Pudełko na koperty

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 11:01

Podczas wesela w rodzinie zwróciłam uwagę na bardzo przydatną rzecz - PUDEŁKO NA KOPERTY! :)

Pamiętam, że zawsze był ciągły problem po ślubie - gdzie dawać koperty? :)
Jest to na prawdę fajna sprawa. Nikt z rodziny Nam nie będzie zaglądał ile dostaliśmy itd.
Na weselu, gdzie byłam mieli zwykłe pudełko kartonowe, które ktoś obkleił papierem ozdobnym.

Patrzyłam na allegro i są tam takie niedrogie pudełka, a bardzo ładne. Zamówiłam sobie takie:

KOLOR SREBRNY
http://allegro.pl/pudelko-na-telegramy- ... 48934.html


Myślę, że 26 zł to cena taka przystępna. Na pewno szkoda by mi było dać 100 zł na pudełko z kategorii tych droższych. Jest to w sumie tylko mały szczegół...
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez brunecia » 2 mar 2013, o 12:30

ja mam torbe panterkową taką niby zakupową ale ja ją biorę na fitness, i do tego świadek wkładał koperty :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 18:26

brunecia napisał(a):ja mam torbe panterkową taką niby zakupową ale ja ją biorę na fitness, i do tego świadek wkładał koperty :)



też fajny pomysł, nie miałaś dzięki temu dodatkowego wydatku... ale łatwo do takiej torby zerknąć ;P Ja mimo wszystko chcę mieć wszystko dobrane pod wesele, nawet pudełko na koperty ;P
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez karla_gda » 4 mar 2013, o 20:28

Świetny pomysł !
Dzięki za link z aukcją. Boskie pudełko <3

Teraz koperty to nie będzie problem :)
karla_gda
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 17:50

Re: Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 4 mar 2013, o 21:33

karla_gda napisał(a):Świetny pomysł !
Dzięki za link z aukcją. Boskie pudełko <3

Teraz koperty to nie będzie problem :)


nie ma za co ;) cieszę się, że się przydałam ;) ja już czekam na upragnione pudełko ;D mam nadzieję, że będzie już jutro albo w środę ;D
A kiedy masz ślub jeśli mogę zapytać? ;)
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez karla_gda » 5 mar 2013, o 22:02

sun979 napisał(a):A kiedy masz ślub jeśli mogę zapytać? ;)




Jeszcze konkretnej daty nie mamy. Najpierw trochę chcemy zarobić ale myślę, że gdzieś za pół roku już poważnie będziemy myśleć o dacie :)
karla_gda
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 17:50

Re: Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 5 mar 2013, o 22:40

karla_gda napisał(a):
sun979 napisał(a):A kiedy masz ślub jeśli mogę zapytać? ;)




Jeszcze konkretnej daty nie mamy. Najpierw trochę chcemy zarobić ale myślę, że gdzieś za pół roku już poważnie będziemy myśleć o dacie :)


fajnie... ;)))
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 6 mar 2013, o 23:20

Dziś dostałam to pudełko, które tutaj zamieściłam. Po prostu cudne! ;} Fajnie, bo ma otwór nawet na duże koperty... ;D Polecam! ;)
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez tasiaka » 19 mar 2013, o 15:56

Mój brat jak byliśmy na ślubie w zeszłym roku zastanawiał sie co to jest za pudełko :?:
Nie uświadamiałam go, chciałam poczekać do momentu w którym będa wrzucać tam właśnie koperty. Młody stwierdził że tam się chyba drobne wrzuca ale po co nie mógł wydedukować :D
Takie pudełko to nawet fajna sprawa o ile ma właśnie otwór na duże koperty, Ci zeszłoroczni mieli tylko na małe i był problem
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 20 mar 2013, o 10:29

tasiaka napisał(a):Mój brat jak byliśmy na ślubie w zeszłym roku zastanawiał sie co to jest za pudełko :?:
Nie uświadamiałam go, chciałam poczekać do momentu w którym będa wrzucać tam właśnie koperty. Młody stwierdził że tam się chyba drobne wrzuca ale po co nie mógł wydedukować :D
Takie pudełko to nawet fajna sprawa o ile ma właśnie otwór na duże koperty, Ci zeszłoroczni mieli tylko na małe i był problem



mam na duże ;D
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez werka23 » 20 mar 2013, o 11:25

Nigdy nie zwróciłam uwagi na coś takiego jak pudełko na koperty, w sumie pomysł genialny w swojej prostocie :)
werka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 11:10

Re: Pudełko na koperty

Postprzez tasiaka » 22 mar 2013, o 17:21

są jeszcze takie formatu A3 koperty :D żeby ktoś na to nie wpadł :D
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Pudełko na koperty

Postprzez sun979 » 22 mar 2013, o 22:23

tasiaka napisał(a):są jeszcze takie formatu A3 koperty :D żeby ktoś na to nie wpadł :D


Koperty A3 to rzadkość ;) a w końcu po co są świadkowie? ;D Można ich wykorzystać w takiej sytuacji ;P
sun979
 

Re: Pudełko na koperty

Postprzez tasiaka » 25 mar 2013, o 15:27

Oj nie wiem czy taka rzadkość :)
Na wszystkich weselach na, których byłam zdarzyły się przynajmniej dwie pary, które wpadły na taki "genialny" pomysł z ogromnymi kopertami, ale masz racje od czegoś są świadkowie.
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], filitra40tabsss, Google [Bot], Gua7