Królewskie dziecko

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Królewskie dziecko

Postprzez vaniliiia » 23 lip 2013, o 19:30

mnie to zupełnie nie obchodzi... Ludzie płaczą i wariują jakby to było ich dziecko... komentarz "To najpiękniejszy poniedziałek w moim zyciu" kompletnie mnie zaszokował. Ci wszyscy ludzie przesadzają... Nikt się tak nie cieszy jak się dzidziuś urodzi u nich z rodziny, a na inne dziecko wariują jakby nie wiem co.

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Królewskie dziecko

Postprzez Carina » 24 lip 2013, o 12:39

vaniliiia napisał(a):mnie to zupełnie nie obchodzi... Ludzie płaczą i wariują jakby to było ich dziecko... komentarz "To najpiękniejszy poniedziałek w moim zyciu" kompletnie mnie zaszokował. Ci wszyscy ludzie przesadzają... Nikt się tak nie cieszy jak się dzidziuś urodzi u nich z rodziny, a na inne dziecko wariują jakby nie wiem co.


zgadzam sie z tym! wszedzie w mediach tylko o tym "truja" a na swiecie i nawet w Polsce sa wazniejsze rzeczy.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Królewskie dziecko

Postprzez vaniliiia » 24 lip 2013, o 13:12

Jak wybierali nowego papieża to nie było takiego zamieszania jak teraz :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Królewskie dziecko

Postprzez AlfMan » 25 lip 2013, o 00:54

a ja się w pewnym stopniu nie dziwę. Anglicy obserwują narodziny przyszłego władcy ich kraju, który za 50-60 lat będzie władał nimi, ich dziećmi czy wnukami. W pewnym stopniu trzeba to zrozumieć. Ale czemu w Polsce poświęcają temu tyle czasu? Nie rozumiem

Sądzicie, że tabletki antykoncepcyjne wystarczą jako zabezpieczenie przed niechcianą ciążą?
AlfMan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 20:42

Re: Królewskie dziecko

Postprzez Carina » 25 lip 2013, o 10:13

vaniliiia napisał(a):Jak wybierali nowego papieża to nie było takiego zamieszania jak teraz :)


coz to akurat dotyczylo duzego kregu wiary na calym swiecie a i tez ciagle wiszacej 'przepowiedni'. ale porownujac skale przezywania to i tak mniejsza byla niz teraz.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Królewskie dziecko

Postprzez 456 » 25 lip 2013, o 11:41

Żal po prostu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Królewskie dziecko

Postprzez Adidasowa » 25 lip 2013, o 22:30

Właśnie! To jest fascynujące jak bardzo ludzi obchodzi życie innych, jak bardzo chcą wszystko o innych wiedzieć. Mi się tam tego słuchać nie chce, jak leci w Radiu "królewskie dziecko" "Kate wyszła ze szpitala" to przełączam kanał, bo... ileż można.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Królewskie dziecko

Postprzez Carina » 27 lip 2013, o 13:02

Adidasowa napisał(a):Właśnie! To jest fascynujące jak bardzo ludzi obchodzi życie innych, jak bardzo chcą wszystko o innych wiedzieć. . .


Szkoda ze tak sie nie interesuja tam gdzie naprawde jest to potrzebne. Np tam gdzie dzieje sie zle lub krzywda... :cry:

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Królewskie dziecko

Postprzez Adidasowa » 2 sie 2013, o 09:35

Ludzie mają niestety taką naturę. Szukają sensacji, żeby było głośno... Albo ją stwarzają sami, albo znajdują i wykorzystują to w mediach.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Królewskie dziecko

Postprzez elwiruska » 10 wrz 2013, o 10:20

Przesadzacie, o papieżu tez ciągle wałkowali. Właściwie od momentu ustąpienia poprzedniego to ciągle było: papież, konklawe, jeszcze nie wybrali, czarny dym, czarny dym. Potem jak już był biały to było: a kim jest nowy papież, a skąd, a czemu Franciszek. To, że najwyraźniej zwróciłyście bardziej uwagę na "cudze dziecko" niż papieży ;) nie świadczy o tym, że ten fakt media przemilczały.

A poza tym, jak już któraś wspomniała: urodził się przyszły król, trudno nam to zrozumieć bo w PL władzy się nie lubi bo tak no i nie mamy króla, którym moglibyśmy się przejmować.
Avatar użytkownika
elwiruska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:13
Lokalizacja: Polska

Re: Królewskie dziecko

Postprzez Muffy » 10 wrz 2013, o 12:09

AlfMan napisał(a):a ja się w pewnym stopniu nie dziwę. Anglicy obserwują narodziny przyszłego władcy ich kraju, który za 50-60 lat będzie władał nimi, ich dziećmi czy wnukami.


Jakiego tam władcy? Reprezentatywnej marionetki tylko :)

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Królewskie dziecko

Postprzez elwiruska » 10 wrz 2013, o 14:53

Muffy napisał(a):
AlfMan napisał(a):a ja się w pewnym stopniu nie dziwę. Anglicy obserwują narodziny przyszłego władcy ich kraju, który za 50-60 lat będzie władał nimi, ich dziećmi czy wnukami.


Jakiego tam władcy? Reprezentatywnej marionetki tylko :)


Ta "tylko marionetka" jest bardzo dochodową marionetką i choćby dla kasy wypadało by wykrzesać z siebie "cuś" więcej niż: urodziło się kolejne brytyjskie dziecko. Ale cóż do niektórych część rzeczy po prostu nie dociera.
Avatar użytkownika
elwiruska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:13
Lokalizacja: Polska
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]