taniec na rurze na odchudzanie

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez mal_wa » 18 kwi 2012, o 18:34

Witam!!!

W zwiazku z tematyką tego forum postanowiłam zabrac głos w sprawie świetnego sposobu na zgubienie paru kilogramów i ukształtowanie idealnej sylwetki. Mianowicie jest to taniec na rurze, oczywiście fitnesowy. Osobiście polecam nowootwartą Szkołę Pole Dance w Kielcach przy ulicy Prostej. Sama posiadam karnet na zajęcia pole dance i jest naprawdę świetnie - najważniejsze, że prowadzi je profesjonalny instruktor. Naprawdę polecam.Warto spróbować.
mal_wa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 18:28

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez tiya » 25 kwi 2012, o 19:25

jak dla mnie to trochę śmieszne, chociaż jeśli ktoś lubi ekstrema... nie wiem. Wydaje mi się, że już lepiej tańczyć latino albo balet
tiya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 12:22

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez kukilka » 1 maja 2012, o 09:06

A ja bym chętnie spróbowała, ale niestety zajęcia w Poznaniu są zbyt drogie :( Może kiedyś...
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez brainiac36 » 28 paź 2012, o 14:27

próbowałam, zajęcia są świetne. Fakt - drogie i nie można trenować w domu jeżeli się nie ma odpowiedniej rury, ale jest efekt. Ciało jest napięte, wysmuklone.
brainiac36
 

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez melinda » 28 paź 2012, o 23:46

Pomysł może być niezły, choć ja bym chyba nie dała rady z regularnością :) chyba wolę już normalne sposoby na zrzucanie kilogramów, czyli dietka albo ruch. No, ale tańczyć na rurze dla sportu czemu nie ;)

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
melinda
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez ola.bieda » 30 paź 2012, o 14:34

Ciekawa sprawa z tym tańcem. Fajnie to zapromowali w tym serialu na TVN ;p

ola.bieda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:32

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez brainiac36 » 31 paź 2012, o 11:48

w jakim serialu?
brainiac36
 

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 17:06

mal_wa napisał(a):Witam!!!

W zwiazku z tematyką tego forum postanowiłam zabrac głos w sprawie świetnego sposobu na zgubienie paru kilogramów i ukształtowanie idealnej sylwetki. Mianowicie jest to taniec na rurze, oczywiście fitnesowy. Osobiście polecam nowootwartą Szkołę Pole Dance w Kielcach przy ulicy Prostej. Sama posiadam karnet na zajęcia pole dance i jest naprawdę świetnie - najważniejsze, że prowadzi je profesjonalny instruktor. Naprawdę polecam.Warto spróbować.


Taniec to świetna sprawa,jeśli chodzi o utratę zbędnych kilogramów. Taniec na rurze w szczególności. Sama chodziłam na zajęcia. Jak mnie bolały mięśnie, to nawet sobie nie wyobrażacie...
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 18:03

Barbara Karol napisał(a):
mal_wa napisał(a):Witam!!!

W zwiazku z tematyką tego forum postanowiłam zabrac głos w sprawie świetnego sposobu na zgubienie paru kilogramów i ukształtowanie idealnej sylwetki. Mianowicie jest to taniec na rurze, oczywiście fitnesowy. Osobiście polecam nowootwartą Szkołę Pole Dance w Kielcach przy ulicy Prostej. Sama posiadam karnet na zajęcia pole dance i jest naprawdę świetnie - najważniejsze, że prowadzi je profesjonalny instruktor. Naprawdę polecam.Warto spróbować.


Taniec to świetna sprawa,jeśli chodzi o utratę zbędnych kilogramów. Taniec na rurze w szczególności. Sama chodziłam na zajęcia. Jak mnie bolały mięśnie, to nawet sobie nie wyobrażacie...



Mi taniec na rurze kojarzy się z kobietami nierządnymi. Ja do takich się nie zaliczam, dlatego nigdy nie będę tańczyć na rurze. Spotkałam się z opiniami dziewczyn które tańczą, że to nie jest taniec na rurze a na drążku. Dla mnie rura to rura.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez kukilka » 4 lut 2013, o 18:14

Natalia - kiepskie skojarzenie. Jakbyś obejrzała na youtube kilka filmów jak wygląda taki aerobik na rurze to zobaczyłabyś, że nie ma to nic wspólnego z widowiskiem z nocnych klubów. To na prawdę ciężkie i wymagające ćwiczenia.
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez bettti86 » 5 lut 2013, o 10:04

faktycznie trzeba być nieźle umięśnionym, aby uprawiać taki taniec, dlatego mam wątpliwości, ze to dobry sposób na schudnięcie, bo chyba aby w ogóle za ten taniec się zabrać to trzeba być właśnie chudym i w dodatku umięśnionym ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 14:04

Prowadzi je instruktor ? a ja myślałam że tylko kobiety tańczą na rurze ;/

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: taniec na rurze na odchudzanie

Postprzez MajaMaj » 12 kwi 2013, o 13:19

No co Ty, ja znam kilku facetów, którzy tańczą na rurze. Nie obrażając ich (bo są naprawdę dobrzy) stwierdzam jednak, że kobieta wygląda w tym sporcie bardziej estetycznie i delikatnie.

buty damskie mają tyle odmian, że sama się w tym wszystkim już gubię
MajaMaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 13:05
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]