Kupujecie na aukcjach?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Kalinka09 » 16 lis 2012, o 11:43

Również zaliczam się do osób, nałogowo kupujących na allegro. Czasem coś także sprzedaję ale to raczej sporadycznie np nietrafiony prezent.
A dlaczego robię zakupy na allegro? gdyż nie jestem zwolenniczką wielogodzinnego łażenia po sklepach no i nie mam na to czasu:)

Zakupy przez internet zawsze były moją pasją. A co za tym idzie, musiały stać się nią również systemy płatności online dzięki którym w szybki sposób reguluję należności.
Kalinka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 15:36

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez bettti86 » 23 sty 2013, o 12:08

kupowałam kiedyś bardzo dużo rzeczy na akcjach allegro, ale potem zrobił się tam niezły bajzel i na prawdę trudno było znaleźć coś dla siebie, teraz kupuję najczęściej w sklepach internetowych i w tym klubie zakupowym
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez sat107 » 23 sty 2013, o 22:40

Ja też teraz wolę iść i przymierzyć w sklepie stacjonarnym, bo po moich zakupach na aukcjach w ciuchy wzbogacały się najczęściej moja mama i siostry. A co do sklepów internetowych, do laski czy wy widziałyście te lampy na spam? Chciałam w przyszłym miesiącu wymienić abażury w sypialni, ale jak zobaczyłam, że mają za 19 złotych w tym sklepie, to zamówiłam od razu i teraz mam nowe. Zatem jeśli o ciuchy chodzi, to nie, ale resztę rzeczy związanych z wystrojem czy wyposażeniem, to jak najbardziej będę kupować.

Ostatnio edytowano 27 sie 2013, o 17:30 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez anita147 » 24 sty 2013, o 22:53

często na allegro dla dzieciaczków kupuję ciuszki gł. firmowe, jeśli to są aukcje to ustawiam strzały by nie przegapić , nie kupuję od handlarzy przede wszystkim od prywatnych osób ,ubranka naprawdę zadbane.
dla siebie bardzo rzadko problem z rozmiarem,
najczęściej zabawki prze kup teraz głównie u producenta

chciałam odpocząć od pracy mam roczniaka
Avatar użytkownika
anita147
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 14:22

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez MagdaLena30 » 25 sty 2013, o 16:05

mnie ostatnio udał się zakup fotelików, a właściwie podkładek do samochodu dla dzieci, skorzystałam z ceneo i wybrałam - mam nadzieję - najtańszą atrakcyjną ofertę.
Jeszcze się pochwalę, że zrobiłam zakupy w tesco przez telefon ;) tzn. przez mobilny sklep (?) w każdym razie alternatywę dla zakupów przez internet, próbowałyście kiedyś też?
MagdaLena30
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Basia1994 » 24 lut 2013, o 11:42

ja sama kupuję na aukcjach i powiem wam że przy odpowiedniej jakości towarów, jestem bardzo zadowolona z takiej formy ;)

Obrazek
http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=27508356
Basia1994
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 11:36

Ja już od kilku lat zaopatruję się na aukcjach. Jakoś nigdy nie miałam problemu z paczką, wszystko docierało tako samo jak w opisie i na zdjęciach. Zdarza się czasem, że coś nie leży idealnie tak jak być powinno, ale większego kłopotu z tym raczej nie ma szczególnie że każdy dobry sprzedawca podaje na swojej aukcji rozmiarówkę, którą samemu można sprawdzić. ;)
Gabriell
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Basia1994 » 26 lut 2013, o 21:04

Gabriell napisał(a):Ja już od kilku lat zaopatruję się na aukcjach. Jakoś nigdy nie miałam problemu z paczką, wszystko docierało tako samo jak w opisie i na zdjęciach. Zdarza się czasem, że coś nie leży idealnie tak jak być powinno, ale większego kłopotu z tym raczej nie ma szczególnie że każdy dobry sprzedawca podaje na swojej aukcji rozmiarówkę, którą samemu można sprawdzić. ;)


Trzeba po prostu się przekonać do najwygodniejszej formy zakupów ;) ciepłe kawka, łóżko, laptop i surfowanie po aukcjach ;)

Obrazek
Basia1994
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Ala23 » 12 mar 2013, o 10:44

Znajoma podesłała mi ostatnio linka do serwisu aukcyjnego, z którego korzysta: http://aukcje.mixfirm.pl/ Przyjrzałam się trochę temu portalowi i stwierdzam, że wyróżnia się na tle innych, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo aukcji. Mogą sprzedawać tam tylko zweryfikowane firmy, a nie nieznani sprzedawcy.
Ala23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 11:00

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Yola » 12 mar 2013, o 14:53

Ja kupuję na all, choc mam wrażenie, że coraz mniej perełek tam jest, poza tym ludzie dodają wszędzie "jak zara H&m topshop river island..." i wex tu człowieku znajdź to, co chciałeś :/
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kusicielka » 13 mar 2013, o 15:25

Ciuchy i buty na allegro, to wygodne i zajmuje mniej czasu.

A firmowe perfumki na za10groszy kupuję za grosze.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 16:45

Oczywiście ;) większość rzeczy do robienia kolczyków kupuję na aukcjach ;)
ogólnie kupuję dość dużo, szczególnie na allegro i mam już swoich sprawdzonych dostawców
podstawowa zasada jak dla mnie to kupowanie u osób które mają dużą ilość pozytywnych komentarzy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Alex » 14 mar 2013, o 17:57

Ja kupuje najczęściej ubrania. Mimo tego, że niby nie można przymierzyć, to generalnie trafiam w rozmiary. :) Raczej trafiam w rozmiary, a jak nie to można obdarować siostrę albo kogoś.
kusicielka- Tam też mi się zdarza, ale perfumki wyszły mi prawie 40 zł. Niby tanio, bo to był Hugo, ale widziałam jak ludziom lepiej szły takie aukcje.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez bettti86 » 26 mar 2013, o 09:41

ja już dawno przestałam kupować na all i przerzuciłam się na ten serwis ogłoszeniowy muszę przyznać, że niezłe cudeńka już tam kupiłam za psie pieniądze, sama też trochę sprzedałam ciuchów, które mi się już znudziły lub w które się nie mieszczę, ale przynajmniej nie musiałam płacić im żadnej prowizji od sprzedaży :P bo na all to non stop kasę im musiałam przelewać :/
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kobietka1234 » 27 mar 2013, o 15:19

ja np co do ciuchow nie ufam mi czasami w sklepie ciezko uznac czy cos bedzie dla mnie ok wole przymierzyc, oddac jak nie trafne. nie preferuje
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez ada055 » 31 mar 2013, o 19:03

Ja kupuje caly czas na allegro ze wzgledu na niskie ceny... a co do rozmiaru to nie jest problem poniewaz wiekszosc auckji ma dokladne wymiary. Bardziej obawiała bym sie o jakość i glowne na to patrze poniewaz juz kiedys sie nadziałam na niska cene chinskiej sukienki...

Ale gdzies 2 lata temu kupilam sukienke z POLSKIEJ firmy Aldra i nic sie z nia nie dzieje i powiem szczeze ze jesli chodzi o sukienki to z innej firmy nie kupuje poniewaz do tej firmy mam zaufanie. A jesli chodzi o kosmetyki to tez tylko sprawdzone firmy.
ada055
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2013, o 18:45

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Aszlej » 15 kwi 2013, o 11:22

Korzystałam kilkukrotnie z allegro, ale za każdym razem coś mi nie odpowiadało. Do ostateczności doprowadziła mnie ostatnia aukcja, gdzie opis był na max przekłamany. Na pewno nie warto kupować tam elektroniki, zawsze coś jest nie tak - przynajmniej ja miałam takiego niefarta... Wiecie gdzie w on-line można kupować nazwijmy to "gadżety" typu akcesoria elektronicne, komputer itp. w okazyjnych cenach?
Aszlej
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez zumbi » 15 kwi 2013, o 13:00

Aszlej napisał(a):Korzystałam kilkukrotnie z allegro, ale za każdym razem coś mi nie odpowiadało. Do ostateczności doprowadziła mnie ostatnia aukcja, gdzie opis był na max przekłamany. Na pewno nie warto kupować tam elektroniki, zawsze coś jest nie tak - przynajmniej ja miałam takiego niefarta... Wiecie gdzie w on-line można kupować nazwijmy to "gadżety" typu akcesoria elektronicne, komputer itp. w okazyjnych cenach?


Dużo jest takich serwisów ale rzeczywiście na większości są tez prywatni użytkownicy i tutaj rodzi się problem, bo możemy paść ofiarą różnych oszustw. Najczęściej zdjęcia mogą sie różnić ze stanem rzeczywistym albo coś jest 'bardziej używane" niż napisał w ofercie sprzedawca :) Lubie oprócz allegro tablice.pl ale tam wiadomo, sprzedają nie tylko sklepy. Z serwisów aukcyjnych korzystam jeszcze z za10groszy.pl, jest tam bardzo duże elektroniki i wszystko jest przede wszystkim nowe i z gwarancją.
zumbi
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:53

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Aszlej » 15 kwi 2013, o 14:54

hmm...odwiedziłam to za10groszy.pl i widzę, że to też aukcje są.... to bezpieczny portal? Wylicytowałeś tam coś?
Aszlej
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Adidasowa » 17 kwi 2013, o 15:38

Na allegro wiele razy kupowałam;-) jeszcze nie miałam jakiś nieprzyjemności.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez poziomkaa » 17 kwi 2013, o 16:30

Ja kupuję od danwa i jestem zadowolona. Aukcje bez wymiarów, z byle jakim zdjęciem i takie, gdzie nie dostaję odp. na moje pytania, po prostu omijam.
poziomkaa
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Basia1994 » 18 kwi 2013, o 14:14

poziomkaa napisał(a):Ja kupuję od danwa i jestem zadowolona. Aukcje bez wymiarów, z byle jakim zdjęciem i takie, gdzie nie dostaję odp. na moje pytania, po prostu omijam.


Racja podejrzane aukcje trzeba omijać, od razu widać czy ktoś jest wart zaufania.
Basia1994
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kusicielka » 26 kwi 2013, o 15:56

Aszlej napisał(a):hmm...odwiedziłam to za10groszy.pl i widzę, że to też aukcje są.... to bezpieczny portal? Wylicytowałeś tam coś?

Bezpieczny i pewny, ja tam perfumy od czasu do czasu kupuję, wychodzi bardzo tanio, ale odpuszczam aukcje, gdzie jest bardzo dużo licytujących.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez zumbi » 29 kwi 2013, o 16:28

Ja się nie rozczarowałam tym portalem. Udało mi się wylicytować par rzeczy, ale wiadomo na bardzo obleganych aukcjach jest konkurencja. Teraz czekam na kolejne produkty majówkowe bo niestety przegapiłam dzisiaj griil i rower tydzień temu.
zumbi
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:53

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kusicielka » 7 maja 2013, o 13:07

Jakiś przenośny grill to i mi by się przydał. W czasie majówki zrobiliśmy sobie objazd po Mazurach i aż się prosiło, żeby grilla rozstawić... (A w Warszawce było brzydko :P)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Entzd8, Google [Bot]