nasze ulubione sprzęty

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

nasze ulubione sprzęty

Postprzez Marina » 29 sty 2010, o 10:33

Witam :)
pochwalcie się jakie są wasze ulubione sprzęty kuchenne? Może wzajemnie się natchniemy na zakupy takowych :) Piszcie nie tylko o agd ale i o innych różnych sprzętach :)
Marina
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez candy201 » 7 mar 2010, o 00:19

Ja chciałam polecić piekarnik firmy Beko.Wiele osób mówi że jest to słaba firma, bo turecka podobno, i stąd niskie ceny. Ja osobiście ze swojej strony bardzo polecam. Przynajmniej piekarniki.
candy201
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez marta_wiga » 19 kwi 2010, o 14:53

Zmywarka do naczyń musi być :mrgreen:

Ale poza tym to dla mnie najważniejszy jest dobry, ostry nóż w kuchni. Niby taka zwyczajna sprawa, ale dopiero jak kupiłam porządny, to się zorientowałam jak długo męczyłam się bez sensu. :roll:
marta_wiga
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez milanogirl » 9 lip 2010, o 15:15

hehe, no w sumie, bez dobrego noża to średnio cokolwiek idzie w kuchni :|

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:29 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez babinka » 24 lip 2010, o 00:49

Ulubione sprzęty> Na razie należy do nich bez w apienia moja kuchenka mikrofalowa- jest absolutnie bezcenna, xzaledwie w kilka chwil mogę sobie dzięki niej przygotować obiad( oczywiście gotowe dania:(). Marzy mi się natomiast zmywarka do zabudowy. NA razie myję naczynia w zlewie i muszę pryznać,że jest to czynność przeze mnie znienawidzona
babinka
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez aura » 22 paź 2010, o 11:25

moim ulubionym sprzętem jest ekspres do kawy, który pomaga mi się obudzić każdego dnia, mam zwykły ekspres przelewowy, który kupiłam na wasserman.pl za 69 zł i zawsze podczas ciężkiego dnia jest moim najlepszym przyjacielem ;)
aura
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Cukiereczek19 » 25 paź 2010, o 21:32

Oczywiście dobry nóż ale każdy element wyposażenia jest ważny tj patelnie, garnki czy też jakiś sprzęt typu robot kuchenny idt..;)
Ale mój narzeczony jest kucharzem więc on mi jest jak najbardziej potrzebny w kuchni...;)
Cukiereczek19
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez wenecja » 26 paź 2010, o 17:27

Blender to niezastąpione urządzenie. Zrobię z nim przeróżne pyszne koktajle, oraz wszelkiego rodzaju dresingi. Polecam
wenecja
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez kredka » 2 gru 2010, o 17:00

Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest mikrofala firmy Clatronic. Jest duża, ma wszystkie funkcji jakich potrzebuję i mimo, że mam ją już od jakiś 2 lat nigdy nie było z nią problemów, żadnych awarii. A nigdy nie byłam przekonana do tej firmy;). Teraz natomiast myślę nad kupnem nowego czajnika. Podoba mi się kilka marki Savion, ale nie mogę się zdecydować, który wybrać. Są bardzo pomysłowe, a jednocześnie stylowe:)
kredka
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Marina » 5 sty 2011, o 10:47

Moim ulubionym chyba zawsze będzie szybkowar, tyle mi czasu zaoszczędza :) A co do noży to może używa któraś z Was noża ceramicznego??
Marina
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Angeel » 13 sty 2011, o 20:58

Ja uwielbiam swój odkurzacz Philipsa :) Mam wreszcie coś co porządnie ciągnie ;) żaden kurzyk nie jest w stanie mi się przeciwstawić;]
Angeel
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 15:22

U mnie najważniejszym sprzętem jest czajnik elektryczny. Jako fanka herbat wszelakiego rodzaju ten sprzęt jest najważniejszym gadżetem w mojej kuchni. Lubię, jeżeli oprócz tego, że spełnia on swoją funkcję, również dobrze wygląda. Dlatego podobają mi się czajniki Savion, ponieważ mają naprawdę fajny design.
dione
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Marina » 21 sty 2011, o 16:59

Widziałam je ale nie bardzo mi się podobają..
Zamówiłam sobie noże w końcu - dwie sztuki na początek, podobno są świetne do warzyw, bardzo ostre (a rzadko się je ostrzy)
Obrazek
I można myć w zmywarce :) w poniedziałek powinny już dojechać :)
Marina
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez roksanna » 14 lut 2011, o 12:47

A moim ulubionym sprzętem jest ekspres do kawy! :) To jest to czego nigdy nie zabraknie w moim domu - niezależnie od tego gdzie będę mieszkać :) Jest teraz na rynku mnóstwo ekspresów o ciekawym designie ale niestety bardzo drogich. Nie mam zbyt wygórowanych potrzeb dlatego "wystarczyłby" mi taki ekspres jak na zdjęciu ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
roksanna
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez MoniczkaM » 27 kwi 2011, o 10:07

roksanna - ja mam podobnie! Nie wyobrażam sobie poranków bez wielkiego kubka kawy przygotowanej w ekspresie. To mój codzienny (prawie codzienny ;)), poranny rytuał. I powiem Ci, że te ekspresy z medialuxu przypadły mi do gustu. Szkoda, że sama takiego nie mam :(
MoniczkaM
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Anastazja-A » 27 kwi 2011, o 11:47

To moim ulubionym sprzętem są wszelkiego rodzaju sztućce oraz garnki ;) Może to dziwne ale naprawdę - przecież nie wyobrażam sobie kuchni bez nich właśnie. W zupełności wystarczają mi takie ze stali nierdzewnej z magicznej planety ale lubię tez od czasu do czasu postawić na nowoczesny dizajn ;)
Anastazja-A
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Lady_Sisi » 29 kwi 2011, o 08:40

Anastazja-A, ja mam podobnie - zwłaszcza sztućce muszą być u mnie piękne i eleganckie (labo na każdą okazję ;)). Natomiast w kwestii garnków - staram się nie przesadzać ale tak tak - jakość zawsze w cenie więc kupuję te raczej droższe i na magiczną luknę w ich poszukiwaniu ;)
Lady_Sisi
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Marina » 17 maja 2011, o 15:56

A jakie macie na myśli sztućce o nowoczesnym designie? :) koniecznie dajcie jakiś przykład.
Marina
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 14:17

Ja kocham moj ekspres do kawy dolce gusto wszyscy wpadaja do mnie do domku na kawe bo robie lepsza nic w restauracji:)
agusnysa
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 15:40

agusnysa napisał(a):Ja kocham moj ekspres do kawy dolce gusto wszyscy wpadaja do mnie do domku na kawe bo robie lepsza nic w restauracji:)


tylko wkłady do tego są drogie :|
dzo
 

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 16:37

Oj niestety...
agusnysa
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]