Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez teresa35 » 18 lis 2012, o 16:20

Witam, szukając tak z ciekawości już na przód aby uzbierać kasę na wyjazd znalazłam te ofertę. Firma międzynarodowa już sprawdzona ,która ma w ofercie masę rodzinnych wyjazdów i to w takich cenach o których można pomarzyć . Mają karty klubowe które po wykupieniu dają masę zniżek na przejazdy, przeloty ,hotele itp. Najciekawsze jest jednak to że możemy w tym klubie spokojnie sobie zarobić na dany wyjazd. Mnie w szczególności zainteresowało zarobienie, praca się okazała łatwa i przyjemna za dobra kasę. W razie potrzeby oczywiście podpowiem co i jak.

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez alakam1 » 13 gru 2012, o 13:17

Zawsze staram się podróżować samochodem:)
alakam1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 12:52

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez bettti86 » 14 gru 2012, o 16:00

ja kiedyś tez tylko autem, ale teraz cenię sobie tez firmy, które organizują taki transport, bo autem nie wszędzie się opłaca, a jeszcze dodatkowo jest problem jeśli chce się coś przewieźć, bo w samochodzie zawsze za mało miejsca
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez kubasa1 » 23 gru 2012, o 12:50

Dokładnie. Lepiej zapłacić i się nie przejmować niż być uwiązanym z samochodem. A wcale nie wychodzi się na tym duzo gorzej finansowo

kubasa1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 12:10

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez mery » 24 sty 2013, o 20:40

Ja co prawda nie mam rodziny, żeby polecać wyjazdy rodzinne, ale zawsze mogę zainteresowanym rodzicom podrzucić pomysł na wyjazd ;) Sama ostatnio się nim zainteresowałam i chyba się wybiorę!

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez gohusia » 28 sty 2013, o 16:17

To ja poproszę o taki pomysł... gdzie by tu się wybrać razem z dziećmi? czy wogóle takie oferty istnieją aby dzieci w różnym wieku miały coś z wyjazdu przyjemnego?
gohusia
 

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez bettti86 » 29 sty 2013, o 17:00

zależy w jakim wieku masz dzieci, ale ja jak będę już w ogóle miała jakieś małe skrzaty to chce je zabrać do Dineylandu sama zawsze jako dziecko marzyłam o takiej wycieczce, więc w zasadzie mam nadzieje, ze one będą równie zadowolone jak ja...hehe dorosła babka, a Disneyland jej się marzy :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez anita147 » 30 sty 2013, o 22:56

my rodzinnie jeździmy po sezonie z eurocampu już ok. 5 lat
jeżeli ktoś zainteresowany mogę polecić np. PRA DELLE TORRI.
OŚRODEK JAK NAJBARDZIEJ DLA RODZIN można nawet zabrać psiaka.
super kompleks basenów , plaża , no wszystko co potrzeba do życia ...
oprócz tego place zabaw ,animacje itp.a w obsłudze nawet swoi polskojęzyczni.

chciałam odpocząć od pracy mam roczniaka
Avatar użytkownika
anita147
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 14:22

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez emili23 » 23 lut 2013, o 14:40

Ja właśnie wróciłam z wyjazdu do Włoch z organizacji. 2 tygodnie jeżdzenia na desce non stop na niesamowitych trasach we Włoszech. Wszędzie gra świetna muzyka, wieczorami kluby. Marzenie! :D Był to jeden z najlepiej spędzonych urlopów w moim życiu. Podoba mi się takie rozwiązanie płace i wymagam, wszystko mam zorganizowane, wyjeżdzam i odpoczywam niczym się nie martwię, czy gdzie kupić wejściówki, jak się dostać, wrócić. O to chodzi urlop to ma być odpoczynek, a nie kolejny powód do nerwów.
emili23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:42

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez gohusia » 24 lut 2013, o 14:06

bettti86 napisał(a):zależy w jakim wieku masz dzieci, ale ja jak będę już w ogóle miała jakieś małe skrzaty to chce je zabrać do Dineylandu sama zawsze jako dziecko marzyłam o takiej wycieczce, więc w zasadzie mam nadzieje, ze one będą równie zadowolone jak ja...hehe dorosła babka, a Disneyland jej się marzy :)


A co myślisz o obozach dla dzieci w wieku 5-7 lat? ja mojego pięciolatka bym nie puściła ale jak będzie miał już 7lat... obóz niedaleko czemu nie. Widziałam fajną ofertę w biurze usług turystycznych że można nawet z dzieckiem jechać na ten pierwszy wyjazd :D
gohusia
 

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez Esiak » 1 mar 2013, o 10:21

Ja polecam wypad promem, kiedys strasznie się bałam, a ostatnio wybralam się do Skandynawii i było świetnie, miła obsługa, na promie impreza, dużo młodych ludzi i dobre jedzonko. Przynajmniej na Unity Line. Teraz może spróbuję przełamać lęk przed lataniem :D
Esiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 10:20

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez mery » 1 mar 2013, o 22:55

Zależy też jakim budżetem się dysponuje, wyjazd do disneylandu, generuę wiecej kosztów niż np. taki wyjazd z BUT-em. A dwa to pytanie czy rodzice chćą odpocżąć na wyjeździe? :)

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez bikini » 4 mar 2013, o 12:02

Jeżeli rodzice chcą odpocząć, wyjazd do Disneylandu zdecydowanie odpada ;)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 11:47

Esiak napisał(a):Ja polecam wypad promem, kiedys strasznie się bałam, a ostatnio wybralam się do Skandynawii i było świetnie, miła obsługa, na promie impreza, dużo młodych ludzi i dobre jedzonko. Przynajmniej na Unity Line. Teraz może spróbuję przełamać lęk przed lataniem :D



mnie akurat ten rodzaj transportu średnio odpowiada, bo mam chorobę morską, więc nie za bardzo, ale kiedyś na pewno wybiorę się do Skandynawii samolotem, najlepiej do Kopenhagi :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez Raziel » 16 mar 2013, o 17:56

Jeżeli komfortowe podróżowanie, to nie można zapominać o dobrym przewodniku turystycznym. Zawsze przed większym wyjazdem zaglądam do tego sklepu SPAM i kupuję coś godnego uwagi, a trzeba przyznać, że mają niezły wybór. Na przewodniki Lonely Planet jeszcze nigdy się nie przejechałam. Mając taką pomoc przy sobie można zwiedzić wiele ciekawych miejsc, o których normalnie nie mielibyśmy zielonego pojęcia.

Ostatnio edytowano 26 lip 2013, o 22:28 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez eDom » 18 mar 2013, o 13:14

Podróżowanie na własną rękę na pewno jest tańsze, niż wykupienie wycieczki w biurze podróży. My również polecamy wyjazd do Skandynawii. Za równo wycieczkę promem, jak i podróż samolotem. Szwecja, Finlandia, Norwegia i Dania są bardzo bogate w atrakcje turystyczne, można tam zwiedzać zabytkowe, piękne miasta i cieszyć się przyrodą.
eDom
 

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez vidis » 18 mar 2013, o 22:42

Akurat proponujesz najdroższe państwa, Skandynawia jest droga dla Kowalskiego.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez teresa35 » 20 mar 2013, o 21:05

I dla tego że dla Kowalskiego jest drogo zaproponowałam klub Rici. Niby drogie wejście ale za to potem mamy wyjątkowy wybór z wielu biur podróży w dużych zniżkach nie tylko dla siebie ale i rodziny. Korzystając z ich ofert przez lata zaoszczędzimy sporo kasy, a polecając klub znajomym jeszcze zarobimy. Oczywiście każdy zrobi jak uważa i nie musi w ogóle z tego korzystać ale jeżeli jeżdzimy co roku to warto się zastanowić.

praca dodatkowa, zawsze nowości - www.sukceszloupre.pl/Janusz
teresa35
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 09:49

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez gawel90 » 13 kwi 2013, o 10:45

Wydaje mi się, że nikt w dzisiejszych czasach nie zapewni nam bezpieczeństwa w podróżowaniu... takie czasy niestety.

Najlepsze miejsce na wakacje, to rejony Polski zalesione, jeziora oraz cisza i spokój. Czyli po prostu wczasy na Kaszubach! ;)
gawel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:35

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez krysia19 » 21 maja 2013, o 17:59

Dlatego ja już czasami wolę sama zaplanować sobie wyjazd niż jechać z biurem - tyle się słyszy o bankructwach , że czasami lepiej zarezerwować noclegi na własną rękę.
Ja ostatnio spędziłam kilka dni w Promenadzie nad Zalewem Zegrzyńskim. Są tam oferty noclegów w niedużych cenach: SPAM Miejsce bardzo fajne - idealne dla wszystkich którzy chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Dojazd bardzo dobry - zaledwie 30 km od Warszawy.
Moim zdaniem w Polsce również można fajnie wypocząć ;) Nie trzeba wybierać dalekich kierunków,.

Ostatnio edytowano 22 maja 2013, o 09:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez bikini » 12 cze 2013, o 11:39

Myślę, że aktualnie warto rozejrzeć się za tanimi połączeniami lotniczymi. W sieci jest kilka całkiem fajnych wyszukiwarek, które tę sprawę ułatwiają i sama często z nich korzystam.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez lulumiranda » 15 lip 2013, o 11:44

Z uwagi na to, że jestem z mężem bardzo zapracowana zwykle jeździmy na krótkie wypady (np weekend w hotelu w Warszawie[ bądź Wrocławiu). Na tygodniu prowadzimy własna działalność więc zwykle intensywnie pracujemy.

Ostatnio edytowano 15 lip 2013, o 12:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: mowa o tanim i bezpiecznym podróżnowaniu, a nie SPAMowaniu hotelami
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Tanie, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Postprzez eDom » 21 sie 2013, o 17:18

Bezpieczeństwo to w podróży tak naprawdę najważniejsza kwestia, bo nic tak nie psuje przyjemności z urlopu, jak kłopoty podczas wyjazdu. Dlatego najlepiej korzystać ze sprawdzonych i wiarygodnych ofert:)
eDom
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]