Piosenka na pierwszy taniec

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez sun979 » 3 lut 2013, o 19:15

Jaką miałyście piosenkę na pierwszy taniec lub jaką chcecie mieć? ;)

Ja myślę, że piosenka Farby pt: " Chce tu zostać " jest idealna. Piękna treść i w dodatku można z łatwością do niej się poruszać... :) Co Wy na to?
sun979
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez paula » 3 lut 2013, o 22:29

jeśli potraficie doskonale tańczyć to wybierzcie waszą ulubioną. Jeśli natomiast raczej jesteście tacy że nooo niekoniecznie taniec jest zgodny z rytmem piosenki to wybierzcie coś spokojnego, gdzie wystarczy się poprzytulać i pokołysać ;) noo a jeśli waszą ulubioną piosenką jest właśnie taka powolna i spokojna - to problem macie rozwiązany ;)

Chcę tu zostać - to fajna pioseneczka która rzecywiście nie powinna wam sprawić większych problemów w tańcu.

My odkąd się znamy zawsze wiedzieliśmy co wybierzemy - "Zabiorę cię właśnie tam". Jest to nasza piosenka przy której coś pięknego się wydarzyło. Do tego jest powolna i jakoś nie będzie większych problemów z naszymi wygibasami na parkiecie :P

mój brat - jako osoba czująca rytm piosenki - wybrał "Wielką miłość". Jednak poprosił zespół o troszkę szybszą wersję. I powiem szczerze - wyszło im to genialnie! :)
paula
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez martyna » 3 lut 2013, o 23:03

Mnie się marzy taki mix, że tańczymy a w połowie coś innego. Kojarzycie o co mi chodzi?
martyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lut 2013, o 22:53

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez paula » 3 lut 2013, o 23:05

i do tego mixu ukladacie sobie jakiś swój układ? :)
paula
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez sun979 » 4 lut 2013, o 21:50

martyna napisał(a):Mnie się marzy taki mix, że tańczymy a w połowie coś innego. Kojarzycie o co mi chodzi?


Wiem o co chodzi! ;) Fajny pomysł, ale myślę, że przy tej wersji już jednak trzeba umieć się poruszać. Mój facet nie jest dobrym tancerzem, więc wolę zostać przy spokojnej wersji. ;D

A jak myślicie - czy piosenka " Chcę tu zostać " nie jest zbyt staroświecka? Bo jak słucham jakieś aktualne piosenki to w ogóle rytm jest do kitu. Nie wiadomo jak się ruszać. Na jednym weselu para tańczyła do piosenki Ewy Jach " Mamy czas " i kompletnie się pogubili w tańcu...
sun979
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez paula » 7 lut 2013, o 15:18

jeśli twój przyszły mąż kompletnie gubi się w tańcu to weź na pierwszy taniec jakieś "tango-przytulango" bo tak naprawdę to jest chyba drugi (zaraz po całej ceremonii w kościele) bardzo stresujący moment dla pary młodej :) w czymś powolnym po prostu się przytulicie do siebie i jakoś to będzie bez wcześniejszego ćwiczenia :)
paula
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez sun979 » 8 lut 2013, o 21:44

paula.x111 napisał(a):jeśli twój przyszły mąż kompletnie gubi się w tańcu to weź na pierwszy taniec jakieś "tango-przytulango" bo tak naprawdę to jest chyba drugi (zaraz po całej ceremonii w kościele) bardzo stresujący moment dla pary młodej :) w czymś powolnym po prostu się przytulicie do siebie i jakoś to będzie bez wcześniejszego ćwiczenia :)


Całkowicie to nie :p ale zawsze chciałam wolną piosenkę. Myślę, że jest na tyle stresu w tym dniu, że nie warto się dodatkowo przejmować bardzo skomplikowanym układem. Dla mnie opcja - kołysanie wystarczy! ;D

Jestem zdecydowana co do piosenki Farby - " Chcę tu zostać "
Tylko powtarzam pytanie- Czy nie jest zbyt staroświecka? Jak myślicie? ;]]]
sun979
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez paula » 8 lut 2013, o 22:55

nie, nie jest.
Dla mnie bardziej staroświecką piosenką jest "Wielka miłość" Krajewskiego która jest grana na każdym weselu na którym jestem :D

też uważam że jest mnóstwo stresu w tym dniu i naprawdę szkoda dokładać sobie kolejnych :P
paula
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez jadwinia » 29 sie 2013, o 21:06

Ale tyle jest piosenek weselnych i nie tylko nadających się na pierwszy taniec ... sporo ich zgromadzono na stronie SPAM gdzie są nawet zebrane piosenki i podzielone na kategorie ;) warto przeglądnąć tą stronę.

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 08:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosze nei SPAMować forum
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez Basia1994 » 29 sie 2013, o 21:13

Fajna stronka już szukam czegoś dla siebie ;)
Basia1994
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez Sniker » 29 wrz 2013, o 10:52

Jest wiele fajnych piosenek weselnych na pierwszy taniec. Ja bym polecała Seweryna Krajewskiego.
Avatar użytkownika
Sniker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 20:41

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez Boradia » 29 wrz 2013, o 14:13

a ja poezje spiewana :)
Avatar użytkownika
Boradia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 14:11

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez Sara96 » 12 paź 2013, o 23:04

moze walc?
Avatar użytkownika
Sara96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 05:22

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez eGirl » 23 paź 2013, o 21:54

A my mieliśmy śliczną piosenkę, którą polecała jakaś dziewczyna na innym forum.

Beata Bartelik - Sen na pogodne dni

Piosenka ma piękny tekst i szczerze wszystkich zaskoczyliśmy naszym wyborem bo była to piosenka inna ale jakże piękna. Nawet nasza fotografka pytała co to za piosenka bo jej się bardzo podobała :D

Eleganckie zaproszenia ślubne www.klara-wedding.pl
Avatar użytkownika
eGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 15:13

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez an_ka89 » 27 lut 2014, o 12:33

Ja z moim partnerem mamy piosenkę, przy dźwiękach której się "poznawaliśmy". Chcielibyśmy ją, ale zapewne nie bardzo się jakoś da "Running scared"
Avatar użytkownika
an_ka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:14

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez mirka1025 » 3 mar 2014, o 16:24

Moja przyjaciółka wybrała angielskojęzyczną rockową balladę;) Jej narzeczony nie jest dobrym tancerzem (to komplement w tym przypadku;)) i ich taniec to będzie takie kołysanie się i przytulanie. Ale wybór piosenki bardzo oryginalny. Piosenka zawsze jej się podobała a tekst wzruszał;) Niestety nie pamiętam tytułu, bo zespół nie jest znany.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez Pati_88 » 4 mar 2014, o 11:58

A ja bym chyba wybrała piosenkę Braci "Za szkłem" :fallinlove ;)
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez Mona88 » 24 kwi 2014, o 23:11

Ja będę miała Bee Gees "How deep is your love" ;-)
Mona88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 22:47

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez a_gatka » 10 maja 2014, o 13:20

Ja się jeszcze nie zastanawiałam, ale na pewno nie Krajewski, bo nienawidzę tego kawałka. :evil:
a_gatka
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez G**** » 10 maja 2014, o 13:40

U mnie była piosenka For Teens- Jesteś częścią mnie :)
G****
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez miazga.radzio » 22 maja 2014, o 11:06

Szanowne Panie, zostałem poproszony przez przyszłą żonę o moje typy piosenek - pomóżcie proszę :)

_____________________________________________
japonki tommy hilfiger!
miazga.radzio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2014, o 11:03

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez a_gatka » 22 maja 2014, o 12:16

A nie macie jakiejś wspólnej? Która Was w jakiś sposób łączy, słuchaliście jej razem albo się Wam z Wami kojarzy?
a_gatka
 

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez małgogo » 24 maja 2014, o 17:17

Ja z moim narzeczonym wybraliśmy Leonarda Cohena " Dance me to the end of love", uważam że jest to piękna i wzruszająca piosenka.Jesteśmy po 3 ćwiczeniach z choreografem żeby nam pokazał kilka kroków takich do wykorzystania w różnych tańcach bo nie chcemy mieć wyuczonego tańca aby się jeszcze bardziej nie stresować.
małgogo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2014, o 16:58

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez MałyTygrysek » 28 maja 2014, o 17:14

My wybraliśmy piosenkę zespołu Universe "W perły zmienić deszcz" :) :fallinlove

You never know how strong you are, until being strong is the only choice you have.
Avatar użytkownika
MałyTygrysek
Fajna Kobietka
 
Posty: 229
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 13:32

Re: Piosenka na pierwszy taniec

Postprzez aleksandra_ave » 29 maja 2014, o 14:55

ja też bym chciała propozycje piosenek...

aleksandra_ave
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 09:30
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]