Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Damian92 » 7 kwi 2013, o 21:54

Witam

Nie wiedziałem już pod który temat z tego działu się podpiąć to założyłem własny. Interesuje się ktoś anime, manga lub ewentualnie różnorakimi grami komputerowymi? Ciekawi mnie jaka jest opinia na ten temat na tym forum i jakie macie doświadczenie. :)
Damian92
 

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez 456 » 7 kwi 2013, o 22:13

Anime i mangę uwielbiam choć od dawna nie mam na nie czasu. Gry -lubię i gram jeśli mam okazję ale to już nie to samo. Niektórymi muszę obejść się "smakiem". Kiedyś byłam maniakiem gier komputerowych, różnych online. Teraz czas nie pozwala. :)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Damian92 » 7 kwi 2013, o 22:37

@Blackfox, jakimi grami się interesowałaś? Możemy się tytułami podzielić lub opiniami na ich t temat. Co do anime również mnie ciekawi jakie znasz. Podyskutować na temat jakiejś mangi/anime/gry zawsze można. Czasami tylko to pozostaje, bo zapoznaniu się z jakimś tytułem. :)
Damian92
 

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Hadassa » 8 kwi 2013, o 10:42

Anime i Mangi ;) dawno już mi minęło... ;) w sumie temat liznęłam... ;)

Co do gier, mój wciągnął mnie w World of Warcraft, gramy on-line... Ostatnio zaczęłam jeszcze w Diablo 3 ale póki co nie mogę się coś do tej gry przekonać...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Damian92 » 8 kwi 2013, o 11:20

@Kayira, co do diablo3 to łatwiej zacząć od gier podobnych. Diablo2 lub Torchlight 1/2. Mnie tam kiedyś wszystkie po kolei gry online ciekawiły, ale teraz to dla nie tylko monotonia i schematyczność. Zabij tylu wrogów, znajdź takiego npc, czy ubijanie siebie na wzajem. Jedynie tryb cooperacji jest dla mnie jeszcze ciekawy. :)
Damian92
 

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Hadassa » 8 kwi 2013, o 11:23

Wiesz co, gram w Wow :) Diablo 3 zaczęłam z ciekawości i dlatego ze kumpel dał mi klucz do niego....
Choć w samym Diablo nie podoba mi się samo sterowanie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez 456 » 8 kwi 2013, o 18:34

Damian92 napisał(a):@Blackfox, jakimi grami się interesowałaś? Możemy się tytułami podzielić lub opiniami na ich t temat.


Z online to chyba w trzech najdłużej wytrwałam.
Requiem bloodymare, memento mori -mmorpg.* Kiedyś była fajną, brutalną gierką z ciekawymi postaciami (szczególnie Xenoa), zgrana ekipa (oczywiście nie polska glidia, bo większość Polaków to samoluby). Teraz gra świeci pustkami, w każdym razie odkąd stała się kolejną grą na bazie tylko i wyłącznie "item shop'u". Zraziło to "starych", uczciwych graczy.
SLBloodline -samowolka o wampirach, hybrydach, wilkołakach i ludziach.
LastChaos -mmorpg. Nie urzekła mnie ta gra, mimo że w nią grałam/gram czasem. Grafika ok... Postacie ujdą, bez "znajomości" ciężko komuś w nią grać.
Teraz kusi mnie ArcheAge. Grafika po prostu boska, masę możliwości przy tworzeniu postaci, bodajże 8 ras do wyboru. Mnie najbardziej interesuje humanoidalna rasa Ferres.
Niestety każda gra mmorpg wymaga... CZASU i pieniędzy.

Ze zwykłych gier, które lubię lub ubóstwiam to:
Hitman -uwielbiam tą grę ze względu na postać, możliwości i ogólnie za całokształt.
Manhunt -ponoć dla niektórych zbyt brutalna. II część była do kitu.
Vampire TheMasquerade Bloodline. -wszystko pięknie i fajnie gdyby nie bugi na "piracie". ;)
Batman Asylum, Arkham City -obie części były dosyć fajne, nie wspomnę o grafice i oczywiście postaciach. W II grałam na PS3.
PS:
Metal Gear Solid -cudo po prostu, ciężko określić tą grę jeśli nie zacznie się w nią grać.
Mortal Kombat -moim zdaniem najlepszą częścią była Deception.
Tekken -fajna na chwilę, dla mnie zbyt wolna.
Smack down vs. Raw -dobra gra dla rozrywki, plus dałabym za możliwość tworzenia damskiej postaci.
Fight Night Round 4- też tylko gra na chwilę, dla zabicia czasu i rozłożenia na łopatki znajomych. ;) Chyba, że ktoś woli zdobywać trofea.

Damian92 napisał(a):Co do anime również mnie ciekawi jakie znasz. Podyskutować na temat jakiejś mangi/anime/gry zawsze można.

Znam setki więc wymienię te, do których mam największy sentyment.
Wolf's Rain
X (wolę mangę)
Angel Sanctuary (też lepsza manga)
Ergo Proxy
Another Anime
Chyba jakieś zapomniałam wymienić... :roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez kcugi » 10 kwi 2013, o 09:45

Jedyną moją przygodą z Anime były Czarodziejki z Księżyca i Dragon Ball :P W żadne gry typu anime nigdy nie grałam.

kcugi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 09:41

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Damian92 » 10 kwi 2013, o 13:45

Requiem bloodymare, memento mori - chciałem w to pograć kiedyś, ale się okazało, że mam za słaby sprzęt czy coś w tym rodzaju
SLBloodline -SecondLife Bloodline? Może być, ale nie w moim guście.
LastChaos - Przykładowy MMORPG. Grałem nieco, ale gdy już się nie ma z kim grać to się szybko nudzi.
ArcheAge - No graficznie wygląda całkiem nieźle. Na pewnej stronie widzę, że ma tylko 3 rasy oraz 10 klas postaci. Wygląda ciekawie. MMORPG dawniej uwielbiałem pograć, ale najważniejsze to mieć z kim. Niektóre gry odstraszają nie sobą, ale graczami, którzy w nie grają.

Hitman -Wiele razy chciałem w tę grę zagrać, ale jakoś dawniej nie miałem dobrego sprzętu, a teraz czasu by to nadrobić. Nawet ochoty, bo po gameplayach nie widzę dla mnie nic ciekawego.
Manhunt -Zgadzam się z tym, że jedynka była lepsza. Pamiętam jak grałem to kiedyś na ps2 gdy wyszła. Mocna. :)
Vampire TheMasquerade Bloodline. - Grałem w tą grę, wyśmienity RPG, niestety bugi mnie odstraszyły i zmęczyły.
Batman Asylum, Arkham City - Jakoś nie mogę się czasem za nie zabrać, a ponoć dobre. Jakoś nie mogę się do nich przekonać.

Metal Gear Solid - Grałem, fabuła niezła. Niestety męcząca była jak dla mnie, może ze względu na sterowanie. Lubie motywy skradanek w grach, ale gdy się przeplatają z czymś innym.
Mortal Kombat - Mi się najbardziej podoba najnowsza część.
Tekken -mój ulubieniec. Nie jest dla mnie zbyt wolna, widziałem wolniejsze. Uwielbiam fabułę i rodzinę Kazama/Mishima, która ma swoje korzenie jak w modzie na sukces.
Smack down vs. Raw -grałem w to kiedyś. Jakoś nie mój klimat
Fight Night Round 4- zgadzam się, ta gra nie ma niczego szczególnego. :)

Ja znam zupełnie inne mangi. :) Bardziej czytam tasiemcowate, a czasami były to np. SkipBeat lub Soul Eater. Co do animców to już obejrzałem prawie wszystkie. :)
Damian92
 

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez 456 » 10 kwi 2013, o 16:43

Z Requiem to faktycznie ciężka sprawa. Były jakieś problemy z instalką. W każdym razie sporo osób się z nią męczyła, w tym i ja. Nie ma aż takich wysokich wymagań, na moim pierwszym rzęchu dało się odpalić. Wiadomo, im lepszy sprzęt i łącze tym lepiej się gra.
Co do sterowania w MGS to masz całkowitą rację.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez syaoran937 » 16 sie 2013, o 22:39

Hejcia Sorki że sie wtrącam.
Jestem chłopakiem lat 25 interesuje się M&A [manga i Anime] od szmat czasu. poszukuje dziewczyny/kobiety która jest mniej wiecej w moim przedziale wiekowym roznica 5 latek, do wspólnych gier w Leage of Legends oraz pykania w Internetowe gry przez Play station 3 (Naruto ultimate ninja storm 2,3) Tekken revolution online,itp)). Mile widziane aby sie interesowała Japonistyka i lubiała oglądac anime nawet przy wspólnych spotkaniach oraz była ładną sympatyczną wariatką. Chce aby była osobą, która nie udaje i mile spędzała czas. Wiem że to głupie ale z góry dziekuję za Uwagę, z góry przepraszam że PAniom uspamowałem temat. jak co to mój loginek to

syaoran937@gmail.com Pozdrawiam serdecznie
syaoran937
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 22:30

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez syaoran937 » 16 sie 2013, o 22:49

ps moje zainteresowania to:
M&A
gry online Wowo of warcraft online (warlock lvl 74 na serwerze Sunwell)
raiderz, Wszystkie Finall Fantasy (obczajam niedługo na ps3 wersję 14
Komputery
Japonistyka -narazie kultura obyczaje itp troche język ale brak czasu na nauke na wzgląd pracy

sport- tenis ziemny, siatkówka
talenty- tajemnica, moze z czasem okażę

pracowity
niepalący
niepijący-okazyjnie ewentualnie piwo smakowe zwykłe blee... :)
Ulubiona Postac: Hatsune MIku, Konata Izumi (uwielbiam ten typ kobiet z taką pasją )
Muzyka- Trance, J-pop J-rock DrumNbase Dubstep
Stan cywilny- Wolny ( moze dlatego że nie czuje iz jestem gotowy by sie wiązac , bądź nie znalazłem tej mojej ''Konaty''.


Reszta po czasie



Oyasumi
syaoran937
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 22:30

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Hadassa » 18 sie 2013, o 08:00

Czemu lock dopiero na 74 ?? :P

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez syaoran937 » 19 sie 2013, o 18:39

a czemu nie juz z jakis rok nie gralem, gdyz teraz przeszedlem na inne tytuły jak Final fantasy 13, 13-2 teraz kaske powoli zbieram nba final fantasy 14 online jak sie nie myle
syaoran937
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 22:30

Re: Anime, gry - wspólny temat do rozmów

Postprzez Hadassa » 20 sie 2013, o 08:36

Lock, rewelacyjna postać ;)
jak dla mnie jedna z lepszych :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]