Stres przedślubny?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Stres przedślubny?

Postprzez sun979 » 1 maja 2013, o 18:52

Hej dziewczyny!

Czy odczuwałyście stres przedślubny? Jeśli tak to kiedy? Nawet z kilka miesięcy przed, czy dopiero dzień przed ślubem, a może dopiero w dniu ślubu?

Ja mam ślub za 4 miesiące i jestem strasznie nerwowa. Wszystkiego się czepiam i prawie każdego. Nie wiem, czy w podświadomości mogę już mieć taki stres przedślubny? Zauważyłam, że właśnie teraz jak nigdy - dużo kłócimy się z partnerem i to o głupoty. Czasem nawet mu mówiłam podczas kłótni, że chyba ślubu nie będzie, co nigdy bym tego nie powiedziała. Zawsze po czymś takim żałowałam tych słów. Teraz jak nigdy zauważam jego wady. Myślę, czy na pewno my mamy być razem. Pojawiają się wątpliwości pomimo, że nie umiałabym wyobrazić sobie życie bez niego. Jakby to było. Nie raz nawet mu chciałam pierścionek zaręczynowy oddać, bo tak impulsywna jestem. Często czepiam się o to jak jest w jego domu (bo u niego zamieszkamy) a kiedyś w ogóle do tego nie nawiązywałam uwagi. Nie wiem jak to będzie. Czuję, że jestem tym wszystkim zmęczona.
sun979
 

Re: Stres przedślubny?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 3 maja 2013, o 18:57

Myślę, że prawdziwy stres czeka Cię ok 3 dni przed samym ślubem. Ja miałam podobne doświadczenia do Twoich z tymi kłótniami na kilka miesięcy przed ale to raczej normalne takie powiedziałabym docieranie. Ja bardzo się denerwowałam w wieczór przed i w sam dzień ślubu. Byłam tak przejęta, że cały dzień nic nie mogłam zjeść. W kościele ręce tak mi się trzęsły, że próbowałam zakryć je za wszelką cenę bukietem kwiatów :lol: teraz to mnie śmieszy ale wtedy... Zbieraj siły bo najgorszy stres przed Tobą. Ślub bierzecie we wrześniu?

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Stres przedślubny?

Postprzez sun979 » 3 maja 2013, o 20:30

CynamonkaZrodzynkiem napisał(a):Myślę, że prawdziwy stres czeka Cię ok 3 dni przed samym ślubem. Ja miałam podobne doświadczenia do Twoich z tymi kłótniami na kilka miesięcy przed ale to raczej normalne takie powiedziałabym docieranie. Ja bardzo się denerwowałam w wieczór przed i w sam dzień ślubu. Byłam tak przejęta, że cały dzień nic nie mogłam zjeść. W kościele ręce tak mi się trzęsły, że próbowałam zakryć je za wszelką cenę bukietem kwiatów :lol: teraz to mnie śmieszy ale wtedy... Zbieraj siły bo najgorszy stres przed Tobą. Ślub bierzecie we wrześniu?



tak, we wrześniu;) postaram się zbierać te siły ;)
sun979
 

Re: Stres przedślubny?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 4 maja 2013, o 23:21

Trzymam kciuki bo wtedy rocznica naszego ślubu :serca nie martw się tak, wszystko będzie super a Ty będziesz najpiękniejsza mimo stresu :kiss2

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Stres przedślubny?

Postprzez paula » 4 maja 2013, o 23:38

Kochana ja mam do wesela praktycznie rok (noo przeszło ;) ) i powiem Ci że ja już zaczynam wszystko przeżywać, już zaczynam się wkurzać na mojego faceta że np. nie ma czasu na przeglądanie ofert restauracji, wybór obrączek itd. Także nawet nie wyobrażam sobie co będzie za rok o tej porze ;) choć powiem Ci że jestem osobą po której wiele spraw po prostu spływa (nauczyłam się tego na studiach) a jednak czasem się już łapię na tym że zaczynam się denerwować tymi przygotowaniami ;)
paula
 

Re: Stres przedślubny?

Postprzez krysia19 » 5 maja 2013, o 11:31

Ja również się stresowałam przed ślubem ;) Dla rozluźnienia wybrałam się na parę dni do spa.
_____________________________________________________________________________________
http://www.kob.pl/ - okresowa kontrola obiektu budowlanego
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Stres przedślubny?

Postprzez paula » 5 maja 2013, o 14:46

krysia19 napisał(a):Ja również się stresowałam przed ślubem ;) Dla rozluźnienia wybrałam się na parę dni do spa.

noo ta, ale nie każdy jest w stanie finansowo pozwolić sobie na taki wydatek i tuż przed weselem jechać na odprężające kilka dni ;)
paula
 

Re: Stres przedślubny?

Postprzez tasiaka » 6 maja 2013, o 21:58

paula.x111 napisał(a):
krysia19 napisał(a):Ja również się stresowałam przed ślubem ;) Dla rozluźnienia wybrałam się na parę dni do spa.

noo ta, ale nie każdy jest w stanie finansowo pozwolić sobie na taki wydatek i tuż przed weselem jechać na odprężające kilka dni ;)

Jaki problem zaszyć się u przyjaciółki na weekend :)
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Stres przedślubny?

Postprzez brunecia » 19 maja 2013, o 01:01

ano pewnie ze mialam, szzegolnie, ze po panienskim strasznie sie przeziebilam. ale czwartek-piatek byl nagorszy bo budzilam sie w nocy czy na pewno wszystko zalatwilismy itp. ale pociesze Cie, slub i wesele tak szybko mija, ze nie bedziesz pamietac o stresie ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Stres przedślubny?

Postprzez poletko » 21 maja 2013, o 19:05

Każda kobieta jak i mężczyzna się stresuje przed ślubem bo to jest całkiem normalne :) Najważniejsza uroczystość w życiu w końcu

Kto wie jakie są warunki i przesłanki do tego aby zastosować ubezwłasnowolnienie i można było kogoś ubezwłasnowolnić? Jaka choroba i lekarz musi to zatwierdzić?
poletko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 12:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron