Podróże

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Podróżowanie

Postprzez koranna » 17 lut 2010, o 01:07

Co byście chciały zwiedzić? Gdzie pojechać? Podzielcie się swoimi pomysłami na spędzenie wolnego czasu.
Ja po obejrzeniu ostatniego Sherlocka Holmesa marzę o wizycie w Londynie. A skoro już tam bym była (będę!), to marzy mi się zwiedzenie Edynburga - z Londynu jest tam bliżej, niż z Polski ;)
koranna
 

Re: Podróżowanie

Postprzez supełek » 5 mar 2010, o 09:18

Byłam w Londynie w ubiegłe wakacje i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że spotka mnie tam aż tak dużo atrakcji, mam nadzieję, ze jeszcze tam wrócę, może nawet w tym roku bo jeszcze chciałbym i inne miasta zobaczyć, między innymi Glasgow, Cardiff , zamek edynburski też, no jest tego trochę.
supełek
 

Re: Podróżowanie

Postprzez marta_wiga » 5 mar 2010, o 12:46

Jakiś czas mieszkałam w Londynie. Nie mogę nazwać tego miasta pięknym, poza pewnymi fragmentami, ale dobrze mi tam było i rozważam czy by za jakiś czas tam nie wrócić na trochę przynajmniej.

A jeśli chodzi o podróże, to w ostatnie wakacje wybraliśmy się moim chłopcem do Norwegii. Wzięliśmy samochód i pojechaliśmy. Pierwsza super sprawa to most na Bałtyku, ciekawe doznanie musze przyznać. Sama Norwegia podobała mi się bardzo, kręciliśmy się głównie na północ od Trodheim. Fakt drogo strasznie, ale warto było. Po tej wyprawie mam chyba najpiękniejsze zdjęcia z wakacji jak do tej pory :mrgreen:
marta_wiga
 

Re: Podróżowanie

Postprzez koranna » 6 mar 2010, o 23:29

Z różnymi osobami rozmawiam o Londynie i każdy inaczej przedstawia to miasto. Ale jeszcze nikt mi nie powiedział: nie jedź tam :) Nie wiem, czy potrafiłabym się tam przeprowadzić, ale z miesiąc tam pobyć, po wchłaniać atmosferę i pozwiedzać... wydaje mi się świetnym pomysłem. Gdyby tylko praca na to pozwalała... :| Póki co - zrealizuję plan zainspirowany filmem :) Przeczytałam, że można zjeść obiad w czasie rejsu w dół Tamizy i to też koniecznie chcę zaliczyć. I jeszcze London Eye! Oj... dużo tego, co chcę zobaczyć :)
koranna
 

Re: Podróżowanie

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 13:53

W tym roku mam nadzieję zwiedzić czeską Pragę.
pstro
 

Re: Podróżowanie

Postprzez Otylia_W » 1 lip 2010, o 07:37

Ja należę do zwolenniczek słońca więc takie miejsca jak Grecja, Egipt czy Hiszpania będą dla mnie najlepsze na urlop. Przeglądałam również wczasy last minute, bo sporo moich znajomych w tym roku zdecydowało się na taki wyjazd. Wielu z nich rezerwowało z hitów tygodnia itaki i byli zadowoleni z cen.
Otylia_W
 

Re: Podróżowanie

Postprzez fishi » 14 lip 2010, o 09:50

Jeżeli ktoś z was chciałby zwiedzić regiony Biebrzańskiego Parku Narodowego, to przestrzegam przed noclegami w Agroturystyce u Ani. Wszystko wygląda pięknie na stronie www.ciszewo.pl , w rzeczywistości jednak właściciele obiecują zbyt wiele. Na dodatek pojawiają się tzw ukryte koszta.
fishi
 

Re: Podróżowanie

Postprzez Barbarella » 3 sie 2010, o 11:29

Ja chciałbym pojechać do Tajlandii to moje największe marzenie ten kraj mnie fascynuje
Barbarella
 

Re: Podróżowanie

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 19:02

najlepiej to cały świat..ale najbardziej chciałabym zwiedzić Indie [Delhi, Kalkuta, no i oczywiście Bombaj], do tego roku moim marzeniem był również Egipt, ale w te wakacje byłam na obozie z Ok-tours w Sharm El Sheikh i to chyba były najcudowniejsze wakacje w moim życiu...sporo zwiedzania, trochę zabawy i dużo nowo poznanych ludzi..po prostu rewelacja :)
dione
 

Re: Podróżowanie

Postprzez ninka_niebieska » 14 paź 2010, o 10:47

Kocham słońce, morze, plaże. Uwielbiam się opalać.. dlatego dla mnie udane wakacje to ciepłe kraje. Chciałabym pojechał do Hiszpani i do Włoch, a kiedyś może rejs po Wyspach Kanaryjskich. W Egipcie byłam, Hurghada - jak dla mnie cudo :) Tunezja - ładnie, ale niekoniecznie chciałabym tam wrócić, a Chorwacja już chyba oklepane miejsce na spędzanie wakacyjnego urlopu.
ninka_niebieska
 

Re: Podróżowanie

Postprzez koperkowa » 24 lis 2010, o 01:13

Ja bardzo chciałabym zwiedzić Koreę Płd. piękny kraj!
koperkowa
 

Podróże

Postprzez justyna1981 » 27 sty 2011, o 12:19

Ja lubie podróżować, jak macie chwilkę czasu to może napiszcie o jakiś ciekawych miejscach jakie zobaczyliście w życiu. Mnie urzekła Brazylia, jest tam bieda ale ludzie dookoła serdeczni, kobiety w większości piękne i uśmiechnięte. Bardzo mi się tam podobało.
justyna1981
 

Re: Podróże

Postprzez koperkowa » 28 sty 2011, o 12:30

też lubię podróżować. jeśli chodzi o miejsca bardzo spodobał mi się Lwów a jeśli chodzi o ludzi to węgrzy. a w tym roku jadę do japoni...nie mogę się doczekać! a sama wyjechałaś do bracylii czy w związku z pracą? wolontariat?
koperkowa
 

Re: Podróże

Postprzez justyna1981 » 1 lut 2011, o 12:45

Byłam tam w pewnym sensie w podroży służbowej, kilka tygodni, gównie praca i nocne życie, bardzo niebezpieczne ale naprawdę fajne ;)
justyna1981
 

Re: Podróże

Postprzez uzab123 » 2 lut 2011, o 14:16

polecam wyspę Korfu w Grecji. malownicze krajobrazy, pięne widoki, cieplłe morze i piękne wspomniania
uzab123
 

Re: Podróże

Postprzez kamakoma » 7 lut 2011, o 12:09

Jesli podróze to polecam samodzielne wycieczki, w zeszłym roku przejechałyśmy z kolażanka prawie całe Włochy na rowerach. Naprawde polecam, winogrona rosnace przy drodze, weseli Włosi ;) spanie na sianie hahahahaha wspaniałe wspomnienia....
kamakoma
 

Podrózowanie, zwiedzanie

Postprzez justyna1981 » 11 lut 2011, o 23:17

Moim hobby jest podróżowanie, lubie zwiedzac ciekawe miejsca robic miliony zdjęć macie jakies swoje miejsca gdzie warto sie wybrać ?
justyna1981
 

Re: Podrózowanie, zwiedzanie

Postprzez justyna1981 » 12 lut 2011, o 00:36

Ja lubię ale głównie za granicą, w Polsce tez ale lubię egzotykę, obce kultury, inne krajobrazy ale zduplikowałas mój temat ;) i wyglada na to że same sobie odpowiadamy :witch
justyna1981
 

Re: Podrózowanie, zwiedzanie

Postprzez asiakozłowska » 21 lut 2011, o 15:45

Hej !!
Ja polecam zwiedzić Turcje ma pełno pięknych zakątków. A w Polsce tez jest wiele pięknych miejsc na mazurach np . Wzgórze Dylewskie i jego okolice. Również nad naszym bałtykiem jest wiele uroczych miejsc np. Pobierowo i Dźwiżyno

Pozdrawiam treść zmieniona przez moderatora


Proszę nie spamować
asiakozłowska
 

Re: Podrózowanie, zwiedzanie

Postprzez aura » 28 lut 2011, o 15:13

Uwielbiam zwiedzać i odwiedzać nowe zakątki świata. Dość dużo zwiedziłam dzięki wyjazdom na obozy z Ok-tours. Ostatnio byłam z nimi w Hiszpanii. A dokładnie w Lloret de Mar. Jest to świetne miejsce do wypoczynki. Ogólnie lubię tego typu wyjazdy za to, że można i sporo zwiedzić i odpocząć przy basenie hotelowym. Tak właśnie wyglądają moje wymarzone wakacje :)
aura
 

Re: Podróże

Postprzez aura » 28 lut 2011, o 15:17

Zwiedziłam już wiele krajów i nawet bym nie wiedziała który zacząć tu opisywać. Wszystkie mają swoją kulturę, historię i odrębne zwyczaje. Teraz marzy mi się wyprawa do Indii. Wiem, że tam również jest bardzo widoczny podział między biednych i bogatych, ale chciałabym poznać ich kulturę, religię oraz warunki życia.
aura
 

Chorwacja i Czarnogóra

Postprzez kora453 » 14 mar 2011, o 13:48

Zamierzam te wakacje spędzić ww krajach. Jedziemy z chłopakiem samochodem. Narazie nie mamy planu, jeszcze musimy do tego przysiąść. Ale może która z Was już była i może coś poradzić? Jakie ceny noclegów? Czy warto jechac w ciemno i na miejscu szuakać czy lepiej coś w przez internet zarezerwowac? Chcielibyśmy pojechać wzdłuż wybrzeża, mamy zamiar wziac spiwory, namiot - wiec spanie na polu namiotowym czy to nawet w samochodzie wchodzi w gre! poza tym jedziemy z naszym psem - goldenem. Był tam ktoś z psem? Były jakieś problemy?
kora453
 

Re: Chorwacja i Czarnogóra

Postprzez kilofka » 15 mar 2011, o 22:18

Przynajmniej kilka lat temu można było jechać w ciemno...
Aha i nie wiem jak na polach, ale ogólem to spanie w samochodzie jest tam zakazane.
kilofka
 

Re: Podróże

Postprzez a_gatka » 8 kwi 2011, o 04:46

Chciałabym zobaczyć wreszcie Tajlandię lub Indie, ale póki co, to tylko marzenie, które może się spełni. treść zmieniona przez moderatora Próbuję własne spełnić w ten sposób, może się uda. Próbował ktoś z Was w podobny sposób?


proszę nie spamować
a_gatka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]