Zielona kawa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Zielona kawa

Postprzez Devilla » 15 maja 2012, o 11:29

Cześć dziewczyny
Czy może któraś z was piła zieloną kawę albo zna kogoś kto ją pił? Słyszałam, że jest ona skuteczna i pomaga się pozbyć w ciągu miesiąca kilku kg bez większych wyżeczeń. Czekam na jakieś informacje. Pozdrawiam
Devilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 20:20

Re: Zielona kawa

Postprzez Baśka1971 » 16 maja 2012, o 11:06

Naprawdę myślisz że picie zielonej kawy załatwi sprawę odchudzania?
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Zielona kawa

Postprzez Devilla » 17 maja 2012, o 10:37

Zapisuje się od poniedziałku na fitness i myślałam, że skoro ta kawa jest taka dobra (podobno) to pomoże mi troszkę zrzucić :)
Devilla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 20:20

Re: Zielona kawa

Postprzez dzo » 17 maja 2012, o 10:39

zielona kawa ? a czym ona się różni od zwykłej ?
dzo
 

Re: Zielona kawa

Postprzez bettti86 » 17 gru 2012, o 10:52

pierwsze słyszę o czymś takim jak zielona kawa, herbata to owszem i ma właściwości wspomagające odchudzanie, ale kawa to zupełnie inny temat, ja w zasadzie pije tylko jedną w ciągu dnia, bo mam taki specjalny zaparzać i wystarczy jedna filiżanka świeżo palonej kawy, żeby mnie postawić na nogi, polecam najbardziej tą kolumbijską http://youbean.pl/Finca_Cascada_Kolumbia_350g/, a wciągu dnia dziewczyny jeśli chcecie schudnąć to woda, herbata zielona i czerwona ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Zielona kawa

Postprzez Barbara Karol » 19 gru 2012, o 15:40

Devilla napisał(a):Cześć dziewczyny
Czy może któraś z was piła zieloną kawę albo zna kogoś kto ją pił? Słyszałam, że jest ona skuteczna i pomaga się pozbyć w ciągu miesiąca kilku kg bez większych wyżeczeń. Czekam na jakieś informacje. Pozdrawiam


Ja piję i jestem bardzo zadowolona. Połączyłam dietę, ćwiczenia, zieloną kawę i straciłam w miesiąc 6 kg. :happy
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Zielona kawa

Postprzez mery » 26 lut 2013, o 20:54

Zielona kawa? a gdzie to można kupić? Czy to nie jest po prostu nie wypalona kawa???
jak smakuje? ja to jestem olbrzymim kawoszem tylko za bardzo mnie niekiedy wzdymają kawy, a z tą jak jest???

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Zielona kawa

Postprzez Tusia » 27 lut 2013, o 12:41

Polecam abyście przeczytały artykuł na temat kawy, papiersów i wzdęć - http://www.espumisan.pl/pytania-i-odpow ... yna-wzdec/

Jak informują:
"Zalecana dzienna dawka kawy waha się pomiędzy 4 a 6 mg/kg masy ciała."
Jeśli chodzi o zieloną kawę może należy po prostu zwrócić uwagę na zawartość kofeiny ?
Tusia
 

Re: Zielona kawa

Postprzez mery » 27 lut 2013, o 14:38

4-6 mg/kg to w przeliczeniu na łyżeczki to ile jest?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Zielona kawa

Postprzez Tusia » 4 mar 2013, o 18:49

mery napisał(a):4-6 mg/kg to w przeliczeniu na łyżeczki to ile jest?


Wiesz wszystko uzależnione jest od Twojej wagi. Ale z tego co ja wyliczam to około jednej płaskiej.
Tusia
 

Re: Zielona kawa

Postprzez smoczyca » 5 mar 2013, o 14:17

Oczywiście istnieje kawa zielona.Można ją kupić w ziarnach w wyspecjalizowanych sklepach. ona może nie odchudza ale wspomaga odchudzanie bo eliminuje nadmiar wody w organizmie. Za granicą można ja dostać w pastylkach ( kupuje się w aptece bez recepty). Razem z witaminami. ok. 60 kapsułek kosztuje mw. 20 euro. Pozdr smoczyca
smoczyca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2013, o 13:15

Re: Zielona kawa

Postprzez krokusss » 12 mar 2013, o 19:31

Zielona kawa, nie słyszałam nigdy, być może wspomaga odchudzanie podobnie jak setki innych napojów, naparów,ziół na rynku. Ale NIC nie zrzuci za ciebie kilogramów. Wysiłek fizyczny, dieta i dyscyplina - tak:)
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Zielona kawa

Postprzez luigi » 14 mar 2013, o 15:16

Dokładnie tak te wszystkie tabletki, specyfiki to placebo od ich łykania się nie chudnie, tylko wydajesz pieniądze tylko dieta i ruch. I to nie trzeba się nie wiem jak katować. Ja np. tańczę Zumbe sobie 3 razy w tygodniu do tego ograniczyłam słodycze i inne przekąski. I jest efekt może nie taki że od razu 8kg w tydzień ale bynajmniej zdrowo i wiem że jojo mi nie grozi.
Pierwszy raz ćwiczyłam Zumbe w hotele poznań na szkoleniu haha

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
luigi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 14:14

Re: Zielona kawa

Postprzez vicky0019 » 21 mar 2013, o 15:47

Tu można poczytać co nieco o zielonej kawie i jej wpływie na odchudzanie. Przedstawiono tam badania na ten temat, a także różne opinie. Warto zajrzeć zanim się zacznie kurację odchudzającą zieloną kawą :)

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Zielona kawa

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 20:48

kawa tak ogólnie nie ma nic z tym wspólnego. To kofeina zawarta w kawie powoduje podniesienie termo genezy organizmu, czyli prościej mówiąc po polsku przyśpieszenie spalania kalorii ;) Nie wiem jak jest z tą zieloną kawą ale wiem że czarna kawa nie jest zdrowa ale kofeina sama w sobie jest okey dla zdrowego człowieka. Nie wiem ile kofeiny zawiera zielona kawa ale wiem że zielona HERBATA zawiera 3 razy więcej kofeiny niż kawa czarna a herbata jest zdrowsza i dostarcza witamin i przeciwutleniaczy, mikroelementów.;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 12 sie 2013, o 16:34

Witam,
Koleżanki w pracy namawiaja mnie do łykania zielonej kawy - tak czytam to forum i jakos nie widzę euforii. Trafiłam na stornkę: SPAM. No i wiem, że bez diety i ruchu nici z odchudzania, ale może warto sie wspomóc?

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez elka1980 » 12 sie 2013, o 17:49

Devilla napisał(a):Cześć dziewczyny
Czy może któraś z was piła zieloną kawę albo zna kogoś kto ją pił? Słyszałam, że jest ona skuteczna i pomaga się pozbyć w ciągu miesiąca kilku kg bez większych wyżeczeń. Czekam na jakieś informacje. Pozdrawiam



hej ;D ja tylko słyszałam o tabletkach Zielona Kawa.
Są skuteczne na odchudzanie.
Tu macie więcej informacji:
SPAM

naprawdę warto!

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elka1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 15:06

Re: Zielona kawa

Postprzez Zielnik » 12 sie 2013, o 18:04

Tabletki w porównaniu do prawdziwej zielonej kawy, to nic. Nie przynoszą takiego efektu, lepiej jest wydać trochę więcej na ziarna zielonej kawy i zauważyć efekty, niż wydać pieniądze i nie zobaczyć niczego. Bo tak było w moim przypadku. Kawa owszem, ale tabletki nie.

Odmień swoje wnętrza z http://basearchitekci.com/
Zielnik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 17:52

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 13 sie 2013, o 11:37

Ja swoją przygodę z zieloną kawą zaczęłam właściwie niedawno- tydzień temu, schudłam już 2kg!:) Oczywiście samo picie kawy nie pomoże- trochę aktywności i ograniczenie słodyczy, bez radykalnych głodówek i męczarni na bieżni. Mogę polecić fajną stronkę, z której czerpałam wszystkie info na temat zielonej kawy: SPAM
Pozdrawiam wszystkich odchudzających się!:)

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 13 sie 2013, o 12:17

a ja poczytałam opinie tych, ktorzy to zastosowali SPAM- hmm, opisy są zachęcające , ale ciągle się wacham, chociaż o pozytywnym wpływie zielonej kawy słyszałam też od znajomych...

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez Matra » 13 sie 2013, o 14:02

Jest dokładnie tak, jak ktoś wyżej napisał. Żadne suplementy diety, wynalazki nie sprawią, że schudniemy, a nawet jeśli to się uda, jeszcze szybciej przytyjemy. Chcemy schudnąć? Musimy wziąć się za siebie - jeść trochę mniej, zmienić jadłospis, zacząć ćwiczyć regularnie. I nie oszukujmy się, spektakularnych efektów nie będzie raczej widać nawet po miesiącu (no może niewielkie). Zielona kawa może być dodatkiem do odchudzania, wspomóc je, ale nie zastąpi diety i ćwiczeń. Pora więc zmotywować się i ćwiczyć regularnie i dość intensywnie. :)

Sanki dla młodszych i dla starszych- moc emocji!
Matra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 13:48

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 14 sie 2013, o 08:38

Oczywiście zgadzam się i masz zupełną rację- wcale nie twierdzę, że odchudziła mnie sama kawa! :) Ale moje wysiłki były naprawdę znikome- zaczęłam wychodzić na spacery i raz w tygodniu na basen. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe- jem mało, ale często. Na słodycze nie mam już ochoty w ogóle a minęło niewiele ponad tydzień. Kawę traktuję oczywiście jako wspomagacz i jestem zadowolona. Ale jak każdy suplement, tak i zielona kawa musi być stosowana z głową. Mi pomaga, dlatego zachęcam wahających się :)
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez gabi5 » 14 sie 2013, o 12:16

Niestety nie udało mi się schudnąć z zieloną kawą.Tutaj więcej informacji o niej http://zgubbrzuch.pl/zkt.php. Po tabletach z zielonej kawy kiedy je odstawiłam pojawił się efekt jojo.

Ostatnio edytowano 14 sie 2013, o 12:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
gabi5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 12:11

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 14 sie 2013, o 14:58

Gabi, każda dieta jest skuteczna, dopóki trwa i jest przestrzegana. Problem pojawia się, kiedy dieta się kończy... Dlatego zamiast zachwalanych diet, ja polecam po prostu drobne modyfikacje nawyków żywieniowych, które nie skończą się wraz z dietą lecz będą już stałe. Suplementy, jak wspomniana zielona kawa, jedynie wspomagają, tzn przyspieszają odchudzanie, ale nie odchudzą same z siebie i w drugą stronę- ich odstawienie nie wyzwoli efektu yo-yo. Zielona kawa jest akurat dobrym suplementem, ale pozostaje tylko suplementem, dopełnieniem racjonalnej diety i regularnej aktywności. Pozdrawiam!
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez Wariatka » 14 sie 2013, o 19:30

Kawa zwiększa perstaltykę jelit i wspomaga wydalanie toksyn z organizmu, ale żeby dzięki niej się chudło to... nie wyobrażam sobie. Chyba byłabym patykiem, bo od lat piję zieloną kawę :P 4 dziennie!

Akcja - zdrowy nawyk picia wody - wejdź http://www.pij-wode.pl
Avatar użytkownika
Wariatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 19:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]