Jaka wódka na wesele?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jaka wódka na wesele?

Postprzez sun979 » 6 kwi 2013, o 18:23

Jaką wódkę polecacie na wesele? Może Panowie również doradzą? ;)

Ja teraz nie siedzę w temacie. Mam mało okazji, żeby popróbować trunków.

Najlepsza dla mnie byłaby Finlandia, ale jest zbyt droga na taką ilość.

I głownie myślę nad Żubrówką białą i nad Panem Tadeuszem, która będzie lepsza?
sun979
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Madlen » 8 kwi 2013, o 09:42

Ja bym poleciła też żołądkową czystą, Pan Tadeusz dla mnie jakiś zbyt ostry..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez sun979 » 8 kwi 2013, o 21:14

Madlen napisał(a):Ja bym poleciła też żołądkową czystą, Pan Tadeusz dla mnie jakiś zbyt ostry..


właśnie też słyszałam taką opinię o Pani Tadeuszu -zbyt ostry.

Krupnik jest dobry,ale nie podoba mi się kształt tej flaszki. Gorzka żołądkowa wydaje zbyt pospolita.

Zostaje mi wybór z Żubrówki białej, albo Wyborowa. Co Wy byście wybrały z tych 2?
sun979
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez G**** » 9 kwi 2013, o 07:38

Ja bym wybrala Zubrowke, zreszta u mnie na weselu byla zubrowka i szla jak woda :lol:
G****
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Madlen » 9 kwi 2013, o 08:04

Ja bym wybrała wyborową, bo dla mnie wizualnie ładniejsza:)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Gabriell » 9 kwi 2013, o 14:33

Ja odraczam Finlandię, mi jakoś nie przypadła do gustu. Może faktycznie gorzka żołądkowa, albo wyborowa :)
Gabriell
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez bajaderka » 9 kwi 2013, o 22:16

Hmm, a dla mnie właśnie Pan Tadeusz jest wyjątkowo łagodny. Poza tym dość częsty na weselach i butelka wygląda dość elegancko.
Żubrówkę nawet ostatnio próbowałam, bo nie było sensowniejszej alternatywy i powiem szczerze, że bez szału.
To już lepiej bym postawiła na Wyborową. Sporo osób ją lubi, a ważne też żeby smakowało gościom.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2013, o 10:01

Ja bym poleciła żubrówkę...
Co do Pana Tadzia... osobiście omojam szerokim łukiem, i wiem, że nie tylko ma na mnie takie działanie ;)
Mała dawka, i ... hmmm... załapuje się po fakcie....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez maciejSz » 11 kwi 2013, o 22:42

Żubrówka ostatnio zeszła na psy, myśle że Żołądkowa to dobra opcja:)
Avatar użytkownika
maciejSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 22:25

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 12 kwi 2013, o 08:28

Mieliśmy niedawno ten sam dylemat, żadne z nas wódki nie lubi, więc problem był tym większy, że nie odróżniamy w ogóle smaku tych wszystkich alkoholi. Dla mnie każda wódka jest niedobra :P Rozważaliśmy żołądkową, wyborową, a ostatecznie kupiliśmy Sobieskiego. Opinie w sieci są bardzo zróżnicowane, jedni piszą, że jest bardzo ostry, inni, że to najlepsza wódka na wesele. Nie wiem, jak jest w rzeczywistości, ale gdybym miała się zastanawiać tyle nad każdą weselną kwestią, to chyba bym zwariowała :P
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez margerytka3 » 12 kwi 2013, o 11:57

Ja proponuje wódkę Premium, ta marka już kiedyś była na rynku a od niedawna wznowili jej produkcję. Butelka nawet ładna, cena też nie taka wygórowana. A co najważniejsze jako nowa marka jest dobra gatunkowo. W tym roku też czeka mnie ślub i " podpowiadacze" weselni przy zakupie % kazali zwracać uwagę na nowe marki bo gatunkowo lepsze podobno.
margerytka3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:53

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez sun979 » 12 kwi 2013, o 14:08

Babeczkowa_ewa napisał(a):Mieliśmy niedawno ten sam dylemat, żadne z nas wódki nie lubi, więc problem był tym większy, że nie odróżniamy w ogóle smaku tych wszystkich alkoholi. Dla mnie każda wódka jest niedobra :P Rozważaliśmy żołądkową, wyborową, a ostatecznie kupiliśmy Sobieskiego. Opinie w sieci są bardzo zróżnicowane, jedni piszą, że jest bardzo ostry, inni, że to najlepsza wódka na wesele. Nie wiem, jak jest w rzeczywistości, ale gdybym miała się zastanawiać tyle nad każdą weselną kwestią, to chyba bym zwariowała :P



Na ostatnim weselu piliśmy Sobieskiego i też był w miarę dobry. Ja również nie odróżniam smaków. Zdam się na opinie rodziny i znajomych. Gusta gustom nierówne. Myślę, że wybierzemy coś w przystępnej cenie i po prostu wódkę, która będzie miała ładny kształt.
Niektóre kwestie weselne są faktycznie niewarte tego by długo się nad nimi głowić ;P Fakt, że jest po prostu tego za dużo... ;D Przypuszczam, że WYBOROWA wygra :)
sun979
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez brunecia » 12 kwi 2013, o 16:11

u nas byla Żołądkowa De Lux i każdemu smakowała.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez bajaderka » 12 kwi 2013, o 16:52

Hehe, widzę, że co opinia to inna. Ja akurat bym powiedziała, że to żołądkowa ostatnio zeszła na psy.
Myślę, że w takim układzie warto przede wszystkim zważać na cenę, na jakieś promocje weselne. I jak też pisze sun979 ważne, żeby się prezentowało. Wszystkim gościom i tak nigdy nie dogodzimy, więc niech chociaż ładnie wygląda.
Co do samych smaków, to ja tam jakoś odróżniam i przyznam, że najbardziej marzyłby mi się na weselu Absolut, też ma ładną, podobnie do Pana Taduesza pękatą butelkę, smakowo to dla mnie najwyższa półka, tylko ta cena.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 15 kwi 2013, o 14:16

Ja miałam Nemiroffa i goście nie narzekali. Ogólnie powiem, że nie jest zła:)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez oliwkazz » 15 kwi 2013, o 16:33

Ja planuję na swój ślub zakupić tradycyjną wódkę żołądkową gorzką :P
oliwkazz
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez tasiaka » 15 kwi 2013, o 19:27

CynamonkaZrodzynkiem napisał(a):Ja miałam Nemiroffa i goście nie narzekali. Ogólnie powiem, że nie jest zła:)

Nimiroff Chili PYCHOTA! No ale raczej nie na wesele ;)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez naniulka » 16 kwi 2013, o 10:46

myśmy mieli Stocka i wszyscy goście byli zachwyceni, na czele z wujkiem Władkiem :D

You and me together, we can do anything, baby ;)

wysokiej jakości bramy przesuwne - polecam!!
naniulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 10:39

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez sun979 » 26 kwi 2013, o 20:37

Pracuję w gastronomii i zauważyłam, że z tych wódek w średniej cenie to właśnie WYBOROWA wygrywa. Smakuje Wam? ;)
sun979
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez greencat » 27 kwi 2013, o 13:05

maciejSz napisał(a):Żubrówka ostatnio zeszła na psy, myśle że Żołądkowa to dobra opcja:)


W jakim sensie? Miałam żubrówkę na swoim weselu, co prawda niedługo miną dwa lata, ale nikt wtedy nie narzekał ;) W jakich aspektach się pogorszyła?
greencat
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez brunecia » 28 kwi 2013, o 20:46

u mnie na weselu nikt nie narzekał na wódkę, a na następny dzień nikt jakos mega mocno nie chorował ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez moonna » 30 kwi 2013, o 15:15

U nas była biała żubrówka (kupowana w Makro po 16.40 PLN za 0,5 l. w promocji) To był dobry wybór. A wina polecam z Biedronki (dobre i tanie).
Avatar użytkownika
moonna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 15:12

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Adix257 » 30 kwi 2013, o 15:32

wódka jak to wódka każda ma taki sam smak jaką kupisz to zależy od samej ciebie. Ja ci mogę doradzić a ty mnie zjesz ma forum że ci się goście pochorowali. tylko nie bierz żadnych kolorowych wódek bo to już będzie kaplica.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez dzo » 30 kwi 2013, o 18:18

Adix257 napisał(a):wódka jak to wódka każda ma taki sam smak jaką kupisz to zależy od samej ciebie.


Eeee no coś Ty....

Wódki różnią się smakiem 8-)
dzo
 

Re: Jaka wódka na wesele?

Postprzez Adix257 » 30 kwi 2013, o 21:06

dzo napisał(a):
Adix257 napisał(a):wódka jak to wódka każda ma taki sam smak jaką kupisz to zależy od samej ciebie.


Eeee no coś Ty....

Wódki różnią się smakiem 8-)

To dzoto podaj mi jakie są rodzaje smaków czystych wódek?

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron