Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez przybor » 13 kwi 2013, o 10:15

Hej
No właśnie jak wolicie? Wakacje w Polsce czy może zagranicą? Gdzie jest lepiej? Gdzie Wy wolicie spędzać wakacje?

Zapraszam na mój portalik: e-Kaszuby.pl
przybor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:03

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez grazynka12 » 27 kwi 2013, o 17:14

my w tym roku z mężem i dzieciakami do Dziwnowa ośrodka Dankar.

podobno wymarzony dla rodzin z dziećmi - zobaczymy ;>
grazynka12
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 1 maja 2013, o 12:06

Mnie się marzy zagraniczna podróż ale chyba jeszcze musimy się z nią wstrzymać :cry:

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Hadassa » 6 maja 2013, o 10:32

Po większosci w Polsce ;) bo jednak jest masa pięknych miejsc wartych zobaczenia ;)
Jednak i za granicę człowiek chce wyjechać... Myśmy zaczeli planować wyjazd do Indii ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 6 maja 2013, o 16:47

Wakacje w Polsce mają wiele do zaoferowania. Można doskonale wypocząć nad mazurskimi jeziorami, a jak ktoś woli bardziej aktywny wypoczynek doskonałym celem są Bieszczady :)
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez julitaa » 6 maja 2013, o 20:35

Zdecydowanie za granicą. Ja znalazłamtanie loty do Australii i w tym roku będę kicać z kangurami :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
julitaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 20:34

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 13 maja 2013, o 11:22

Australia musi być niesamowita- zazdrościmy i czekamy na relację z podróży :)
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Amaretto » 13 maja 2013, o 18:04

Mimo, że lubię czasami wybrać się na wakacje zagraniczne zazwyczaj zwiedzam naszą Polskę - moim zdaniem w naszym kraju jest tak wiele pięknych miejsc, że wystarczy jedynie trochę poszukać.
Pięknie jest na przykład nad naszym Bałtykiem. Byliście kiedyś w Słowińskim Parku Narodowym? Prawdziwie dzika przyroda.
Mogę Wam polecić miejscowość Rowy.

Post moderowny
Proszę nie spamować forum.
Amaretto
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 14 maja 2013, o 14:45

Jakie jeszcze ciekawe miejsca możecie polecić w Polsce :)?
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez majkaS » 14 maja 2013, o 22:09

Jeśli ktoś myśli o prawdziwym wypoczynku, to tylko zagranica. Głównie ze względu na pogodę. Po prostu w Grecji, Turcji czy Hiszpanii jest gwarancja słońca i wysokich temperatur.
Avatar użytkownika
majkaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:04

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez krysia19 » 16 maja 2013, o 11:50

Ja od czasu gdy stałam się mamą dwójki małych dzieci rzadko wyjeżdżam na wakacje zagraniczne. Wolę podróżować po Polsce. W ostatnim czasie często wypoczywamy w centrum rekreacyjnym Promenadzie nieopodal Warszawy. Polecam każdemu rodzicowi ponieważ jest tam bardzo dużo atrakcji dla maluchów : ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek, konie.
Można sobie tam wynająć noclegi. Są moim zdaniem w dobrych cenach jak na komfort który nam oferują ;)
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez jasama » 16 maja 2013, o 23:23

Wakacje zagranicą, ale niedaleko, bo u sąsiadów z południa :) Ja nie przepadam za tropikami, lubię się odprężyć, ale i pozwiedzać. Wybieram się, więc do Pragi, magicznej, klimatycznej. Byłam już raz, ale na jednodniowej wycieczce, ale czuję niedosyt. A przy okazji do SPA.

Post moderowny

Ostatnio edytowano 28 lip 2013, o 11:59 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 20 maja 2013, o 15:32

Praga jest świetna. Zawsze można zorganizować podróż na własną rękę i zarezerwować apartament dla całej rodziny.Polecamy zwłaszcza zwiedzenie rynku starego Miasta z kościołem św. Mikołaja i Muzeum Narodowego na Placu Wacława :)

Ostatnio edytowano 20 maja 2013, o 15:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez asiamach » 5 cze 2013, o 12:52

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Praga jest piękna, a pobyt nei kosztuje wcale dużo więcej niż w polskich największym miastach. Zdecydowanie lepiej wybrać się gdzieś za granicę - tanie loty, promocje hotelowe.

e-papieros - moja strona o elektronicznych papierosach
asiamach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 12:31

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez bikini » 12 cze 2013, o 11:36

Polska ma kilka naprawdę pięknych rejonów, ale pogoda jest aktualnie tam niestabilna, że bałabym się wykorzystywać urlop na dwa tygodnie w deszczu. Wolałabym jednak jakieś tanie wakacje za granicą. Kusi mnie np. Grecja, Hiszpania i Włochy.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Olifanto » 12 cze 2013, o 15:48

Wolę za granicą, zdecydowanie :) Najczęściej jednak spędzam wakacje w Polsce.

Avatar użytkownika
Olifanto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 15:20

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Amaretto » 14 cze 2013, o 11:12

Ja w tym roku wypoczywam w Polsce ;) Wynajęliśmy ze znajomymi pokoje w Promenadzie - świetne centrum rekreacyjne przy Zalewie Zegrzyńskim nieopodal Warszawy. Zamierzamy spędzić tam kilka dni w lipcu.
W ostatnim czasie często bywam tam na weekendy. Mają tyle różnych atrakcji, że po prostu nie sposób się nudzić ;)
Polecam każdemu - szczególnie rodzinom z dziećmi - maluchy na pewno znajdą coś dla siebie.
Amaretto
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 14 cze 2013, o 13:05

A jakie miejscowości w Polsce polecacie w takim razie :)?
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez jasama » 19 cze 2013, o 09:37

Ja lubię wyjeżdżać zagranicę, ale niedaleko- Czechy lub Słowacja. Wróciłam ostatnio z Pragi, a teraz zafundowałam wyjazd rodzicom do zdrowotnego SPA w Piestanach SPAM Będą mogli odpocząć, zregenerować siły i poddać się zabiegom zdrowotnym. Fajne miejsce dla ludzi, którzy chcą zadbać o zdrowie i miło spędzić urlop.

Ostatnio edytowano 19 cze 2013, o 10:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez apollo » 20 cze 2013, o 16:48

Polska, tym bardziej patrząc na to, jakie mamy w chwili obecnej oferty. Sami zobaczcie np. to - SPAM Można tanio wyjechać do miejsca z basenem, kortem i atrakcjami. Poza tym można za darmo zabrać na taki wyjazd dzieci. Czego chcieć więcej? ;-)

Ostatnio edytowano 26 lip 2013, o 21:03 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
apollo
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez bettti86 » 25 cze 2013, o 09:56

tak to ładnie opisałaś, ze chyba na prawdę nic więcej nie można chcieć :P ja osobiście wolę wakacje za granicą, a szczególnie tam gdzie mam zagwarantowane słońce i ciepełko :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez semerdzi » 27 cze 2013, o 13:41

Polska jest na tyle pięknym krajem, że nie widzę potrzeby wyjeżdżania za granicę na wakacje. Jest tyle pięknych miejsc, które są nam nie znane, że jakbyśmy zobaczyli zdjęcia tych miejsc to byśmy w życiu nie powiedzieli, że to nasza Polska :)

semerdzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 13:33

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez nasztos » 29 cze 2013, o 09:08

Zdecydowanie za granicą, najlepiej własnym samochodem - wtedy jest największa wolność...:) Tylko najlepiej załątwić sobie na taką trasę auto na instalacje lpg, żeby nie wpaść potem w depresję z powodu kosztów...

Ostatnio edytowano 29 cze 2013, o 10:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
nasztos
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez maniura » 29 cze 2013, o 12:36

Tylko w Polsce! Polecam od siebie Bieszczady - cisza , spokój, relaks :)

Gorąco polecam Wam bieszczady noclegi - spis noclegów i domków w Bieszczadach. Każdy kto wybiera się na wakacje w Bieszczady powinien się zaznajomić ze stroną.
maniura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 cze 2013, o 12:33

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Amaretto » 1 lip 2013, o 16:11

Ja w ostatnim czasie ciągle myślę o wycieczce na południe Europy. Znalazłam w sieci bardzo ciekawe oferty: wycieczki do Portugalii i zastanawiam się czy nie odwiedzić tego kraju ;) Słyszałam o nim wiele dobrego. Oglądałam wiele zdjęci i bardzo chcialabym się tam wybrać. Może w sierpniu znajdę trochę wolnego czasu.

Ostatnio edytowano 1 lip 2013, o 18:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]