Szukam kursu architektury krajobrazu!

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Szukam kursu architektury krajobrazu!

Postprzez Paulina19p » 12 mar 2013, o 08:50

Cześć dziewczyny!
Czy słyszałyście o jakimś dobrym kursie architektury krajobrazu? Może być w Krakowie, ale się nie upieram :) byleby był skuteczny! proszę, poratujcie :)
Paulina19p
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 08:49

Re: Szukam kursu architektury krajobrazu!

Postprzez Krystynaapi » 14 mar 2013, o 12:21

Już od pewnego czasu szukam kursu architektury krajobrazu, ale większość propozycji na które trafiam, to 2-dniowe szkolenia... zobacz na stronę artcube - tam mają naprawdę rozbudowany kurs.
http://www.artcube.edu.pl/kurs/architek ... _2013.html
Krystynaapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 12:18

Re: Szukam kursu architektury krajobrazu!

Postprzez Kasiotta » 20 mar 2013, o 11:18

Krycha, dzięki za odpowiedź, też jestem na etapie poszukiwań i cały czas się łamię czy by nie iść na studia... ale jak myślę o tym, że studia to co najmniej 3 lata... ? Czy naprawdę aż tyle potrzeba by nauczyć się projektować ogrody?
Kasiotta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 11:16

Re: Szukam kursu architektury krajobrazu!

Postprzez Krystynaapi » 27 mar 2013, o 08:43

Paulino, Kasiu, to jest właśnie pytanie! Szczerze powiem, że jestem początkująca w temacie i to co na innych forach zauważyłam, to że zdania są bardzo podzielone... choć wszystkie dyskusje kończą się podsumowaniem typu "najważniejsze jest doświadczenie" więc wydaje mi się, że kurs jak najbardziej wystarczy by jak najszybciej zacząć projektować! Na początek wiadomo starałabym się raczej robić ogrody przydomowe... i z czasem nabrać doświadczenia i ewentualnie wziąć się za trudniejsze tematy...
nie wiem, jak uważacie? Kasiu, architektury krajobrazu lub sztuki ogrodowej można się i 5 lat na studiach uczyć (jeśli robi się magisterkę)
Krystynaapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 12:18

Re: Szukam kursu architektury krajobrazu!

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:21

ale o jakie miasto ci chodzi? polecam poznan tam jest duzo takich kurtsow rocznych i nie drogich
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: Szukam kursu architektury krajobrazu!

Postprzez Paulina19p » 28 mar 2013, o 08:33

kobietka1234 najchętniej Kraków, ale właściwie mogę dojeżdżać... choć do Poznania to już kawał świata :)
Paulina19p
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 08:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]