Którą fryzurę ślubną wybrać??

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez fiona11 » 23 maja 2011, o 13:39

http://meggi.u.re.pl/blog/czytaj/23155.html dodam że mam okrągłą twarz długie ciemno-brązowe włosy. Dzięki za pomoc :-)
fiona11
 

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez santi » 25 maja 2011, o 20:59

Taką która sie Tobie podoba :D
santi
 

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez agusnysa » 27 maja 2011, o 12:57

jesli masz ciemne wlosy co moge polecic to powiedz pani w kwiaciarni ze jak bedzie robiła ci bukiecik zeby zrobiła mała wiazanke na wlosy z tych kwiatów co bukiecik nie ma jak to zywe kwiaty we wlosach POLECAM!! Fryzura wyglada swietnie ! W tym sezonie modne sa francuzy z jednej strony przechodzący w koczek a z boku zywe kwiaty :) superrrrrrrr
agusnysa
 

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez basinka » 14 lip 2011, o 11:08

dla mnie 6 i 13 sa super ja lubie jak naj bar dziej naturalne fryzury
basinka
 

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 16:04

u mnie podobnie 6 i 13 i do tego dodaję jeszcze 2 :)
Japaneczka
 

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez Kryształowa_bea » 11 lut 2014, o 23:11

warto sprawdzić wcześniej kwiaciarnię, w której zamawia się kwiaty...
3 lata temu byłam druhną na ślubie brata. Zamówiłam 3 miesiace wczesniej bukiet, plus kwiatka we włosy (róże). W dzień slubu, okazało się, że Pani "zgubiła" zeszyt, w którym zapisała moje zamówienie (nie robiłoby mi różnicy, jaki to bukiet, ale ślub był z cyklu tych, na którym są dwie identycznie ubrane druhny z takimi samymi bukietami....).. Zrobiła na szybko jakiś bukiet plus dała mi róże we włosy. Niestety, róży nie wpiełam, gdyż Pani z kwiaciarni spryskała ją jakąś substancją (lakierem, czy czymś pdoobnym), który wydawał tak okropną woń, że nie byłam w stanie trzymać tego pięknego kwiatka blisko siebie...

A więc reasumując - sprawdzajmy ;]
Kryształowa_bea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 22:39

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez Panna_Mysia » 2 mar 2014, o 18:48

Ja proponuję taką, w której będzie Ci wygodnie :)
Osobiście podobają mi się włosy rozpuszczone, lekko kręcone albo falowane, z wpiętym kwiatem :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Którą fryzurę ślubną wybrać??

Postprzez jziomek » 3 mar 2014, o 15:07

ja mam włosy do ramion, ścięte na jaskółkę, mam zamiar je trochę podnieść żeby nie byly oklapniete i delikatnie podkrecic ale delikatnie zeby to nie byly takie spryskane lakierem paskudne loki... naturalnosc polecam :)

jziomek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 15:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron