Rajstopy na slub?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Rajstopy na slub?

Postprzez wiosenka26 » 8 kwi 2011, o 10:39

Dziewczynychce isc do slubu z golymi nogami, to bedzie pelnia lata i nie chce zakladac ani ponczoch ani rajstop, tym bardziej, ze bede miala buty z odkrytymi palcami. Czy to wypada?

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 18 kwi 2011, o 12:16 przez wiosenka26, łącznie edytowano 1 raz
wiosenka26
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez dzo » 9 kwi 2011, o 16:23

wypada
dzo
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Duśka » 12 kwi 2011, o 17:05

Ja bym radziła pończochy samonośne,będziesz czuła się bardziej komfortowo :)
Duśka
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez dzo » 12 kwi 2011, o 18:59

Duśka napisał(a):Ja bym radziła pończochy samonośne,będziesz czuła się bardziej komfortowo :)


do odkrytych palców ?

to dopiero obciach :twisted:
dzo
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez wiosenka26 » 13 kwi 2011, o 11:29

Nie no gdzie, do odkrytych czolenek, ponczochy.... Wiocha


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
wiosenka26
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Eleganckistyl_pl » 1 lip 2011, o 09:33

Do odkrytych palców to nie bardzo,więc dlatego lepiej będzie iść z gołymi nogami. Tylko zastanów się czy aby napewno nie zmarzniesz w kościele podczas ślubu :)
Eleganckistyl_pl
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez AnnaBabi » 4 lip 2011, o 19:11

jeśli masz buty na paseczkach to ładniej z gołymi nogami ale z drugiej strony... buty założysz pierwszy raz żeby przetańczyć całą noc i możesz nabawić się otarć czy pęcherzy... w pończochach też będziesz dobrze się prezentować. na tą wyczerpującą noc możesz też sobie kupić VenoSpray- taka pianka jak do włosów która w momencie przyniesie ulgę i odświeżenie nogom. Naprawdę rewelacyjna na zmęczone i opuchnięte. można jej użyć będąc w rajstopach i do torebki Ci się zmieści (przypomina dezodorant). polecam też wkładki żelowe do butów- super trzymają stopę i trochę amortyzują:) Pamiętaj, że w tę noc nie będziesz tańczyć tylko z mężem więc uważaj na palce:)
napisz którą opcję wybrałaś
AnnaBabi
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez grzmotna » 18 lip 2011, o 13:42

jezeli ślub jest latem to jak naj bardziej pasuje isć bez rajstop mozesz nogi posmarować balsamem błyszczacym lub kupić rajstopy w spreju
grzmotna
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez koralowadama » 1 wrz 2011, o 20:31

Jak najbardziej możesz iść z odkrytymi palcami!
koralowadama
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Zorka » 2 wrz 2011, o 15:14

Ja miała rajstopy w sprayu właśnie, wyglada bardzo dobrze !
Zorka
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez zlote_runo » 7 wrz 2011, o 20:43

A takie rajstopy nie zostawiają smug?
zlote_runo
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez SandiMeowMeow » 12 wrz 2011, o 21:15

zlote_runo napisał(a):A takie rajstopy nie zostawiają smug?

nie jesli nalozysz przed ubraniem sie i dobrze wyschna
SandiMeowMeow
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez tusia25 » 20 kwi 2012, o 13:11

lepiej zainwestuj w ponczochy:) sa bardziej sexy;)
tusia25
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Miniczka » 23 kwi 2012, o 15:58

rajstopy w sprayu? wow niezle:)) musze wyprobowac;D
Miniczka
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez wiolkaMA » 5 cze 2012, o 16:24

Ja zakładam pończochy :P

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Masjaa » 20 sie 2012, o 18:51

A czemu to nie wypada z gołymi nogami do ślubu.... E tam... lepiej tak niż rajstopy do odkrytych butów koszmarek jakiś :) a co do rajstop w sprayu to podobno są genialne Sally Hansen. Ja nie miałam ale wiele zachwytów słyszałam na ich temat :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez stokrotka1011 » 24 sie 2012, o 20:12

Można iśc swobodnie bez rajstop czy pończoch ale jak masz buty nie wygodne to współczuje.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez annacyrana » 8 wrz 2012, o 23:51

Jeśli już to rajstopy w sprayu, ja nie ubierałabym żadnych

Zaproszenia weselne - Eleganckie zaproszenia na Twoją uroczystość ślubną
Łyżki do koparek - w naszym sklepie internetowym kupisz części do koparek najtaniej w Polsce!
annacyrana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 23:46

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 25 wrz 2012, o 19:47

ja do normalnych czółenek ubieram ponczochy, do odkrytych palcow nie ubiera sie rajstop ani nic, natomiast weselny przesad mowi, ze mloda nie powinna miec butow bez palcow ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 12:05

Ciekawy problem. Faktycznie do odkrytych butów lepiej jest iść bez rajstop, ale jeśli to ślub to całą noc jest się na nogach nie wspominając o zabawie i tańczeniu. Można nabawić się otarć. Ciekawe jak poradziła sobie bohaterka posta :)
Gabriell
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 27 lut 2013, o 22:13

ja myślę nad butami zapinanymi wokół kostki i zamkniętymi na palcach i z tyłu (a przez środek nogi odkryte) bo to jedyne tak naprawdę które mogę swobodnie nosić (mój rozmiar to 36,5. Niestety 37 mi są odrobinę za szerokie, a 36 są niby na długość dobre ale są mi za wąskie - mam dość szeroką stópkę). Do tego chciałabym pończoszki ;) i oczywiście niebieską podwiązkę
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 00:17

paula.x111 napisał(a):ja myślę nad butami zapinanymi wokół kostki i zamkniętymi na palcach i z tyłu (a przez środek nogi odkryte) bo to jedyne tak naprawdę które mogę swobodnie nosić (mój rozmiar to 36,5. Niestety 37 mi są odrobinę za szerokie, a 36 są niby na długość dobre ale są mi za wąskie - mam dość szeroką stópkę). Do tego chciałabym pończoszki ;) i oczywiście niebieską podwiązkę


Też myślę o takich butach!

Ps. Ja nie wiem, ale jesteśmy bardzo podobne w tych sprawach! ;D

Tylko jeszcze nie wiem czy pończochy czy rajstopy? :/ Mam nadzieję, że pończochy nie będą się tak zsuwać. Szczerze to nie lubię mieć coś naciągniętego pomiędzy nogami... :D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 14:48

ja zdecydowanie pończochy! niejednokrotnie chodziłam już w pończochach (nie tylko po mieszkaniu dla mojego ukochanego ;)) i NIGDY nie spadły. Prędzej (odpukać!) podwiązka ci spadnie aniżeli pończocha, chyba że kupisz za duży rozmiar..
ja noszę rozmiar 3 (w 2 też bym się zmieściła ale wolę troszkę luzu) i różnią się te rozmiary w pończochach tylko tym że są odrobinę dłuższe i ciut szersze to miejsce jest gdzie znajdują się silikony ;)
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 28 lut 2013, o 22:42

Ponczochy efektowniejsze i wygodniejsze. Pomyśl sobie o sikaniu: podnieść całą kieckę do góry, poźniej zsunąć rajtki bleee za dużo męczenia ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 23:11

ja zawsze mam dziwne wrażenie że jak idę skorzystać z wc i siadam na muszlę właśnie w pończochach to będę cała mokra :D
czy pończochy są wygodniejsze od rajtek? no chyba tylko właśnie gdy idziesz się załatwić.
Eleganckie niby też są ale jak masz suknię do podłogi to za dużo z nich nie widać :D
paula
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]