Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Dora266 » 17 sty 2011, o 16:25

Ja ciągle coś kupuję przez internet ( wygoda ) ostatnio trafiłam do fajnego warzywniaka jest tańszy od moich osiedlowych sklepów :) do tej pory nie kupowałam on line art. spożywczych ale po pierwszym zamówieniu u nich nie mam zamiaru już kupować gdzie indziej. Jak sobie przypomnę jak to się człowiek nataszczy tych zakupów ( ziemniaki, kapusta kg jabłek -niby nic a 15 kg ) teraz kurier mi dostarcza pod drzwi z dnia na dzień świeżutkie i fajnie zapakowane :) polecam warzywniak24.pl
Może Wy też macie jakieś sprawdzone miejsca zakupowe ? Podzielcie się tą wiedzą bo trafić w sieci porządny sklep to sztuka ( taki który sprzedaje dokładnie to co oferuje ) :)
Dora266
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez koperkowa » 18 sty 2011, o 10:41

akurat ja normalnych zakupów nierobię przez internet. ale interesuję się ozodbami na torty i moim ulubionym sklepem jest przydasiownia.pl. można znaleźć tam ciekawe produkty.
koperkowa
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 16:05

Parę razy spróbowałam zakupów spożywczych online, ale teraz jak już mam trochę więcej czasu, to wybieram jednak tradycyjną formę tego typu zakupów. Za to wszystko inne bardzo chętnie kupuję w sieci. Ostatnio chyba najczęściej przebywam na stronie taniebuty.pl Po prostu bardzo lubię styl sportowy i streetowy, a że tam jest najwięcej ciuchów w takim właśnie stylu, to i najchętniej tam szukam czegoś nowego dla siebie.
dione
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez Cara » 21 sty 2011, o 13:51

Ja nigdy nie robiłam zakupów spożywczych przez internet. Ciekawi mnie, jakby to miało wyglądać. Ale jeśli chodzi o ubrania, to ostatnio przekonałam się do zakupów bielizna przez internet. Wcześniej nie wchodziło to w grę.
Cara
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez pomcia » 24 lut 2011, o 17:48

Też spożywki nie kupuję ale widziałam, że np. w almie się opłaca bo ceny te same a dowóz zdaje się gratis. A necie najczęściej jednak ciuch kupuję i najczęściej jednak na allegro a przy okazji też punkty payback zbieram. Takie 2 w 1. Ostatnio zrobiłam zakupy w sklepie tchibo i nie była to kawa.
pomcia
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez dzo » 28 lut 2011, o 23:12

moim ulubionym "sklepem" on-line jest allegro 8-) 8-)
dzo
 

Re: Macie ulubiony sklep on line ?

Postprzez dzo » 5 mar 2011, o 13:40

dirtydancer spamujesz w każdym wątku gdzie się da :spam
dzo
 

Internetowe Sklepy?

Postprzez Veronica » 13 kwi 2011, o 15:05

Macie jakieś swoje ulubione/ sklepy internetowe z odzieżą/obuwiem/bielizną?
Veronica
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez dzo » 13 kwi 2011, o 15:16

tylko allegro 8-)
dzo
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Cara » 18 kwi 2011, o 12:16

Mamy... chyba każdy ma;) Ale podawać tutaj, to troszkę nie za dobry pomysł (wiadomo, posądzą Nas o reklame na forum) - wic podeśle Ci wiadomość prywatna:)
Cara
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez ruda » 18 kwi 2011, o 13:34

Na allegro zamawiam różne ciekawe gadżety np. na prezenty dla znajomych, kosmetyki i ciuchy też mi się zdarza tam kupować . Mam też ulubioną perfumerię www.perfume4you.pl - kupuje tam markowe perfumy w niskich cenach, szczególnie poluje na promocje, gdzie mogę zaoszczędzic pare dobrych złotych.
ruda
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Misia » 19 kwi 2011, o 12:49

U mnie to głównie Allegro. Ale jeśli możecie polecić mi jakiś ciekawy sklep internetowymi z niskimi cenami jeansów to chętnie tam zajrzę :)
Misia
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez ABCbielizny » 20 kwi 2011, o 13:09

A ja bardzo często korzystam z dobrych i sprawdzonych sklepów internetowych. Mam zaufanie do takiej formy zakupów i wydaje mi się ona bardzo praktyczna. Zapraszam także do mnie, jeżeli będą wątpliwości to napewno pomogę w zakupach:)
ABCbielizny
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez zolim » 27 kwi 2011, o 10:55

Hej tez mam pytanie o te sklepy ? Czasami mozna cos wyłapać taniej niż na allegro...a zawsze w sklepie jakos tak bardziej z zaufaniem....na allegro nigdy nie wiem czy oryginalne czy nie....
zolim
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Cara » 27 kwi 2011, o 13:20

No właśnie... Ja również wole kupować w sklepach. Wtedy produkt jest pewniejszy i często (wbrew pozorom) tańszy.
Cara
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez aura » 28 kwi 2011, o 17:07

Kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiona do robienia zakupów przez Internet. Wydawało mi się, że wszędzie są oszuści i na pewno nie dostanę tego czego chce ;) A teraz nie wyobrażam sobie, żeby robić zakupy gdzie indziej. Jeżeli chodzi o sklepy z ciuchami, to często wchodzę na tanisport.pl Jest tam sporo ciekawych promocji w moim ulubionym stylu, także dzięki temu można sporo zaoszczędzić i być dobrze ubranym.
aura
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez zolim » 13 maja 2011, o 10:44

Hej, ja też znalazłam sklep gdzie moze nie jest super dużo rzeczy ale mozna coś wybrac, rozsądne ceny i brak problemu ze zwrotem, linku nie podaje ;-) ale sklep sie nazywa EGOZONE ;-)
zolim
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez aniaania » 26 maja 2011, o 00:21

Najczęściej kupuję buty na allegro, ale jakby któraś z Was zmała jakiś fajny sklep internetowy z butami to chętnie skorzystam.
aniaania
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez santi » 27 maja 2011, o 08:10

Jeśli coś kupuje w necie,to tylko na allegro :D
Mam paru sprzedawców ulubionych,jak tylko wystawia cos nowego,dostaje maila,dobra sprawa,bo na bieżąco wiem,że wystawili cos ciekawego ;)
santi
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez dzo » 28 maja 2011, o 11:56

santi napisał(a):Mam paru sprzedawców ulubionych,jak tylko wystawia cos nowego,dostaje maila,dobra sprawa,bo na bieżąco wiem,że wystawili cos ciekawego ;)



ooo ja tak samo robię :mrgreen:
dzo
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:02

Popieram Misie - Allegro :D
kupowałam też na Answear.com ale ceny tam czasem przerażają. Trzeba polować na okazje. Ale ciuchy faktycznie wyglądają tak jak na zdjęciach.
Mój kolega natomiast kupował na Otto.pl, ale to były kąpielówki, więc to raczej nie jest mocna argumentacja za ;)
mikiqu
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Eleganckistyl_pl » 14 cze 2011, o 13:55

A moim zdaniem nie tylko allegro należy brać pod uwagę. Są przecież inne,dobre i sprawdzone sklepy internetowe w których spokojnie możemy robić zakupy bez większego ryzyka. To właśnie na allegro czasem można się przeliczyć.
Eleganckistyl_pl
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Anastazja-A » 16 cze 2011, o 14:24

Ja najczęściej jednak kupuję w sklepach tradycyjnych ale czasami zdarza mi się też znaleźć coś fajnego w sieci. I wtedy zamawiam. A szczególnie przypadły mi do gustu kluby zakupowe chociaż na razie znam jeden - stilago - to dobre jest w nich to, że ciuchy sa oryginalne i w większości jeśli nie wszsytkie - raczej niedostępne w Polsce w zwykłych butikach. Poza tym jednak na aukcjach boję się kupowac dlatego wolę sklepy internetowe.
Anastazja-A
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Big-Brands.pl » 17 cze 2011, o 13:16

Ja bardzo często zamawiam w sklepach internetowych i bardzo sobie chwalę ten rodzaj zakupów. Jest o wiele taniej,szybko i przede wszystkim duży wybór różnych rzeczy. Zapraszam także do mojego sklepu Big-Brands.pl
Big-Brands.pl
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Japaneczka » 7 lip 2011, o 21:04

Sklepy internetowe to przyszłość, mój mąż jest na tyle zafascynowany sklepami internetowymi, że w zwykłych sklepach kupuje jedynie żywność ale to i nie zawsze(ostatnio kupił oscypek na Allegro ;p)
Ja też lubię sklepy internetowe- można znaleźć tanie rzeczy i bez wychodzenia z domu. Fajna sprawa szczególnie dla zabieganych osób:)
Japaneczka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]