Miejsca przyjazne dzieciom

Postprzez pomcia » 28 maja 2013, o 16:38

Dziewczyny sprzedaję wam informację, którą sama dziś dostałam w postaci ulotki. Otóż jak pewnie nie wiecie ale we Wrocławiu będzie nowy park zabaw - tym razem "interaktywny". Miejsce będzie na Muchoborze, zainteresowane odsyłam na fb - facebook.com/MagicHousePolska
Chyba się wybierzemy w weekend obadać.
pomcia
 

Re: Miejsca przyjazne dzieciom

Postprzez 456 » 2 cze 2013, o 13:45

Dobrze, że mi przypomniałaś pomcia.
Latem z połówkiem planujemy zrobić sobie taki jednodniowy wyjazd z dzieciakami. Nie chcemy ich zabierać do typowo rozrywkowego parku dla dzieci gdzie główną atrakcją są dmuchane domy i basen z piłek. Coś takiego mamy pod nosem i szybko się im nudzi. Chcielibyśmy je zabrać do oceanarium. Orientujecie się czy w okolicach dolnego śląska coś takiego się znajduje? Wiem, że budują go we Wrocławiu ale do ukończenia to jeszcze kilka lat.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Miejsca przyjazne dzieciom

Postprzez Adix257 » 2 cze 2013, o 22:24

Blackfox napisał(a):Dobrze, że mi przypomniałaś pomcia.
Latem z połówkiem planujemy zrobić sobie taki jednodniowy wyjazd z dzieciakami. Nie chcemy ich zabierać do typowo rozrywkowego parku dla dzieci gdzie główną atrakcją są dmuchane domy i basen z piłek. Coś takiego mamy pod nosem i szybko się im nudzi. Chcielibyśmy je zabrać do oceanarium. Orientujecie się czy w okolicach dolnego śląska coś takiego się znajduje? Wiem, że budują go we Wrocławiu ale do ukończenia to jeszcze kilka lat.

Yyyyy... dzieciakami? Czyimi? Twoimi?

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Miejsca przyjazne dzieciom

Postprzez 456 » 5 cze 2013, o 17:37

Niee. :lol:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06