co sądzicie ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

co sądzicie ?

Postprzez noweja » 15 sie 2013, o 14:10

Hej jestem tu nowa i mam do was pytanie co kilka głów i doświadczeń to nie moja jedna :) sprawa przedstawia się tak. kilka lat temu poznałam przez znajomych chłopaka po kilku wspólnych spotkaniach (my i reszta znajomych ) coś zaiskrzyło. zaczęliśmy się spotykać ale po 2 lub 3 miesiącach stwierdziliśmy że to chyba jednak nie to ;/,ale zostaliśmy w kontakcie tzn. znajomi na fb, czasem sms ,życzenia na każdą okazję. Lecz nie dawno napisał do mnie co tam u mnie strasznie mnie to zdziwiło,bo ostatnim roku to zostały nam tylko życzenia.Po kilku rozmowach zapytał co bym powiedział jak bys my spróbowali jeszcze raz tyle że jest mały problem bo on siedzi w Irlandii bo zbiera kasę na budowę domu. Na razie rozmawiamy tylko elektronicznie ,ale w każdej tej rozmowie on wchodzi na temat tego, że chciał by mieć syna ,lub w ogóle dziecko, że jak bym go chciała to ten dom buduje dla mnie. Wszystko pięknie ale ...Jak myślicie prawda to czy chwyt marketingowy ?
noweja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 13:35

Re: co sądzicie ?

Postprzez Adidasowa » 15 sie 2013, o 16:44

Może być prawda, stara miłość nie rdzewieje:) Ale może zapytaj go wprost jakie ma zamiary... Powiedz, że nie chcesz się rozczarować i bawić w kotka i myszkę.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: co sądzicie ?

Postprzez wezyr » 16 sie 2013, o 00:10

dokładnie czasy podchodów się skończyły! kawa na ławę! szkoda czasu i nerwów
wezyr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 21:45

Re: co sądzicie ?

Postprzez Jamelia » 16 sie 2013, o 11:37

Zapytaj skąd taka zmiana, przecież oboje czuliście że prócz przyjazni nic Was nie łączy. Zastanawiające :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: co sądzicie ?

Postprzez noweja » 16 sie 2013, o 19:20

też tak pomyślałam i zrobiłam zapytam go i powiedział mi, że młody to on nie jest i czas na stabilizacje, a co do naszego zerwania stwierdził że był głupi zgadzając się rozstanie i że zrobi wszystko żeby mnie odzyskać. Ja nie jestem przyzwyczajona do związków na poważnie więc mam jakieś złe przeczucia ;/
noweja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 13:35

Re: co sądzicie ?

Postprzez Adidasowa » 16 sie 2013, o 19:25

Może daj mu szansę?

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: co sądzicie ?

Postprzez Jamelia » 16 sie 2013, o 20:30

Dokładnie, przeciez szanse możesz mu dać. Może jest tym jednym z niewielu normalnych :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: co sądzicie ?

Postprzez Carina » 16 sie 2013, o 20:39

A ja tak sb mysle, ze skoro juz masz zle przeczucia to moze maaalyymi kroczkami niechaj to sie toczy.,a nie tak na hura od takich dosc powaznych tematow jak dzieci.Ty mozesz nie byc gotowa na to i nie ma sensu poki co tego poruszac. Poza tym na odleglosc to tez inaczej niz w rl...wiec zaproponuj mu wpierw taki okres na zobaczenie jak to bd jak bd sie widywac face 2 face. ;) reszta przyjdzie z czasem.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: co sądzicie ?

Postprzez Hadassa » 18 sie 2013, o 08:10

Car dobrze mówi... nie zaszkodzi spróbować...
Pomału bez pośpiechu...
Jak przyjedzie, spotkajcie się i zobaczcycie jak Wam będzie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co sądzicie ?

Postprzez babeczka » 19 sie 2013, o 11:51

noweja - widzisz w życiu wszystko jest możliwe, nawet to co kiedyś uważało się za nierealne. Chłopak jeśli rzeczywiście myśli poważnie i o Tobie i o samym z Tobą związku,to faktycznie może coś z tego być, ale nigdy się nie przekonasz, jeśli nie spróbujesz. Zarobi w tej Irlandii i przyjedzie do kraju,wtedy po rozmowie z nim dowiesz się jakie ma dalsze plany związane z Waszą "znajomością". Na odległość można dużo pisać i mówić, czy wszystko będzie okey, okaże się po jego powrocie do Polski.A to, że on chce, nie oznacza, że też jesteś tego samego zdania, ale jeżeli też tak uważasz - może warto się przekonać? Bo kto nie ryzykuje,nie pije szampana. ;)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: co sądzicie ?

Postprzez noweja » 20 sie 2013, o 22:57

Hej wiecie co postanowiłam dać nam szanse. Powoli i do celu tyle, że nie wiem czy umiem utrzymać związek na odległość :(
noweja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 13:35

Re: co sądzicie ?

Postprzez Hadassa » 21 sie 2013, o 08:47

Jeżeli będziecie oboje chcieli to dacie radę ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co sądzicie ?

Postprzez Sophie001 » 26 lis 2013, o 12:43

babeczka ma racje ;) zgadzam sie calkowicie
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: co sądzicie ?

Postprzez karolina.witus » 26 lis 2013, o 14:50

też mi się wydaje, że jak ludziom naprawdę zależy i oboje się starają, to da radę ;)

karolina.witus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 14:48

Re: co sądzicie ?

Postprzez 456 » 26 lis 2013, o 19:00

Zależy co czujesz do niego. Póki nie spotkacie się realnie, nie trać głowy.
Jeśli chcesz spróbować to spróbuj. Może akurat tym razem wszystko się ułoży.
Powodzenia.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: co sądzicie ?

Postprzez aii » 26 lis 2013, o 22:55

Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych, jednak tu mi coś śmierdzi. Podejrzane jest to, że on tak nagle sobie o niej przypomniał (wspomniała, że relacja zatrzymała się na sms z życzeniami), będąc poza granicami kraju. Wtedy, jeżeli jest tam sam, dopadła go pewnie tęsknota, nawał myśli, być może obawa przed samotnością. Chęć posiadania dziecka, ot tak? Tu jest coś nie tak.;)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]