Dekoracja ślubna a kolory.

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez anusia_malczusia » 12 cze 2013, o 15:15

Hej dziewczyny;) chciałabym Wam coś pokazać a mianowicie http://www.urzadzamy.pl/aranzacja-wnetr ... je-slubne/ trafiłam na tą stronę przypadkiem podczas poszukiwania idealnego bukietu do mojej sukni( co nie jest proste gdyż suknia jest czerwono białaJ). W każdym razie natknęłam się na podobno modny „ kolor ślubny” Tiffany Blue i tak się zastanawiam. Co o nim sądzicie? Bo z jednej strony mi się podoba ale zastanawiam się czy przy takim odcieniu nie leci trochę obciachem mówiąc wprost?;) co sądzicie?
anusia_malczusia
 

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez Mingor » 12 cze 2013, o 22:25

powinno być dobrze, według mnie
Mingor
 

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez Grobbis » 13 cze 2013, o 09:57

Czytałem ostatnio artykuł o trendach w ślubach. Z tego co zapamiętałem to suknie ślubne w tym roku w kolorze mięty. Pastele już odeszły do lamusa.... za to w tym roku stawia się na intensywne kolory. Mężczyzna już nie musi pasować do kobiety (np. kolor krawatu). Garnitury w kratę albo jasne. Dodatki panny młodej w intensywnych kolorach... np. niebieskim.... Tyle zapamiętałem.

Avatar użytkownika
Grobbis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 09:48

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez anusia_malczusia » 13 cze 2013, o 12:37

Mięta...kocham ten kolor;) co do facetów to też właśnie gdzieś czytałam że nie musi być dopasowany do kobiety!:)
A propos sukien ślubnych...http://www.glamki.pl/moda/stylizacje-gw ... o_id=18904

Elegancja czy obciach?:D
anusia_malczusia
 

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez paula » 14 cze 2013, o 16:00

mnóstwo dziewczyn wybiera teraz dekoracje w kolorach bieli i pasteli. Jednak mnie uwiodło tego typu wnętrze: http://i.pinger.pl/pgr391/7c800ab7001171ce4aa01cda
Jest takie ciepłe, miłe dla oka, a jednocześnie połączenie kremowego i czerwieni to świetne połączenie. Dodam że moja sala weselna to będzie sala w białym namiocie więc biel będzie już sama w sobie śliczna, a do tego te czerwone dekoracje to będzie mmmmm :)
paula
 

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez vicky0019 » 15 cze 2013, o 00:45

Ja wybrałam bordo i biel. Materiały zakupiłam tutajSpamOdradzali mi takie kolory bo zbyt wyraziste - że niby lepsza pastela ale nie chciałam niczego mdłego. Nawet na sukni ślubnej miałam dodatki bordo :)

Ostatnio edytowano 26 cze 2013, o 20:00 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez brunecia » 15 cze 2013, o 23:01

u mnie było połączenie bieli i fioletowego na sali, a moje dodatki były koloru niebieskiego. bukiet:biale roze i niebieskie margaretki,niebieski kwiat we włosach przy welonie :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez anusia_malczusia » 18 cze 2013, o 14:22

OO bardzo ciekawy pomysł;) sama wymyśliłaś połaćzenie tych kolorów czy ktoś Ci podpowiedział? ale dokładnie tak jak lubie stylowo ale i klasycznie;)
anusia_malczusia
 

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez paris595 » 18 cze 2013, o 14:41

Kwestia doboru kolorow jest sprawa subiektywna, ja np. uwielbiam fiolet i biel, dlatego na takie barwy bym stawiala :)

paris595
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 14:24

Re: Dekoracja ślubna a kolory.

Postprzez joasia.b » 18 cze 2013, o 17:29

Ja miałam wystrój sali w kolorze jasnej zieleni. Oczywiście wszystko ładnie współgrało z białymi elementami.
joasia.b
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 17:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]