Zielona kawa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 14 sie 2013, o 19:33

hej, czyli wychodzi jednak na to, że dieta-dobre odzywianie powinna towarzyszyć nam codziennie, ale warto czasem wspomóc sie czymś dodatkowo - choćby tabletkami na odchudzanie z ekstraktem np zielonej kawy, i zdrowy tryb życia sam zaowocuje piekna figurą - oj, chyba mnie troche ponosi...
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 15 sie 2013, o 06:36

Dieta i ruch to podstawa... Tabletki czy inne wspomagacze to tylko dodatek, bez którego można się obejść...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 15 sie 2013, o 11:12

no nic, to, rady radami, a ja zdecydowalam sie spróbować i zamowiłam taletki z ezielonakawa.pl... zobaczę czy mi pomogą, w sumie mają dotrzeć do poniedziałku, więc za chwile bede je testować na sobie...
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 16 sie 2013, o 09:31

To w takim razie powodzenia z zieloną kawą i czekamy na relacje :-)
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez Katrin » 16 sie 2013, o 10:26

Zmiana nawyków żywieniowych to świetna sprawa, wychodzi nam na dobre, nie tylko pod względem wyglądu, ale również zdrowia:) Jeśli chcemy dość mocno schudnąć, to spacer plus basen raz w tygodniu może być za mało. Najlepiej ok 3 razy w tygodniu, przez ok godzinę uprawiać jakiś sport czy iść na siłownię. A zielona kawa może być dodatkiem wspomagającym oczyszczanie organizmu z toksyn, nie zaszkodzi, ale nie oczekujmy, że po samej kawie schudniemy:)

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: Zielona kawa

Postprzez Jamelia » 16 sie 2013, o 13:13

to ta kawa w tabletkach jest? Nie słyszałam o tej kawie nigdy.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zielona kawa

Postprzez Mishka » 16 sie 2013, o 16:02

Zielona kawa tak samo, jak czarna może być stosowana normalnie. Taka do zaparzania, ale nie polecam, bo smakuje tak, że można się zrazić w ogóle do kawy ;)
Ja kupiłam tabletki SPAM właśnie, tak jak ktoś pisał powyżej, żeby się wspomóc. Wcześniej już przeszłam na dietę zbilansowaną i pilnuję też kalorie. Kupiłam te tabletki, bo zaczynam biegać i chcę się jakoś wspomóc. Czasami trudno zrzucić wagę, jak się ma problemy z metabolizmem, nawet jak się stosuje dietę, czy ćwiczy i tak jest u mnie też, stąd pomysł z suplementem. Jeśli chodzi o efekty to na razie nie trudno pisać, ale negatywnych skutków nie zauważyłam zażywania kilkanaście dni.

Ostatnio edytowano 16 sie 2013, o 16:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mishka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 15:54

Re: Zielona kawa

Postprzez elka1980 » 16 sie 2013, o 16:38

Baśka1971 napisał(a):Naprawdę myślisz że picie zielonej kawy załatwi sprawę odchudzania?


Są tabletki zwane Zielona Kawa. Polecam.
Tutaj poczytaj sobie o tym:
SPAM

Ostatnio edytowano 18 sie 2013, o 08:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elka1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 15:06

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 16 sie 2013, o 17:58

Picie zielonej kawy nie załatwi sprawę odchudzania:) ale ją wspomoże, bo chyba o to chodzi z splementacją ;) ...?
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 16 sie 2013, o 19:06

no i o to chodzi, po pierwsze dieta i ruch - i tu nie mam zamiaru z nikim dyskutować...
natomiast zielona kawa ma mi pomóc, może realistycznie wpływając na przemiane materiii, a może tylko na moja psychikę robiąc za takie placebo... zobaczę jak zacznę stosowac lada chwila... ale jestem pozytywnie nastawiona, chce zaeksprymentować :)
SPAM to mnie przekonało

Ostatnio edytowano 18 sie 2013, o 08:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 17 sie 2013, o 11:48

Może zielona kawa działa faktycznie, może oddziałuje tylko na psychikę (wspomniane placebo), to w gruncie rzeczy mało ważne, skoro nie szkodzi:) A wręcz przeciwnie, pomaga:)
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez gosia-art » 17 sie 2013, o 12:00

od kawy polecam wieczorny spacer po kolacji 30-40 min, i na drugi dzień organizm mniej przyswaja tłuszczów.

http://www.gosia-art.pl sklep z biżuterią Swarovski
gosia-art
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 23:04

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 17 sie 2013, o 18:04

a może połączyć spacer z tabletakmi z ekstraktu z zielonej kawy? to chyba nie powinno byc problemem, o ile po kolacji ktoś ma jeszcze siły na spcer - w moim przypadku to rzadkość, niestety, jakbym miała siły na spacery to chyba nie łapałabym sie środkó wspomagających, a tak zawsze mam mozliwość spróbowania tabletek na odchudzanie :) oczywiście ajko dodatek do diety
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 18 sie 2013, o 08:04

Temat zielonej kawy jest na tyle popularny, że nie musicie tu SPAMować, linkami do portali o tym....

Proszę mieć to na uwadze przy pisaniu swoich postów....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 20 sie 2013, o 10:52

Wydaje mi się, że jednak dieta z zieloną kawą, czy jakimkolwiek innym suplementem to trochę za mało, przydałby się choć minimalny ruch... Skoro nie ma czasu ani sił na regularne wysiłki, może w ciągu dnia? Zamiast autem pieszo, zaparkować dalej, by się przejść lub wysiąść przystanek wcześniej, serial zamiast na kanapie oglądać na steperze czy spacerując na bieżni itp
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 20 sie 2013, o 11:37

Na_diecie dobrze prawisz ;)
sama dieta i nawet suplementy to mało... Zdecydowanie potrzebny jest ruch...
Ja osobiście zaczęłam oglądać tv na steperze ;)
Efekty piorunujące :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez Mishka » 20 sie 2013, o 14:43

Wszystko zależy jaką dietę zaczniemy stosować. Nad zieloną kawą badania robiły przede wszystkim południowoamerykańskie ośrodki naukowe. W jednej z grup badanych okazało się, że u pacjentów stosujących ograniczenie spożywanych kalorii jedynie do 1200 kalorii dziennie. W grupie, która dodatkowo w trakcie kuracji spożywała zieloną kawę średnia waga spadła o 3 kilogramy więcej. Natomiast ćwiczenia fizyczne nie zaszkodzą. Jeśli akurat ktoś zdecyduje się właśnie na spalacz tłuszczu, czyli choćby zieloną kawę w tabletkach to najlepiej z tego, co wiem biegać. Wtedy można przyśpieszyć zrzucanie wagi.
Mishka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 15:54

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 21 sie 2013, o 17:18

w sumie wszytsko to fajnie brzmi i tak łatwo się mówi... tabletki na odchudzanie w moim przypadku maja wpsomóc dietę i być może poprawić własne samopoczucie i musze przyznać, że ekstrakt z zielonej kawy ma u mnie już jeden plus - nie wywołuje snesacji żołądkowych, co bardzo mi się podoba, choć reakcja oranizmu to indywidualna sprawa :)
a co do popularności to prawda, w sumie wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "zielona kawa" i cała masa stron wyskakuje :)
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez na_diecie » 22 sie 2013, o 12:29

Suplementy diet, skuteczne czy nie, mają jednak pewien plus :) Motywują nas do przestrzegania diety i regularnych wysiłków. Nie chcemy przecież, żeby kasa wydana na zieloną kawę czy cokolwiek innego poszła w błoto przez folgowanie sobie :) Bo chyba nikt już dziś nie wierzy, że można schudnąć od samego łykania tabletek, bez żadnych wysiłków...?:D
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 22 sie 2013, o 12:45

na_diecie napisał(a):Suplementy diet, skuteczne czy nie, mają jednak pewien plus :) Motywują nas do przestrzegania diety i regularnych wysiłków.

tu się z Tobą nie zgodzę... znając ludzi, wiele osób raczej pozwoli sobie na coś, bo przecież mam suplementy...
prędzej już skuteczna dieta , czy ruch , zmobilizuje nas do szukania czegoś jeszcze...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez chmiel241 » 22 sie 2013, o 15:06

To w sumie moze być filozoficzna dyskusja - mnie akurat motywuje - z jednej strony fakt, że mam wspomagacza (nie jestem z tym sama), z drugiej strony - wydane pieniadze - niech się nie zmarnują - w końcu nie po to inwestuję w tabletki na odchudzanie, by je "przejeść"...
Dla mnie Zielona Kawa stała się dopingiem i im wiecej czytam tym bardziej myślę: "inni mogli, ja też dam radę" i naprawdę nie liczę, że ekstrakt "odwali" za mnie brudną robotę - on mi pomaga w mojej głowie i brzuchu :)
chmiel241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 16:23

Re: Zielona kawa

Postprzez Hadassa » 22 sie 2013, o 15:16

każdy z nas jest inny ;) każdy ma prawo do swojego zdania ;)
dietę trzymam tabletki odstawiłam ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zielona kawa

Postprzez apollo » 10 wrz 2013, o 15:44

Co do zielonej kawy - to prawda. Poczytajcie - SPAM Zielona kawa ma takie właściwości, ale tutaj ponownie pojawia się kwestia systematyczności i tego na jaki produkt traficie. W tym serwisie macie kawę dającą efekt, ale w sieci można trafić na podróbki - uważajcie co kupujecie.

Ostatnio edytowano 10 wrz 2013, o 15:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: w necie jest tyle dodatkowych portali, że nie musimy tu SPAMować linkami
apollo
 

Re: Zielona kawa

Postprzez nataa » 17 wrz 2013, o 18:50

Potwierdzam, że zielona kawa naprawdę działa i widać efekty jej stosowania tylko trzeba kupić oryginał a nie podróbki. Aktualnie kupuje na SPAM sprawdziłam że maja oryginalną zieloną kawę.

Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, o 19:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za SPAM podziękujemy
nataa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 18:48

Re: Zielona kawa

Postprzez Jola Jolanta » 26 wrz 2013, o 22:33

A czy ta zielona kawa będzie ok ?SPAM

Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, o 22:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wkleić zdjęcie lub samą nazwę produktu
Jola Jolanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 00:41
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]