Fotografia

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Fotografia

Postprzez Luniak » 17 lip 2009, o 21:31

Lubię fotografować nie tylko ludzi ale i przyrodę, która jak powszechnie wiadomo jest nie przewidywalna. Oczywiście fotki pstrykam amatorsko. Albo aparatem cyfrowym, albo komórką, którą zawsze mam pod ręką. Niektórzy mówią, że nawet dobrze mi to wychodzi. Jak chcecie zobaczyć moje"dzieła" :P to wbijajcie na moją stronkę www.nophotos.fbl.pl . A może ktoś z Was lubi fotografować?
Luniak
 

Re: Fotografia

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 21:48

Ja tez lubie i to bardzo i od wielu lat moglabym nawet zarabiac tym na chleb hihhihh
evka
 

Re: Fotografia

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 21:50

fajne fotki
evka
 

Re: Fotografia

Postprzez agat » 17 lip 2009, o 23:11

fajne fotki ... ja też trochę fotografuje :)
agat
 

Re: Fotografia

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 09:26

masz talent Luniak! Ja też lubię fotografować, każda impreza czy to rodzinna czy gdzie indziej mnie zawsze widać z aparatem :) prawie 1/3 dysku to zdjęcia, haha. Ale czy moje fotki są aż tak dobre, to nie wiem. Po prostu amatorskie.
Panna_M
 

Re: Fotografia

Postprzez [UU]Bartek » 18 sie 2009, o 10:34

no ale to pochwalcie się swoimi dziełami.
Evka mówisz, że zajmujesz się tym profesjonalnie? Jak, gdzie? Napisz coś więcej :)
[UU]Bartek
 

Re: Fotografia

Postprzez meredith » 18 sie 2009, o 23:31

[UU]Bartek napisał(a):no ale to pochwalcie się swoimi dziełami.
Evka mówisz, że zajmujesz się tym profesjonalnie? Jak, gdzie? Napisz coś więcej :)

Ojj Bartek, Evka napisała, że bardzo lubi od wielu lat fotografować, a nie, że zajmuje się tym profesjonalnie.
meredith
 

Re: Fotografia

Postprzez evka » 19 sie 2009, o 09:53

Nizdazylam ci Bartku odpisac tak nie zajmuje sie tym zawodowo ale bardzo lubie fotografie i moglam bym tym zarabiac jak bym miala taka szanse przynajmniej kiedys tak myslalam niewiadomo co zycie nam szykuje wiec moze kiedys hihh Pozdrawiam cie cieplo :)
evka
 

Re: Fotografia

Postprzez hanka32 » 19 sie 2009, o 19:25

Ja też lubię fotografować amatorsko oczywiście bardzo często zabieram ze sobą aparat jak wyjeżdzamy na jakieś rodzinne imprezy inne wyjazdy i przeważnie to ja pstrykam fotki :D
hanka32
 

Re: Fotografia

Postprzez jagoda » 20 sie 2009, o 12:18

a ja z reguły pstrykam foty jak same wiecie samochodom :) jakoś tak wyszło, że na prawie kazdej motoryzacyjnej imprezce to ja trzymam aparacik i pstrykam, pstrykam, pstrykam... :)
jagoda
 

Re: Fotografia

Postprzez Leukone » 20 sie 2009, o 15:15

uwielbiam pstrykać zdjęcia, zarówno bliskim jak i naturze, a może głownie naturze.
Koleżanki mówią że byle listek na drzewie potrafi mnie zachwycić do takiego stopnia że robię mu zdjęcia jak zjawisku nadprzyrodzonemu ;)
Amatorsko oczywiście. Zazwyczaj cyfrówką, czasem mam dostęp do profesjonalnego sprzetu to wtedy szaleję . Tymczasem marzy mi się dobra lustrzanka. Możę kiedyś w przypływie gotówki, zakupię swoje marzenie :)
Leukone
 

Re: Fotografia

Postprzez evka » 20 sie 2009, o 17:09

Wiem cos o tym mamy wspulne marzenia tez lubie pstrykac fotki i tez licze na spelnienie marzen o wspanialym sprzecie fotograficznem ech te marzenia:)
evka
 

Re: Fotografia

Postprzez Leukone » 20 sie 2009, o 17:17

marzenia się spełniaaaają <nutki> :)
nasze też zapewne kiedyś się spełnią i będziemy mogły bardziej rozwinąć skrzydła w świecie fotografii :D
Leukone
 

Re: Fotografia

Postprzez diablica89 » 9 sie 2010, o 13:39

ja jestem amatorką juz od paru lat ale od roku prowadzę fotobloga http://www.emilia89.flog.pl oraz http://www.wedrowneja.blogspot.com

1. blog jest moje zdjecia
2. zdjecia z porózy,smacerów itp.


kocham robić zdj. to sprawia mi przyjemność , nie moge wyjsc z domu bez aparatu ( mój aparat fe-230)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
diablica89
 

Re: Fotografia

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 16:32

Lubię fotografować gdy mam czas.. ale zdecydowanie to nie jest moje powołanie i przyszłości z tym nie wiąze.. znacznie lepiej natomiast czuję się z drugiej strony obiektywu. Lubię przebierać się, ubierać.. pozować.. chociaż zdecydowanie uważam, iż zdjęcia z nienacka są najlepsze.. spontaniczne i mają w sobie coś. :)
ninka_niebieska
 

Re: Fotografia

Postprzez wenecja » 25 paź 2010, o 18:37

Też kocham fotografować. Aktualnie planuję kupić pierwszą lustrzankę Canona. A wy czym fotografujecie?
wenecja
 

Re: Fotografia

Postprzez mamba » 26 paź 2010, o 17:48

Najbardziej lubię robić zdjęcia ptakom :). I krajobrazy wiosenne...Ach.
mamba
 

Re: Fotografia

Postprzez eva.biedrona87 » 31 paź 2010, o 15:28

ja z kolei uwielbiam robić zdjęcia architekturze, miasto po deszczu oraz ludziom... widzę, że jeszcze muszę się wiele nauczyć w tej kwestii ale grunt to pstrykać, pstrykać, pstrykać... :) mam nadzieję, że z czasem "oko prawdziwego fotografa" się wykształtuję ;)
eva.biedrona87
 

Re: Fotografia

Postprzez justyna1981 » 10 lut 2011, o 13:32

Ja lubie, uwielbiam fotki nocą nie wiem czemu ciemność, odrobina światła bardzo mnie rajcują ;)
justyna1981
 

Re: Fotografia

Postprzez dzo » 5 mar 2011, o 16:12

ja posiadam lustrzankę od jakiś 2 lat 8-) jestem totalnym amatorem ale co tam 8-) uwielbiam pstrykac zdjęcia 8-)
chociaż ostatnio mój aparat coś leży i się kurzy tylko
dzo
 

Re: Fotografia

Postprzez kora453 » 14 mar 2011, o 13:44

ja w weekend zamówiłam przez internet i jutro powinna już być u mnie moja lustrzanka! zamierzam dopiero zacząć zabawę z fotografia do tej pory miałam tylko małpki
kora453
 

Re: Fotografia

Postprzez kamakoma » 28 mar 2011, o 02:03

Ja lubię fotografować owady czasem odnoszę wrażenie że robię fotki jakimś tworom z innej planety ;)
kamakoma
 

Re: Fotografia

Postprzez elizabeth » 30 mar 2011, o 15:44

Ja też od niedawna fotografuję - z reguły krajobrazy. Sprawia mi to ogromną frajdę :) mimo, że zdjęcia robię zwykła cyfróweczką ;)
Nie wrzucacie tu zrobionych przez siebie zdjęć?
elizabeth
 

Re: Fotografia

Postprzez dzo » 30 mar 2011, o 19:07

elizabeth napisał(a):Nie wrzucacie tu zrobionych przez siebie zdjęć?


nie ale możemy zacząć 8-) może Ty pierwsza coś pokażesz swojego ? ;) ;)
dzo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]