Prawo jazdy.

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Czy masz prawo jazdy


Tak
28
68%

Nie
13
32%
 
Liczba głosów : 41

Re: Prawo jazdy.

Postprzez akinradewo » 27 mar 2013, o 16:07

Nie mam prawa jazdy. Wystarczy, że mój mąż ma :)

akinradewo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 16:04

Re: Prawo jazdy.

Postprzez lokki » 27 mar 2013, o 21:04

Nie wolisz zrobić? Zawsze jesteś wtedy bardziej niezależna :P

mamasturbatorystefan
lokki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 21:00

Re: Prawo jazdy.

Postprzez mechaniczka92 » 2 kwi 2013, o 19:56

Co do posiadania prawa jazdy... nie wypowiem się. Jeżdżę od 6 lat, niektórzy mówią, że czuć jakbym spędziła z 10 lat za kółkiem i miała ogromne doświadczenie. Wszyscy za to zgodnie twierdzą, że jeżdżę jak facet. Najlepiej jeździ mi się zimą... drifty i te sprawy :D zakręt, but i odcięcie ^^

Oh, I could write a milion stories,
Tales of love, and hate, and pain,
And my fears would truly frighten,
Any ordinary man...
Avatar użytkownika
mechaniczka92
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:07
Lokalizacja: Łódź/Inowłódz/Antwerpia

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Żela » 3 kwi 2013, o 11:17

Prawo jazdy mam krótko, w czerwcu minie dopiero rok. Zdałam za drugim razem. Lubię jeździć, nie boje się i daje mi to duży komfort bo nie muszę być od kogoś uzależniona ;)
jeszcze tylko autko by się przydało. :)
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: Prawo jazdy.

Postprzez gwiadka090 » 28 kwi 2013, o 11:35

Mam ;p prawie 4 lata :D jeździłam 2 razy od tamtej pory :D zdałam za 3 razem i wcale się tym nie przejmuję ;) ObrazekObrazekObrazekObrazek
gwiadka090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:16

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Adidasowa » 28 kwi 2013, o 14:26

Ja zdałam za 4 razem;-) prawko mam od 01.03 br. Ostatni egzamin był nawet niezły, niezłego egzaminatora miałam, poza jedną wadą - strasznie śmierdział :D ale jakoś musiałam wytrzymać :Di warto było;P

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prawo jazdy.

Postprzez ewelina890 » 18 maja 2013, o 13:47

Ja prawko posiadam od hmmm 2009 r jakos na początku lutego zdałam, za 3 razem :P jeździłam nie całe 30 min, na corsie, egzaminator miły gośc. Całe szczęście że nie muszę zdawac na nowych zasadach, bo to porażka jest :?
ewelina890
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 20:36

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Ibizka555 » 19 maja 2013, o 02:10

Cztery podejścia, na razie bez rezultatu. Może za piątym się uda ale to dopiero na jesieni...

Czy ktoś wie coś na temat sprzedaż okien wrocław
Avatar użytkownika
Ibizka555
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2013, o 01:58

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Jamelia » 21 maja 2013, o 22:36

a ja 5 albo 6 roczek mam prawko,nie chce mi się zajrzeć .Zdałam za 4 dopiero ale ZDAŁAM, to najwazniejsze ;p Autko tez mam ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Prawo jazdy.

Postprzez vicky0019 » 24 maja 2013, o 18:42

Ja zdałam za 6 razem - ciężko było, ale się w końcu udało :) Jeszcze przed nowymi testami, których bym pewnie teraz nie zdała i za 10lat hehe.


___________________
Sprawdzona pomoc drogowa - zobacz
vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Prawo jazdy.

Postprzez paula » 13 cze 2013, o 22:20

w maju zdałam przy pierwszym podejściu nową teorię, a 11.06 br zdałam za pierwszym razem praktykę! jeszcze 3 tygodnie i mogę śmigać!!! :D jupiii!!!!
paula
 

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Madlen » 14 cze 2013, o 09:36

paula i rzeczywiście egzamin teoretyczny tgaki ciężki jak mówią?? Bo ja się przymierzam, tylko nie wiem gdzie się zapisać..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Prawo jazdy.

Postprzez paula » 14 cze 2013, o 12:21

Ja na kurs zapisałam się na początku marca, w pierwszym tygodniu kwietnia go zakończyłam (taki kurs "expresowy" :) ). Dostaliśmy książki z teorią + płytkę z testami. Do tego bardzo dużo korzystałam z forum (nie będę tutaj promować innego forum :P ) i w zasadzie od ukończenia kursu do egz. teoretycznego minął miesiąc. Ale starałam się dziennie przynajmniej z 3-4 całe testy zrobić i do tego poczytać nowości pytań z forum.
Ogólnie miałam pytania niektóre z kosmosu, np. czy gdy widzę dymiący się samochód, to moim obowiązkiem jest wezwanie straży pożarnej? noo w zasadzie tak, ale czy raczej moim obowiązkiem nie jest najpierw udzielenie pierwszej pomocy????
to było pytanie z mojego egzaminu państwowego. Mnie się udało, miałam 71/74 pkt ale naprawdę nie ma co się załamywać jak się nie zda, bo testy nie są łatwe! ja przy ostatnim pytaniu myślałam że mam nie zdane,a jak kliknęłam na "Zakończ test i pokaż wynik", to ku mojej radości - wynik pozytywny :P
Jeśli mam być w 100% szczera - to testy są naprawdę masakryczne. Zależy wszystko od szczęścia na jakie pytania trafisz. Ja miałam trudne pytania i naprawdę niektóre w ogóle były niezrozumiałe.
Całe szczęście to już za mną :)

ps. jeśli potrzebujesz pytań do testów to mam tego mnóstwo na kompie, mogę Ci przesłać :)
paula
 

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Madlen » 14 cze 2013, o 15:00

o dzięki, byłoby super :)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Prawo jazdy.

Postprzez paula » 14 cze 2013, o 15:51

to potrzebuję Twojego maila ;)
paula
 

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Madlen » 14 cze 2013, o 23:18

wysłałam Ci wiadomość, dostałaś??
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Prawo jazdy.

Postprzez G**** » 15 cze 2013, o 14:36

Ja mam prawko dwa lata :) zdalam za pierwszym razem ;)
G****
 

Re: Prawo jazdy.

Postprzez musels » 20 cze 2013, o 10:29

Ja jestem w trakcie zdawania dopiero :)

musels
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 10:26

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Hadassa » 20 cze 2013, o 10:33

to powodzenia życzę ;)
teoria praktyka ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Prawo jazdy.

Postprzez sacharzyna » 21 cze 2013, o 11:33

Albo może jeszcze jazdy? :P

Ja wyjeździłam już przepisowe 30h, zdałam test wewnętrzny w szkole jazdy i teraz mogę polecieć do wordu umówić się na pisanie teorii... Ale przeglądałam pytania i myślę, że dam spokojnie radę :) Nie jest tak źle po tych zmianach, jak mówili na początku. No i juz zaczynam denerwować się egzaminem praktycznym, nie mam pojęcia dlaczego :D

W czaasie deszczu kwatery karwia się teeeeż nudzą...
Avatar użytkownika
sacharzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 cze 2013, o 11:22

Re: Prawo jazdy.

Postprzez zumbi » 4 lip 2013, o 11:58

Mam ale własnie zastanawiam się nad jakimiś jazdami doszkalającymi, bo strasznie kiepski ze mnie kierowca.
zumbi
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:53

Re: Prawo jazdy.

Postprzez paula » 4 lip 2013, o 13:53

zdałam prawo jazdy w tym roku: w maju teorię, w czerwcu praktykę. Równo tydzień temu odebrałam prawko.
Na jazdach jeździło mi się fantastycznie. Yarisek spisywał się idealnie. Nawet na ostatnich jazdach tuż przed egzaminem powiedziałam instruktorowi że uwielbiam jeździć autem, że mnie to relaksuje, że jak tylko zdam i dostanę prawko to chyba pożyczę samochód mojego faceta, zatankuje cały bak i będę jeździć do oporu.
I..
no niestety, odebrałam prawko 2 tyg po zdanym egzaminie. Pierwsza jazda którą odbyłam była w piątek. Sama musiałam pojechać do domu (krótki odcinek drogi) samochodem mojego brata który jest dużo większy niż Toyota. Jechało mi się... fatalnie!!
i może dlatego się tak zraziłam do jazdy samochodem.. później wieczorem jechałam jako kierowca do domu z moim facetem (jego samochodem, który jest gabarytowo prawie taki sam jak Yaris). I też tak średnio mi się ta jazda podobała. Aktualnie jestem tak zniechęcona do jazdy samochodem że jak jutro mój facet mi powie abym jechała to chyba zrezygnuję...
a na kursie szło mi naprawdę bdb! nawet mój instruktor, który nigdy tego nie robi, powiedział że jeśli będę opanowana na drodze, to będę idealnym kierowcą.

Poza tym.. dopiero teraz, gdy zdałam prawko i mam je w kieszeni, to uczę się jeździć. Na L jeździło się praktycznie bezstresowo. A dopiero teraz jest to w pełni moja jazda, to ja decyduję gdzie pojadę, kiedy coś zrobię itd. Także te 30h + 4h przed egzaminem to było nic, w porównaniu z tą pracą która mnie aktualnie czeka aby zostać tym "idealnym kierowcą" :)
paula
 

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Hadassa » 4 lip 2013, o 13:54

prawda jest taka, że praktyka czyni mistrza ;)
ja mialam wyjezdzone około 40 h...
ale dopiero teraz po kilku latach posiadania i jezdzenia, czuję przyjemność z jazdy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Prawo jazdy.

Postprzez paula » 4 lip 2013, o 13:55

Kayira napisał(a):prawda jest taka, że praktyka czyni mistrza ;)
ja mialam wyjezdzone około 40 h...
ale dopiero teraz po kilku latach posiadania i jezdzenia, czuję przyjemność z jazdy


to jest prawda. Trzeba jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć. Bo 30h kursu nic nie pomoże.
paula
 

Re: Prawo jazdy.

Postprzez Hadassa » 4 lip 2013, o 14:06

NA kursie nie nauczy sie czlowiek reakcji i zachowań, nie nabierze pewności...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron