Warto robić zdjęcia na ślubie?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karmazynn » 18 mar 2013, o 15:53

Ja sobie nie wyobrażam nie mieć pamiątki z wesela czy ślubu :)

Dlatego że moj ślub niedługo, szukam informacji o fotografie "Piotr Wójcik" - chcemy się z mężem na niego zdecydować, stąd prośba o opinie i jakieś komentarze mile widziana.
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karski1 » 18 mar 2013, o 18:50

karmazynn napisał(a):Ja sobie nie wyobrażam nie mieć pamiątki z wesela czy ślubu :)

Dlatego że moj ślub niedługo, szukam informacji o fotografie "Piotr Wójcik" - chcemy się z mężem na niego zdecydować, stąd prośba o opinie i jakieś komentarze mile widziana.


Bardzo dobry i przemiły fotograf :) Robi ładne zdjęcia, zawsze doradzi. Zdjęcia wychodzą naprawdę ładnie :)
Joaśka
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Jagoda_82 » 19 mar 2013, o 00:42

Nie wyobrażam sobie nie mieć tak podstawowej pamiątki ze ślubu jaką są zdjęcia. My poszliśmy o krok dalej ;) i w pakiecie zamówiliśmy także film. Nie żałujemy decyzji i polecamy firmę ProAction, która wykonała na prawdę kawał dobrej roboty! :)
Jagoda_82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:04

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 19 mar 2013, o 00:50

Pózniej będzie super pamiątka:)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez gina74 » 18 kwi 2013, o 09:01

Uwazam, ze ta, bo zdjęcia to największa i najpiekniejsza pamiatka... z warszawy moi znajomi ją bardzo chwalą swietnie robi zdjęcia Ewa Oderkiewicz, przejrzyjcie, ma podobno bardzo przystępne ceny i jest mega profesjonalna :)

Ostatnio edytowano 21 sty 2014, o 13:33 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
gina74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 13:01

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez vicky0019 » 15 cze 2013, o 00:33

Ja uważam że warto :) mam piękne wspomnienia z mojego ślubu pamiątka na całe życie wywołana :)

Ostatnio edytowano 22 cze 2013, o 20:28 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Basia1994 » 21 cze 2013, o 08:22

Ślub bez zdjęć to jak samochód bez kół. Przecież to później pamiątka na całe lata !!!
Basia1994
 

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Romuald » 22 cze 2013, o 18:35

Oczywiście że warto. Większość par młodych jest tak zestresowana tym ważnym dnia nich dniem, że mało co pamięta z wesela więc później można wrócić do zdjęć. Świetna pamiątka. A w przyszłym życiu po ślubie gdy nadeszłyby nie daj Boże ciężkie chwile to można wrócić do zdjęć i często wtedy uczucie przybiera na sile i wraca wszystko do normy bo oglądając zdjęcia widzimy jacy byliśmy szczęśliwi i ile wspólnie przeżyliśmy :)
Romuald
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 18:32

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Carina » 22 cze 2013, o 23:47

Rowniez jestem za tym, że warto. Jednak nie takie ustawkowe, za ktore sie buli kupe kasy a potem i tak laduja w szufladzie. A jezeli już to pare, a reszte takich wylapanych ze ślubu i wesela...sa ciekawsze i jest co wspominac. :)

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez aarraa » 24 cze 2013, o 12:25

Witam. Warto, warto :) Każda para doceni taką pamiątkę, możecie się przecież umówić że przy odbiorze zdjęć zapłacicie i na pewno dostaniecie kilka groszy od gości, które starczą wam na dobrego fotografa. Zrobicie sobie prezent ślubny.

Kwiaty z Raju.
aarraa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 12:16

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Cpt.Jack » 25 cze 2013, o 02:42

Ja uważam, że tak :) Wolę zdjęcia niż film.

Avatar użytkownika
Cpt.Jack
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 02:39

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez vicky0019 » 25 cze 2013, o 23:45

Ja chciałabym polecić naprawdę wyśmienitego fotografa ślubnego, dla którego nie liczą się kilometry, a mianowicie działa na terenie całej Polski. Adam Trzcionka jest fotografem ślubnym z pasją do tego co robi. Portfolio możecie sprawdzić na SPAM

Ostatnio edytowano 26 cze 2013, o 09:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: po co link, skoro rozmawiamy o tym czy robić zdjęcia czy nie, proszę o mniej SPAMu

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez mensajero » 26 cze 2013, o 00:23

Koszt fotografa to nie sa duze pieniadze w kontekscie wszystkich wydatkow zwiazanych ze slubem. Ja sobie nie wyobrazam slubu bez fotografa. Wspomnienia, ktore zostaja w glowie to jedno, a zdjecia to drugie. Mysle, ze milo usiasc sobie w 20-rocznice slubu i oglanac z lubym zdjecia ze slubu czy pokazac je dzieciom. Zdjec nie musi przeciez robic fotograf, mysle, ze kazdy ma jakiegos znajomego, ktory co prawda fotografem nie jest, ale potrafi z aparatem zrobic cos wiecej niz tylko nacisnac przycisk robienia zdjecia. Poza tym gosci na slubie (i weselu) jest tak duzo, ze nie sposob przebywac ze wszystkimi. Mozna po slubie siasc przed komputerem i zobaczyc jak bawili sie nasi znajomi.
Avatar użytkownika
mensajero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 00:20

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Olcia_ » 27 cze 2013, o 18:03

Ja swojego ślubu bez zdjęć nie wyobrażam. Mimo, że od ślubu minęły dopiero dwa lata to już teraz oglądając je za każdym razem mam łzy w oczach i fajnie jest przypomnieć sobie śmieszne sytuacje, które miały miejsce. Kamerzysta nie koniecznie ale fotograf obowiązkowo;)

"Tylko czyste sumienie jest zwycięstwem"
Olcia_
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 03:15
Lokalizacja: Poznan

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez anulka77 » 2 lip 2013, o 21:54

Zdjęcia są obowiązkowe - przecież to pamiątka na całe życie. :) My oprócz zdjęć z wesela mamy jeszcze zdjęcia z pleneru i wszystkoto w albumie plus fotoksiążka.

Ostatnio edytowano 9 lip 2013, o 00:09 przez anulka77, łącznie edytowano 1 raz

Szukasz prezentu? Fotoksiążka jest zawsze na czasie :) - stwórz swój projekt i uwiecznij najpiękniejsze chwile.
anulka77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 13:22

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Xemksija » 3 lip 2013, o 11:01

No oczywiście, że warto ! Lepiej mieć zdjęcia niż długi beznadziejny film, na którym widać przez 4 godziny jak goście tańczą...

Zobacz szlabany parkingowe jaka fajna strona !
Xemksija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 13:36

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Edmund » 4 lip 2013, o 18:23

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Ja z narzeczoną zrezygnowaliśmy z wideofilmowania - po co nam to? Będą zdjęcia, a potem odwiedziły jakieś fajne studio fotograficzne i zrobimy z tych zdjęć jakiś fajny album, który będzie niesamowitą pamiątką.

Ostatnio edytowano 28 lip 2013, o 12:12 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Edmund
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 09:01

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Amaretto » 6 sie 2013, o 22:48

Ja również uważam, że o wiele lepiej jest zainwestować w ładne zdjęcia. Sama również na swoim ślubie zrezygnowałam z kamerzysty, pomyślałam sobie, że film obejrzy się jeden raz a za zaoszczędzone pieniądze moglibyśmy się przecież wybrać w jakieś fajne miejsce na weekend.
Jeśli chcecie zaoszczędzić fotoksiążkę można zaprojektować sobie samemu - dzięki temu jej cena może być kilka a nawet kilkanaście razy mniejsza. Sama ostatnio stworzyłam takie cudo z wyjazdu w góry, skorzystałam z poleconego mi przez znajomego fotografa laboratorium fotograficznego: SPAM I było to zaskakująco proste ;) Możecie sobie spróbować.

Ostatnio edytowano 3 wrz 2013, o 09:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez malawanilia » 7 sie 2013, o 13:58

Zdecydowanie dziś wybrałabym tylko zdjęcia na ślubie! Zawsze gdy pożyczam film ze ślubu i wesela to przewijam momenty z kościoła. Wszędzie jest tak samo przecież! Nikogo to nie interesuje! Rozumiem zostawić urywek z przysięgą, obrączkami ale reszta jest niepotrzebna moim zdaniem.

Najlepsza na rynku księgowość warszawa
malawanilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 13:52

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 8 sie 2013, o 20:19

Moim zdaniem fotograf jest niezbędny. Ślub bierze się podobno raz w życiu więc warto utrwalić to przeżycie. Latami będzie się oglądać zdjęcia. Jeżeli chcesz oszczędzić to zrezygnuj z kamerzysty, film obejrzysz raz czy dwa i więcej Ci się nie będzie chciało. Ja zastanawiam się nad teledyskiem ślubnym, 3 minutowy filmik - ja, on i piękny krajobraz.
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Raziel » 11 sie 2013, o 19:49

Oczywiście, że warto robić zdjęcia - tylko fajnie, jak się ma kogoś sprawdzonego, kto wie, jak się ustawić, w którym miejscu zrobić zdjęcie. Zdecydowanie należy zapomnieć o usługach wujka i wynająć kogoś, kto się po prostu tym zajmuje. Znajoma na ten przykład skorzystała z usług Michała Bachulskiego - zdjęcia wyszły przepięknie. Porównywaliśmy je z inną znajomą, która miała jakiegoś miejscowego fotografa - jest kolosalna różnica w jakości. Ludzie dzisiaj nie przykładają wielkiej uwagi do jakości zdjęć, a powinni. Fajnie tak za 10 lat usiąść sobie i przeżyć ten zapadający w pamięć dzień jeszcze raz - za pomocą fotografii.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez misiaa5 » 16 sie 2013, o 18:56

Oczywiście że warto, potem jest taka cudowna pamiątka i konieczna jest kamera! :)

Lampa uv do paznokci – bogata oferta akcesoriów kosmetycznych online
misiaa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sie 2013, o 12:35

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez netgirl » 3 wrz 2013, o 09:09

Warto, zdecydowanie warto. Poza wspomnieniami tak naprawdę tylko zdjęcia Wam pozostaną. Uważam, że można zrezygnować z kamerzysty, ale z fotografa nigdy!
netgirl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2013, o 09:03

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez krysia19 » 9 wrz 2013, o 19:19

A co sądzicie o takiej fotobudce: SPAM ? Siostra zastanawia się czy nie sprawić gościom takiej dodatkowej atrakcji ;)
W sumie cena nie jest taka wygórowana a jest to na pewno coś oryginalnego.
Tak czy siak chciałam zapytać się Was czy ktoś może miał taką fotobudkę na swoim ślubie? Jak się sprawdziło?

Ostatnio edytowano 10 wrz 2013, o 09:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za SPAM podziękujemy, chcesz coś pokazać, wklej zdjęcie
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez elwiruska » 10 wrz 2013, o 10:44

Ja nie chciałabym fotobudki. Bo rozumiem, że każdy z gości może sobie strzelić fotę, tak? Wolałabym jednak nie zawracać sobie tym głowy, albo czekać w kolejce.
Avatar użytkownika
elwiruska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:13
Lokalizacja: Polska
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]