Morze, góry czy Mazury?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Morze, góry czy Mazury?

Postprzez golden_eye » 17 kwi 2013, o 10:09

W lipcu planuję urlop z rodziną i zaczynam się rozglądać za dobrą miejscówką. Wciąż nie jestem zdecydowana, w który region Polski się wybrać. Bardzo chciałabym pojechać w góry, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł z małym dzieckiem. Zostaje nam nasze piękne morze lub mazurskie jeziora. Gdzie Waszym zdaniem lepiej się wybrać? Będę wdzięczna za namiary na konkretne miasta, ośrodki, pensjonaty, itd.
golden_eye
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez xena » 17 kwi 2013, o 10:28

Ja zarezerwowałam z mężem noclegi w Karwi, znajomi nam polecili. Z ich opowieści wynika że jest to genialne miejsce na wakacje z dziećmi, dużo miejsc na spacery, place zabaw itp. Myślę że na wakacje to tylko nad może;)
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Hadassa » 17 kwi 2013, o 11:04

Zdecydowanie góry ;) Uwielbiam chodzić po górach i wolę aktywny wypoczynek niż leżenie plackiem ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez moniakorba » 17 kwi 2013, o 11:36

Zdecydowanie morze ;)

moniakorba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:27

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez nkowalska » 17 kwi 2013, o 11:38

Tylko i wylacznie morze :-)

nkowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:19

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez puderniczka » 17 kwi 2013, o 16:50

góry bądź Mazury jak dla mnie, morze mi się już znudziło, może dlatego, że mieszkali tam rodzice mojego "byłego" i jeździliśmy tam 6 lat co chwila w sumie... teraz jeśli już to wolę ine rejony naszego kraju, polecam góry dla aktywnych, Mazury dla ceniących ciszę i spokój :) z małym dzieckiem w góry bym się nie pisała, nad morze chyba też nie, bo na plaży za długo nie posiedzisz a co innego robić nad morzem?

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 17 kwi 2013, o 20:07

A ja wolę leżenie niż aktywny wypoczynek:) uwielbiam opalanie, leżakowanie i wiele podobnych. Wystarczy, że cały rok pracuje.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez glamour » 19 kwi 2013, o 08:40

Wg prognoz lipiec nie ma być zbyt gorący więc raczej odpuść sobie morze, bo tam temperatura będzie jeszcze niższa, plus te wiatry, także możesz mieć nieudany wypoczynek. Jeśli chcesz wypocząć na plaży to lepiej wybierz mazury i Letnisko Zalesie. Domki są bardzo ładne, czyste i pojemne, okolica letniska też bardzo piękna, pełno atrakcji tam jest ;)
glamour
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez a_gatka » 22 kwi 2013, o 15:15

Ja to raz góry, raz Mazury, raz morze.. Czasem Skandynawia oczywiście. Ale teraz mnie strasznie kusi na Hel wrócić, a konkretnie w takie romantyczne miejsce, gdzie mają pyszną rybkę i niesamowite widoki. Gdyby ktoś szukał inspiracji - polecam http://www.starawedzarnia-hel.pl/
a_gatka
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez puderniczka » 22 kwi 2013, o 16:17

no to jak ma być chłodno to ja też jestem za Mazurami, na zdjęciach to wszystko co proponuje glamour wygląda cudnie :) aż miło jak słoneczko świeci, chce się żyć od razu :)

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez golden_eye » 22 kwi 2013, o 21:07

No właśnie obawiam się tej pogody, bo przez ostatnie kilka lat różnie bywało, chłodno i deszczowo przez większość lata. Znowu nawet gdyby było upalnie, to na plaży nad morzem się długo nie posiedzi i nie ma gdzie z dzieckiem pójść. Rozważam te Mazury, bo jak nie kąpiele, to zawsze można pospacerować po lesie.
golden_eye
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez ptaszeczki » 23 kwi 2013, o 13:32

Mazury moim zdaniem wygrywają. Szczególnie z dzieckiem. Nie ma takich tłumów i nawet jak pada można, tak jak piszesz, pospacerować po lesie. Ja zawsze szukam na portalu Holidio fajnych noclegów i jeszcze się nie zawiodłam,a wiadomo, że nocleg to podstawa.
ptaszeczki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 15:08

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez julitaa » 6 maja 2013, o 20:39

Ja lubię zwiedzanie więc wolę lecieć gdzieś za granicę niż na wypoczynek w góry, morze czy na Mazury. Ostatnio znalazłam tanie loty do Anglii i lecę w przyszły weekend - ktoś leci ze mną?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
julitaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 20:34

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Amaretto » 12 maja 2013, o 17:57

Lubię zarówno góry jak i morze ;) W obu miejscach moim zdaniem można dobrze wypocząć.
W tym roku chcemy wybrać się do jednej ze spokojnych nadmorskich miejscowości razem ze znajomymi, żeby spędzić tam tydzień albo dwa. Przeglądam obecnie domki wypoczynkowe. Myślę, że zdecydujemy się albo na Łebę albo na Mielno. W obu miejscach byłam w przeszłości i miło wspominam wakacje.
Amaretto
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez eDom » 13 maja 2013, o 11:19

Szczególnie polecamy Mazury. Miejscowość Węgorzewo jest wprost idealna na odpoczynek z całą rodziną :)
eDom
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez marco6669 » 17 maja 2013, o 16:53

Gory !! uwielbiam <3 zwlaszcza jesienia :)

Ostatnio edytowano 18 maja 2013, o 12:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM
marco6669
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 16:50

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez ewelina890 » 18 maja 2013, o 13:35

Ja polecam Mazury. Fantastyczne widoki, dużo zwiedzania, poprostu polecam !! :)
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez eDom » 20 maja 2013, o 15:47

Mazury są świetnym miejscem jeżeli ktoś chce się odstresować i odpocząć od codziennego życia. Polecamy szczególnie miejscowość Węgorzewo.
eDom
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Martyneczka22 » 21 maja 2013, o 12:44

Nad Polskim morzem zawsze mi się podoba. Byłam już wiele razy i zawsze wracam zadowolona. Najczęściej jeżdżę do Gdyni, gdyż to już sprawdzone przeze mnie miejsce. Udany urlop gwarantowany. Ostatnio zatrzymaliśmy się w przytulnym hoteliku, z którego mój facet był bardzo zadowolony. Gdybyście szukali ciekawych ofert to tutaj je znajdziecie: SPAM

Ostatnio edytowano 21 maja 2013, o 12:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Martyneczka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:15

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez eDom » 29 maja 2013, o 15:51

Jeżeli chodzi o miejscowości nad polskim morzem polecamy również Darłowo :).
eDom
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez posterka » 5 cze 2013, o 15:14

A może jezioro? :) Nad Jeziorem Zegrzyńskim w mazowieckim można bardzo fajnie wypocząć :)
Jest tam ciekawe centrum rekreacyjne Promenada - często jeździmy tam ze znajomymi. Lubimy aktywny wypoczynek a miejsce oferuje mnóstwo atrakcji. Jest przystań żeglarska, skutery wodne, liczne sporty drużynowe.
Ceny mają okazyjne.
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez lulumiranda » 7 cze 2013, o 20:47

Fajnie przedstawia się ta Panorama. Muszę wyskoczyć tam na weekend z Warszawy. Mam też zaplanowany wyjazd nakolonie nad morzem. Zamierzamy spędzić z dzieciakami trochę czasu i nacieszyć płuca jodem :)

Ostatnio edytowano 25 cze 2013, o 10:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Katrin » 12 cze 2013, o 09:43

Ja polecam góry. Są niesamowite! Ale oczywiście co kto lubi:))

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Olifanto » 12 cze 2013, o 15:47

Ja preferuję nadmorskie klimaty :)

Avatar użytkownika
Olifanto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 15:20

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez bettti86 » 25 cze 2013, o 09:52

ja spośród tych trzech wymienionych to wybieram Morze, ale niestety nie Bałtyk, bo tam to trochę zimno, ciężko trafić na dobrą pogodę :( w tym roku udało mi się ofertę na loty warszawa barcelona i zamierzam tam wybrać się na 7 dni pod koniec lipca, choć prawdę mówiąc to wolałabym już dziś :P

Ostatnio edytowano 25 cze 2013, o 10:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]