłane zaproszenia próbne mają tylko wybrany wzór, nic więcej. Mimo tego mam bzika na punkcie jakości papieru itd. więc wolę poświecić te 15 zł. Ja po prostu lubię dostawać ciągle paczki z allegro! ;D Coś w tym jest, że taka niespodzianka bardzo cieszy i jak na razie odpukać wszystko przychodzi po prostu prześliczne! ;D
sun979
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]