PROBLEM Z NOWĄ KURTKĄ

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

PROBLEM Z NOWĄ KURTKĄ

Postprzez marxynaz4 » 7 maja 2013, o 11:58

Witam, zakupiłam ostatnio kurtkę http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all ... al-sleeves taką, problem w tym że ten materiał niby skórzany zaczął śmierdzieć nie przyjemnie, nie wiem jak pozbyć się tego zapachu, próbowałam już prać tę kurtkę i nic, nie wiem jaki jest to materiał, więc nie wiem jak się go pozbyć. W momencie kupowania kurtki wszystko było OK, po paru dniach tak zaczęła, nie przebywałam w jakis smierdzących miejscach. Nie wiem co zrobić, proszę o po moc !
marxynaz4
 

Re: PROBLEM Z NOWĄ KURTKĄ

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 9 maja 2013, o 12:47

Mogłaś ją oddać do sklepu zaraz bo tym jak zaczęła śmierdzieć pod pretekstem, że niby miała być prezentem ale jednak się nie spodobał a teraz to może oddaj ją do pralni chemicznej. Może tam coś poradzą ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: PROBLEM Z NOWĄ KURTKĄ

Postprzez jagodowa » 9 maja 2013, o 15:28

Masz prawo zgłosić reklamacje! Zwróć ja jak najszybciej.
jagodowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:42

Re: PROBLEM Z NOWĄ KURTKĄ

Postprzez bettti86 » 15 maja 2013, o 12:08

też uważam, że kurtkę należy oddać jak najszybciej do reklamacji, takie coś nie powinno przeciez miec miejsca
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: PROBLEM Z NOWĄ KURTKĄ

Postprzez Sklep-Jubilerski » 14 cze 2013, o 19:29

Mam podobne zdanie,jeżeli tylko masz paragon jako dowód zakupu,to czym prędzej zwróć kurtkę do sklepu. Powinni uwzględnić reklamację.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek, otorussayc