Musicale

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Musicale

Postprzez mamba » 20 paź 2010, o 15:22

Cześć kobietki!
A jak u Was z musicalami? Co sądzicie na ten temat? Jeśli oglądacie to jakie polecacie?

Ja dopiero zaczęłam wchodzić w te tematy i poszukuję jakichś godnych polecenia filmów :)
Byłabym wdzięczna za jakieś tytuły :)


Obrazek
mamba
 

Re: Musicale

Postprzez koperkowa » 26 lis 2010, o 10:31

Polecam Chicago! jest świetne!
koperkowa
 

Re: Musicale

Postprzez kredka » 12 gru 2010, o 23:26

Co co "Chicago" to też uważam, że jest świetne - muzyka, gra aktorów, fabuła, emocje:). Jednym z moich ulubionych musicali jest też film z młodziutką Jodie Foster "Bugsy Malone" - piękny, a zarazem dość komediowo i żartobliwie zrealizowany musical, świetnie się przy nim bawiłam:).
kredka
 

Re: Musicale

Postprzez koperkowa » 30 gru 2010, o 00:16

polecam też West Side Story...stare ale jeden z moich ulubionych :)zresztą to był pierwszy mój musical !
koperkowa
 

Re: Musicale

Postprzez siatkareczka » 21 lut 2011, o 14:51

a o Fame słyszałyście???? na pewno, głośno o nim było:) Ja wczoraj dopiero go obejrzałam, znalazłam w promocyjnej cenie w wypożyczalni N.
siatkareczka
 

Re: Musicale

Postprzez pomcia » 24 lut 2011, o 15:58

Na musical to najlepiej wybrać się do teatru muzycznego - tam poczujesz co oznacza musical. Z takich znanych, które należy obejrzeć to "Show girls" i "Burleska". A na "Hair" właśnie się wybieram.
pomcia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]