Huczna impreza czy nie?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Huczna impreza czy nie?

Postprzez trufel » 10 gru 2012, o 22:22

Witajcie
Jak wolicie raczej huczną imprezę czy może skromne wesele,przyjęcie?

trufel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 22:03

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 16:39

trufel napisał(a):Witajcie
Jak wolicie raczej huczną imprezę czy może skromne wesele,przyjęcie?


Mi się marzy ślub cywilny w malutkim gronie najbliższych. Rodzice i świadkowie. Bez żadnego wesela, przyjęcia itp. Pieniądze które musiałabym wydać na wesele, wydam na podroż poślubną lub odłożę na zakup mieszkania.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez schabef » 13 gru 2012, o 15:07

To zależy już od Ciebie, a raczej stanu Twojego portfela. Ja bym chciał mieć takie wesele, na którym byliby wszyscy moi przyjaciele oraz cała rodzina. Tak więc ja bym raczej wybrał huczne wesele.

schabef
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 15:02

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez hejtereczka » 14 gru 2012, o 12:48

Podobno młodzi bawią się najgorzej na swoim weselu :D
Jak dla mnie taka huczna impreza jest właśnie bardziej dla rodziny i znajomych, niż dla pary młodej. Egoistycznie oczywiście chciałabym jakąś spokojną, kameralną uroczystość, a potem niewielkie wesele tylko dla najbliższych i tylko tych, przy których sama będę się mogła dobrze bawić. Bez żadnych wujków, dalekich kuzynów czy ich dziewczyn, którzy przychodzą właściwie tylko pojeść i nachlać się wódki. To bez sensu moim zdaniem. Ale zobaczymy co z tego wyniknie, czy dam radę wyrwać się spod władzy panujących konwenansów i zorganizować wesele, które będzie głównie dla mnie... ;)

"Bejbe, grzejesz mnie jak nagrzany piec do sauny. Szkoda, że nie istniejesz."
Avatar użytkownika
hejtereczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 12:30

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 14 gru 2012, o 12:54

Nasze wesele będzie takie uśrednione. Nie robimy imprezy na 130 osób, z zapraszaniem ciotek, których się 100 lat nie widziało. Zapraszamy najbliższą rodzinę i przyjaciół, w sumie jakieś 75-80 osób, wszystkich tych, których chcielibyśmy w tym dniu widzieć :) Zdecydowaliśmy się na normalne wesele do rana, ale bez poprawin i bez jakichś nie wiadomo jakich atrakcji. Skromnie, na miarę naszych możliwości finansowych. Mam nadzieję, że będzie fajnie, bo to goście, jedzenie i zespół tworzą nastrój, reszta to tylko dodatki :))
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez miskama » 14 gru 2012, o 13:15

wow, skromne weselicho na 80 osób do białego rana... :) fajna impreza się szykuje! my mieliśmy skromne (50osób) i również bawiliśmy się w gronie najbliższych znakomicie i wszystcy byli bardzo zadowoleni :)

wynajem-busow-warszawa.pl, warto sprawdzić!
Avatar użytkownika
miskama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 11:20

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez eDom » 14 gru 2012, o 14:30

Huczna! Jak się bawić, to się bawić. W końcu takie rzeczy to średnio tylko raz w życiu ;)
eDom
 

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 11:06

moim zdaniem tez lepiej huczna, chciałabym, żeby w tym dniu byli wszyscy mi bliscy, a ponieważ mam dużą rodzinkę i sporo znajomych to chyba kameralne wesele nie wchodzi w grę ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 18 gru 2012, o 10:15

No tak, wiele zależy od tego, czy ma się dużą rodzinę - ale tę naprawdę bliską, bo zapraszać kogoś, kogo się widziało raz w życiu to moim zdaniem bez sensu, tylko takie łapanie ludzi na siłę, żeby mieć jak największe wesele :P
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez Solina » 28 gru 2012, o 18:41

Na weselu najlepiej bawić się ze znajomymi. U mnie było mało rodziny a większość przyjaciół. Nie miałam zbyt dużego wesela ale jestem z tego zadowolona. I tak byłam strasznie zmęczona. Co chwile ktoś przychodził, a to żeby się napić, a to żeby porozmawiać i pogratulować. Czym więcej gości tym większe zmęczenie.

Solina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 18:16

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 2 sty 2013, o 12:48

Solina, nie zgodzę się z Tobą :) Co prawda wesele mam jeszcze przed sobą, ale uważam, że z rodziną też się można dobrze bawić, zwłaszcza, gdy ma się z nią fajne relacje, a my mamy ;-) Nasze ciotki to super luzaczki chętne do imprezowania, mamy też sporo kuzynostwa zbliżonego do nas wiekiem :) Znajomi też będą, ale jednak uważam, że jest to dzień, który powinno się spędzić przede wszystkim z rodziną.
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez tasiaka » 17 sty 2013, o 22:40

My mieliśmy skromny ślub. My i 15-tka gości i było cudownie. Zamiast tańców biesiada na hotelowym dachu z którego widać gdańską zatokę, rozmowy przy dobrym jedzeniu i alkoholu. Do dziś wszyscy wspominamy ten dzień bardzo dobrze ;)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez tomk1 » 19 sty 2013, o 17:37

Pewnie że huczna wesele musi być zapamiętane :p

Piękne suknie ślubne z najlepszych salonów.
tomk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 17:23

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez pisanka » 25 mar 2013, o 14:43

Barbara Karol napisał(a):
trufel napisał(a):Witajcie
Jak wolicie raczej huczną imprezę czy może skromne wesele,przyjęcie?


Mi się marzy ślub cywilny w malutkim gronie najbliższych. Rodzice i świadkowie. Bez żadnego wesela, przyjęcia itp. Pieniądze które musiałabym wydać na wesele, wydam na podroż poślubną lub odłożę na zakup mieszkania.


oo dokładnie ja tak samo :) i tak właśnie będzie wyglądał nasz ślub :)

pisanka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Huczna impreza czy nie?

Postprzez brunecia » 3 kwi 2013, o 12:01

duże,huczne,głośne :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]