Rolety Rzymskie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Rolety Rzymskie

Postprzez tasiaka » 25 mar 2013, o 15:51

Czy któraś z Was ma? Jak jest z utrzymaniem ich w czystości? Gdzie kupowałyście i w jakiej cenie?
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Rolety Rzymskie

Postprzez PaniDomu » 26 mar 2013, o 14:21

Witam,
Ja kupiłam roletę rzymską do sypialni już rok temu w firmie Moreno, z polecenia swojej koleżanki wszystko działa jak powinno. Ja jeszcze nie prałam ale koleżanka prała i mówi, że wygląda jak nowa :)
Ceny już nie pamiętam lecz jak porównałam oferty innych firm i proponowanych przez nich materiałów a przede wszystkim systemów to była to jedna z lepszych ofert.
Ja bym poleciła z czystym sumieniem.
PaniDomu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 14:09

Re: Rolety Rzymskie

Postprzez PaniDomu » 26 mar 2013, o 14:25

mam adres ich strony http://www.zaluzje-warszawa.eu
PaniDomu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 14:09

Re: Rolety Rzymskie

Postprzez Kejti » 30 mar 2013, o 13:36

Ja mam zwykłe rolety, bo mój TŻ nie chciał się zgodzić na rzymskie, które baaardzo mi się podobają. Moja przyjaciółka ma rzymskie i nie ma z nimi żadnego problemu. Wystarczy przetrzeć się czystą, mokrą ściereczką, żeby je odświeżyć, chociaż i tego nie trzeba robić specjalnie często.
Jak będziesz kupowała to wybierz takie montowane na ramę okienną, wtedy nie będziesz musiała wiercić w ścianie i z łatwością otworzysz okno, nawet jak roleta będzie zasłonięta. Koniecznie wybieraj te z napinaczami łańcuszka, dzięki temu nie będzie ci się plątał i bez sensu zwisał jak uchylisz okno, a jak jeszcze będzie miał "zrywacz" czyli zabezpieczenie, które powoduje zerwanie łańcuszka przy większym obciążeniu to będziesz miała pewność, że np. dziecko nie uszkodzi Ci rolety bawiąc się nią (oczywiście, nie uważam, że to dobra zabawka dla dzieci, ale wiadomo jak z dzieckiem jest ;-))
Tu masz SPAM jak klikniesz "dodaj do koszyka" to zobaczysz ceny, a możesz u nich zamówić też na wymiar chyba. Ja mam z tej firmy rolety mini i sobie bardzo chwalę, dokupiłam do nich napinacz za 5 zł i jest wszystko super.

Ostatnio edytowano 28 lis 2018, o 21:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kejti
Miła Kobietka
 
Posty: 72
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 22:55

Re: Rolety Rzymskie

Postprzez kasiad81 » 28 lis 2018, o 12:47

Ja mam takie rolety z SPAM i wyglądają cudownie. Jeżeli chodzi o utrzymanie czystości to nie ma problemu zazwyczaj sprawdza się puszek do kurzu i sucha szmatka. Mimo że tkanina jest jasna ciągle są w idealnym stanie :) Dla mnie to najlepszy typ rolet. :)

Ostatnio edytowano 28 lis 2018, o 21:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasiad81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 maja 2018, o 11:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron