Szerokość obrączki?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Szerokość obrączki?

Postprzez sun979 » 9 kwi 2013, o 21:50

Witam Was dziewczyny i nie tylko! ;)

Jaką macie szerokość obrączki? Ja właśnie zamówiłam z narzeczonym obrączki w szerokości 5 mm. Sprzedawczyni powiedziała, że najbardziej wybierana szerokość u Pań to 4 mm. Ja będę mieć bardziej klasyczną obrączkę, więc chciałam by była bardziej widoczna to wybrałam trochę grubszą.
sun979
 

Re: Szerokość obrączki?

Postprzez Babeczkowa_ewa » 12 kwi 2013, o 08:30

Ja skusiłam się na te klasyczne 4 mm, mój narzeczony też, bo jest szczupły, chociaż już po zamówieniu zaczął żałować, bo jednak wolałby 5 mm. A Twój narzeczony ma taką samą szerokość obrączki, jak Ty?
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Szerokość obrączki?

Postprzez sun979 » 12 kwi 2013, o 14:04

Babeczkowa_ewa napisał(a):Ja skusiłam się na te klasyczne 4 mm, mój narzeczony też, bo jest szczupły, chociaż już po zamówieniu zaczął żałować, bo jednak wolałby 5 mm. A Twój narzeczony ma taką samą szerokość obrączki, jak Ty?



Tak. Ja i mój narzeczony będziemy mieć 5 mm. Przymierzaliśmy obrączki inne, ale w naszym rozmiarze i ta 4 mm wydawała nam się za cienka. Mimo, że oboje będziemy mieć taką samą szerokość to jego obrączka i tak będzie wyglądać masywniej. Palce facetów są jednak grubsze. Ja mam rozmiar 11, a on 26 ;P
sun979
 

Re: Szerokość obrączki?

Postprzez brunecia » 12 kwi 2013, o 16:12

sun979 napisał(a):
Babeczkowa_ewa napisał(a):Ja skusiłam się na te klasyczne 4 mm, mój narzeczony też, bo jest szczupły, chociaż już po zamówieniu zaczął żałować, bo jednak wolałby 5 mm. A Twój narzeczony ma taką samą szerokość obrączki, jak Ty?



Tak. Ja i mój narzeczony będziemy mieć 5 mm. Przymierzaliśmy obrączki inne, ale w naszym rozmiarze i ta 4 mm wydawała nam się za cienka. Mimo, że oboje będziemy mieć taką samą szerokość to jego obrączka i tak będzie wyglądać masywniej. Palce facetów są jednak grubsze. Ja mam rozmiar 11, a on 26 ;P


my tez mamy obraczki szer.5mm, ja mam rozmiar 9, a mąż cos ok 24-25
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]