Jak powstrzymać głód? Czyli: metoda na głoda ;)

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Jak powstrzymać głód? Czyli: metoda na głoda ;)

Postprzez zosia123 » 29 kwi 2011, o 22:06

Jaki według was jest sprawdzony i najlepszy sposób na głód?
zosia123
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez babyisback » 14 maja 2011, o 12:39

W sensie coś na poskromienie apetytu? Daję coś do poczytania: treść zmieniona przez moderatora Link z profilu Vitalio na Facebooku :-)

proszę nie spamować
babyisback
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez Zepsuty Ideal » 15 maja 2011, o 20:23

mnie najbardziej dopada głód po powrocie z pracy,po 17.Czy macie może jakieś specjalne sposoby na niego wieczorami?;]
Zepsuty Ideal
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez Baska32 » 15 maja 2011, o 21:30

Dokładnie, to jest także moja zmora, bo staram się coś zjeść przed wyjściem z pracy, żeby maksymalnie o 18 zjeść ostatni posiłek. Tylko w pracy często brakuje chwili na posiłek, a lodówka w domu kusi :-( Zawsze kupuję sobie chleb razowy z dużą ilością ziaren, albo wasę, nie trzeba zjeść dużo, żeby się najeść. Najlepiej mi smakuje z twarożkiem z rzodkiewką, szczypiorem, albo papryką. Najczęściej kupuję po drodze, żeby nie tracić czasu w kuchni. Lekkie, szybko można zaspokoić łaknienie.
Baska32
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez Zepsuty Ideal » 15 maja 2011, o 21:42

do Baski:czyli to na kolacje tak?ostatnio staram się jeść więcej białkowych posiłków.Wtedy nie odczuwam aż takiego dużego głodu.W zeszłym roku byłam na diecie Dunkana,ale nie powiodło mi się,przez poddanie się pokusom...
Zepsuty Ideal
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez lexie » 17 maja 2011, o 12:16

Kiedyś napady głodu zaspokajałam słodyczami (wiem, wiem, to bardzo nie zdrowie itd:)), teraz staram się tego nie robić, a jak już mnie bardzo ciśnie na coś słodkiego jem jogurt albo jakiś serek. A jak jestem po prostu głodna (nie na słodycze) to jem jakiś twarożek, ostatnio np testowałam Hochlanda i spełniał swoje funkcje;)
lexie
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez Baska32 » 18 maja 2011, o 16:10

Ja podjadam owoce jak mnie ciągnie na coś słodkiego, ale jak raz na jakiś czas zjem batonik, to nie mam wyrzutów sumienia :-)
Hochland ma dobre twarożki, lubię też ser żółty, albo pleśniowy.
Baska32
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 10:18

Jesli zjadasz w ciagu dnia 5-6 posiłków i wypijasz dziennie 2-3 litry wody to raczej o glodzie sie nie mysli.. zawsze mozesz jeszcze oprucz wody pic herbatki:) a gdy głod sie pojawi mozesz zagryzac wafle ryzowe albo jabko czy marchewke:)
agusnysa
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez supełek » 20 maja 2011, o 11:50

Już zamiast wafli wolę chrupać paprykę, ale powiem wam, że widziałam fajne przepisy na kanapki na waflach i krakersach, byłam zaskoczona ilością pomysłów na te kolorowe przekąski. Chociaż osobiście też wolę jakiś twarożek na przekąskę, najchętniej serek wiejski albo właśnie Hochland i to obojętnie z jakimi warzywami. Przynajmniej wiem, ze nie przytyję od sera :)
supełek
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 12:17

a czym mozna zastapic slodycze ? ale zeby bylo tez takie slodkie słyszalam ze lody nie tucza czy to prawda??
agusnysa
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez supełek » 20 maja 2011, o 12:25

Chyba raczej nieprawda, chyba że sorbety :)
supełek
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 12:31

HMM O TAK SORBETY:)
agusnysa
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez Maniana » 20 maja 2011, o 13:48

agusnysa napisał(a):a czym mozna zastapic slodycze ? ale zeby bylo tez takie slodkie słyszalam ze lody nie tucza czy to prawda??


Wszystko co ma cukier tuczy, lecz niezaprzeczalnie jeśli wybierzemy sorbet lub same zrobimy pyszne lody to ich kaloryczność będzie zdecydowanie mniejsza :D Dobrze znaleźć sobie dietę, która jest tak poukładana, że nie ma miejsca na głód, ponieważ jemy regularnie i często. Od niedawna korzystam z tej diety SPAM która właśnie jest tak dobrana aby głodu nie czuć. Dopiero zaczęłam ale jestem na razie bardzo zadowolona :D

Ostatnio edytowano 29 gru 2014, o 21:36 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Maniana
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 13:58

no wlasnie takiej diety szukałam :) od jutra zaczyanam!
agusnysa
 

Re: Sposoby na głód?

Postprzez gosik » 18 cze 2011, o 18:35

5-6 posilkow dziennie w tym 3glowne...bogate w kalorie sniadanie,obiad i kolacja mniej kaloryczna do tego 2-3 przekaski...owoc,warzywo,jogurt,male ciastko poprostu male conieco.
2litry wody do tego i nie bedzie glod uciazliwy.
gosik
 

Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez martuska8 » 8 paź 2013, o 11:18

Hej :) znalazłam taki ciekawy artykuł może się komuś przyda. Mi pomógł :)

martuska8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 wrz 2013, o 10:01
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez Hadassa » 8 paź 2013, o 11:30

temat przenoszę do odchudzania..
linku nie usuwam, bo może być ciekawy dla innych użytkowniczek

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez aii » 8 paź 2013, o 12:45

Jak dla mnie, to te rady można sobie w kieszeń wsadzić, bo...chcąc schudnąć, należy odżywiać się często, a mniejsze ilości spożywać, a wtedy nie ma mowy, aby odczuwać głód. Jeżeli ktoś notorycznie je dopiero wtedy, kiedy jest głodny, to jego metabolizm na pewno nie działa prawidłowo.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez apollo » 24 paź 2013, o 12:07

A myślisz, że samo to pomoże? Zapewniam cię, że nie. Trzeba jeść rozsądnie, zadbać o aktywność fizyczną - bez tego nie uzyska się zadowalających efektów, przecież to oczywiste. Dbajcie o swoją dietę, stosujecie wspomagacze, bądzcie aktywne fizycznie - z czasem schudniecie, ale nic samo się nie zrobi.
apollo
 

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez MarianAna » 24 paź 2013, o 13:34

Dieta cytrynowa lub dieta cytrusowa świetnie się sprawdza jeśli chodzi o powstrzymywanie głodu.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez supersucha » 25 paź 2013, o 13:32

Ja jem często a po trochu i piję dużo wody. A jeśli podjadam to owce albo orzechy, nic poza tym :)
supersucha
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 13:47

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez Kobiela » 31 paź 2013, o 18:36

supersucha napisał(a):Ja jem często a po trochu i piję dużo wody. A jeśli podjadam to owce albo orzechy, nic poza tym :)

No właśnie picie wody to podstawa, byle nie gazowana.

Kobiela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:41

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez MarianAna » 4 lis 2013, o 12:24

tak, ale woda nie może być też zapełniaczem - pamiętajmy, że samą wodą nasz organizm się nie otrząśnie.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:18

Woda z cytryną, działa.
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: Sposoby na powstrzymanie głodu

Postprzez apollo » 23 gru 2013, o 12:05

Moment - zatem czy którakolwiek z dziewczyn w temacie była w stanie samodzielnie zmienić dietę na zdrową? U mnie bez tabletek nic się nie zmieniło. Potrafiłyście nagle odstawić cal e szkodliwe żarcie?
apollo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]