wieczór panieński i kawalerski

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: wieczór panieński

Postprzez Olcia » 21 kwi 2011, o 08:16

Jeśli lubicie szybkie auta i adrenalinę to pomysł jest świetny, ja robiłam ostatnio mężowi niespodziankę i korzystałam z motoprezent i polecam bo bardzo profesjonalnie oboje byliśmy zachwyceni.
Olcia
 

Re: wieczór panieński

Postprzez Cristine » 27 kwi 2011, o 13:34

To chyba nie jest tylko jeden z najważniejszych dni w roku ale i w życiu:) Polecam jakaś impreza na mieście:) W Krakowie (skąd jestem) jest kilka firm, które zajmują się organizacja wieczorów panieńskich:)
Cristine
 

Re: wieczór panieński

Postprzez nikozja83 » 17 maja 2011, o 10:24

Dwa lata temu byłam na genialnym wieczorze panieńskim: najpierw zafundowałyśmy przyszłej pannie młodej masaż tajski, ponieważ kilka dni wcześniej miała urodziny. Potem jako niespodziankę opłaciłyśmy dla wszystkich biorących udział w wieczorze kobitek półtoragodzinną lekcję tańca erotycznego :), a potem poszłyśmy już na regularne "balety". Mogę z czystym sumieniem polecić kurs tańca jako świetną zabawę! Naprawdę niezapomniana przygoda - a dodać muszę, że kilka sztuczek, któych się wtedy nauczyłam stosuję do dzisiaj...;)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 23 maja 2011, o 12:10 przez nikozja83, łącznie edytowano 1 raz
nikozja83
 

Re: wieczór panieński

Postprzez justyna1981 » 19 maja 2011, o 12:26

Potwierdzam, masaż tajski jest świetny ale tańca erotycznego nie miałam okazji doswiadczać...
justyna1981
 

Re: wieczór panieński

Postprzez jakobieta » 21 maja 2011, o 11:09

Byłam kiedyś na imprezie na która wybrały się dziewczyny z przyszłą panną młodą - polecam zabawę w zadania, jedne z zadań, jakie musiała przejść owa panna młoda było załatwienie sobie 30stu numerów chłopaków, ile śmiechu przy tym było, jak podchodziła po kolei do każdego!
jakobieta
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez baba » 8 cze 2011, o 13:48

Ja również nie zazdroszczę takich przeżyć, zresztą faceci to "świnie" hehe... ale można też kulturalnie się bawić. Mojemu bratu koledzy zorganizowali wieczór kawalerski razem z wieczorkawalera.pl. Wszystko się udało, chłopcy bawili się świetnie i o to chodzi.
baba
 

Pomysły na wieczór panieński

Postprzez bluszcz » 3 wrz 2012, o 08:54

Witajcie :) Niedługo będę przygotowywała wieczór panieński. Muszę przyznać, że wcześniej na żadnym nie byłam. znam tylko stereotypy - tańczący faceci i dziwne zabawy, ale takie imprezy nie są (na szczęscie) w guście Panny Młodej. Możecie mi coś zapropomować?
bluszcz
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 11:21

Ja mam panienski a narzeczony kawalerski :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Oczarovana_pl » 16 paź 2012, o 18:51

Ja miałam wieczór i wspominam go bardzo dobrze:)Przyjechało kilka najbliższych mi koleżanek i sióstr. Mamusia przygotowała mała wyżerkę, a że w moim pokoju stała wódka weselna to nie było nam nudno:) Były prezenty, konkursy, wygłupy:) Czyli to wszystko co powinno być na wieczorze panieńskim:) Mój mąż niestety nie miał kawalerskiego, bo zabrakło na niego czasu:)
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Kasia1234 » 23 paź 2012, o 15:13

Gdzie najlepiej we Wrocławiu zorganizować wieczór panieński?
Kasia1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 paź 2012, o 13:00

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 15:33

nie znam wrocławia wiec nie moge nic polecic
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez brunecia » 30 paź 2012, o 08:03

Moje towarzyszki wieczoru panienskiego najpierw przyszly do mnie, napiłysmy sie drinków, posiedziałkysmy kameralnie w domu, a pozniej pojechalysmy do klubu. Mialam mnoooostwo zadan do wykonania i mysle, ze takie imprezy sa najlepsze na swiecie. Maz mial kawalerski w gorach, wynajety dom i morze alkoholu....
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 16:04

moja kolezanka miala panienski , na którym pojawil sie jej przyszly mąż. Był z innego miasta i przyjechal do niej tydzien przed slubem. W miescie nikogo nie znał i zostal sam na ten wieczór. Przyszłej pannie młodej zrobiło sie go żal i zaprosiła go. Z reszta dobrze ,bo imrpeza bardziej przypominała stypę. Dopiero jak on przyszedł, to panna młoda wyszła na parkiet.
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Qxxina » 10 gru 2012, o 16:31

Ja wam powiem dziewczyny że u mnie nie było wieczoru kawalerskiego ani panieńskiego po prostu oboje tak zdecydowaliśmy i zamiast wieczoru upijanego z różnymi głupimi niejednokrotnie pomysłami zastąpiliśmy cudowną kolacją i upojną przedmałżeńską nocą, było cudownie! Więc ja nie jestem zbytnio za wieczorami takiego typu ale oczywiście nie neguje nikogo każdy ma prawo do własnych wyborów i spostrzeżeń.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez lajlab » 21 lut 2013, o 22:33

Mnie bracia zabrali na spływ połączony z rybami i ogniskiem :P mega wieczór i wcale niepotrzeba się opić

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne - www.zaproszeniaslubne.pro
lajlab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 22:26

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Ines_Ines » 22 lut 2013, o 00:13

Razem to będziecie mieć wesele. Wieczór panieński / kawalerski robi się osobno ;).

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 12:19

Jestem zaprawioną organizatorką panieńskich, mam już za sobą 3:) Każdy był inny, dopasowany do charakteru przyszłej panny młodej. Dla mnie to podstawa, liczy się przede wszystkim dobra zabawa, która odpowiada danej osobie, a nie ogólnie przyjęta konwencja.
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Madziula » 25 lut 2013, o 11:46

Kasia1234 napisał(a):Gdzie najlepiej we Wrocławiu zorganizować wieczór panieński?


http://www.favore.pl/cat17111519_wieczo ... rskie.html poszukaj tutaj. Gwarantuję, że coś znajdziesz. W końcu... Wrocław to najlepsze miasto do imprezowania :)
Madziula
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 17:27

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez krokusss » 4 mar 2013, o 18:12

Ja najlepiej wspominam imprezę poprzedzającą ślub mojej koleżanki. Nazywało się to z niemiecka "polterabend". Takiej zabawy nie zapomina się do końca życia :)
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Amaretto » 4 mar 2013, o 20:03

My razem z meżem nie robiliśmy wieczorów . Zapomnieliśmy totalnie :D
Amaretto
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Chucky007 » 5 mar 2013, o 12:10

Wieczór panieński czy kawalerski trzeba zrobić, to jest taka tradycja :)

Chucky007
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 12:05

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez brunecia » 12 mar 2013, o 08:46

Amaretto napisał(a):My razem z meżem nie robiliśmy wieczorów . Zapomnieliśmy totalnie :D



a od kiedy to mlodzi pamietaja o kawalerskim i panienskim? od tego sa swiadkowie...
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Loncia84 » 30 kwi 2013, o 15:34

Wieczór panieński nie łączy się z kawalerskim,
mogą wyjść z tego naprawdę nie fajne sytuacje!
Loncia84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 15:20

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez lokowka » 30 kwi 2013, o 18:59

Ze swoim chłopakiem nie jestem nawet zaręczona, ale raz zapytałam go coś o wieczór kawalerski, a on powiedział, że nie chce mieć. Jak zapytałam dlaczego, odpowiedział "bo nie chcę, żebyś Ty miała panieński" haha :lol:
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez dzo » 30 kwi 2013, o 19:03

Loncia84 napisał(a):Wieczór panieński nie łączy się z kawalerskim,
mogą wyjść z tego naprawdę nie fajne sytuacje!


Moja siostra miała połączony z kawalerskim męża i żadnych niefajnych sytuacji nie było.
Jak się ludzie potrafią bawić z kulturą to dlaczego nie można połączyć ?
dzo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Cyouzq02, Google [Bot]