Nauczyciele

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Nauczyciele

Postprzez kitek29 » 7 mar 2013, o 19:36

Cy Wam też się wydaję, że nauczyciele w szkołach, na studiach, czy nawet przełożeni w pracy, mają swoich ulubieńców? to niesprawiedliwe, kiedy masz gorszą ocenę tylko dlatego, że nie podlizujesz się nauczycielom tak, jak robią to inni..
kitek29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 21:05

Re: Nauczyciele

Postprzez paula » 7 mar 2013, o 22:14

kitek29 napisał(a):Cy Wam też się wydaję, że nauczyciele w szkołach, na studiach, czy nawet przełożeni w pracy, mają swoich ulubieńców? to niesprawiedliwe, kiedy masz gorszą ocenę tylko dlatego, że nie podlizujesz się nauczycielom tak, jak robią to inni..


ile masz lat? ;)
takie jest życie!
czemu nie obgadujesz swojej najlepszej koleżanki? a no dlatego że jest ona właśnie dla Ciebie takim "pupilkiem" którego po prostu nie wypada dotykać :P
tylko nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Nie każdy nauczyciel lubi podlizywanie się, wiele razy zwłaszcza w szkole średniej, spotkałam się z sytuacją w której nauczyciele wręcz nie znosili takich lizusów
paula
 

Re: Nauczyciele

Postprzez kitek29 » 24 mar 2013, o 13:55

U mnie niektorzy nauczyciele są spoko. i czasem nawet nieźle potrafią zgasić tych "pupilków":)
Mam 18 lat:) tzn rocznikowo już 19;)
kitek29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 21:05

Re: Nauczyciele

Postprzez elzbieta45 » 24 mar 2013, o 15:09

tez uwazam , ze nauczyciele w szkolach maja swoich wybrancow , patrza na pozycje rodzicow bo jak sa biedniejsi to i dzieci mimo zdolnosci sa gorsi i nie maja szansy na normalna ocene za swa nauke jednym jak chca podnosza ocene innym obnizaja a co do uwag tak samo jak komus kto jest przecietniakiem uwage zaraz wpisuja a lizusowi puszczaja mimochpdem
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Nauczyciele

Postprzez kitek29 » 25 mar 2013, o 21:36

Osobiście uważam, że demokratycznie powinno się nauczycieli zwalniać!!
Czasem to własnie przez nich nie idę do szkoły, bo sprawiają, że wszystkiego mi się odechciewa:(
Ja np. mam taką sytuację, że mam chłopaka w klasie. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że wszyscy nauczyciele się na nas uwzięli, a nawet wychowawczyni opowiada naszym rodzicom, że obściskujemy się na LEKCJACH!! A my na lekcjach ze sobą nie siedzimy..i czy to nie jest potwierdzeniem mojej tezy??
Nauczyciele powinni być wyrozumieli, a są gorsi od niektórych uczniów..i fałszywi są do szpiku!!
kitek29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 21:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]