Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Medycyna Estetyczna

Postprzez certyfikowane_piekno » 7 lip 2011, o 16:37

Dziewczyny, wiecie czym zajmuje się medycyna estetyczna? Chodzicie do lekarzy medycyny estetycznej?
certyfikowane_piekno
 

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alicja002 » 26 lip 2011, o 22:52

ja chodzę, chodzę ;) i polecam nie ma się co bać, trzeba inwestować w siebie i wyglądać a co najważniejsze czuć się dobrze w swojej skórze !
alicja002
 

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez certyfikowane_piekno » 9 sie 2011, o 15:28

@alicjo002 miło słyszeć o zadowolonej pacjentce korzystającej z usług medycyny estetycznej, pamiętaj jednak żeby odwiedzać tylko gabinety które prowadzą certyfikowani lekarze medycyny estetycznej których lista znajduje się na stronie.... Na własnej skórze nie ma co eksperymentować :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
certyfikowane_piekno
 

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Tusia » 30 lis 2011, o 23:40

zdecydowanie się zgadzam, jest prowadzona strona z listą lekarzy warto przejrzeć stronę Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Tam będą nazwiska i sprawdzać czy w danej klinice leczy/wykonuje zabiegi lekarz upatrzony przez Ciebie, do innego bym się nie zdecydowała wybrać.
Tusia
 

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez ewcio » 15 gru 2011, o 12:37

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, jeśli ktoś ma potrzebę poddania się zabiegom medycyny estetycznej to czemu nie, tylko często medycyna estetyczna mylona jest z chirurgia plastyczną. Ludzie nie zwracają uwagi do jakich specjalistów chodzą. Słyszałam, że często lekarze innych specjalności próbują poszerzać zakres swoich usług właśnie o medycynę estetyczną, bo jest co raz bardziej popularna. Zgadzam się, że warto dokładniej się rozglądnąć i skonsultować nawet z kilkoma lekarzami aby wybrać tego najodpowiedniejszego dla nas.
ewcio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 wrz 2011, o 21:03

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez gabisweet » 17 kwi 2013, o 14:11

Ja zdecydowanie jestem zwolenniczką med. estetycznej aniżeli chirurgii plastycznej. Miałam okazję korzystać z zabiegu epilacji laserowej różnych części ciała - i uważam, że jeśli wybierze się sprawdzony gabinet, gdzie działają na certyfikowanym sprzęcie - można uzyskać świetne efekty i poprawić zarówno swój wygląd, pozbyć się kompleksów, jak i samopoczucie. ;-) Poza tym są to o wiele bezpieczniejsze zabiegi, nieinwazyjne, zero cięcia, więc ryzyko wystąpienia powikłań sprowadza się do minimum. ;-)
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez MagdalenaDz » 18 lut 2016, o 14:25

Mnie najbardziej cieszą efekty depilacji laserowej. Aż dziwie się, że tak długo męczyłam się z innymi metodami. Trafiłam do świetnego gabinetu i jestem zachwycona.
MagdalenaDz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 17:39

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez olalala » 20 lut 2016, o 16:19

Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg odmładzający. Do tej pory chodziłam tylko na endermologię i byłam zadowolona z efektów ;) Postanowiłam więc odłożyć trochę pieniędzy i zrobić coś z kondycją skóry. Lekarka zaproponowała mi nowość: atelokolagen Linerase. Jestem po 3 seriach zabiegów, miałam ostrzykiwaną twarz, dekolt i szyję efekt jest mega! Skóra stała się napięta, wygładzona, nawilżona i promienista :D Najbardziej jestem zadowolona z obecnego wyglądy dekoltu, wygląda jak 8 lat temu :) Bardzo polecam!
olalala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 16:12

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez dradziszewska » 15 mar 2016, o 12:02

Warto chodzić do lekarzy medycyny estetycznej i pracować nad swoim wyglądem, przecież nie zawsze trzeba od razu decydować się na nie wiadomo jakie zabiegi aby znacząco poprawić swój wygląd.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez olalala » 31 mar 2016, o 22:03

Warto. Pod warunkiem, że robi się to z umiarem i chodzi do sprawdzonego miejsca, a nie za każdym razem na inny grupon. Nie mówię, że tam wszystkie miejsca są złe, ale ja parę razy naprawdę tylko straciłam kasę. Jak to mówią: skąpy traci dwa razy. Dlatego warto popytać wśród znajomych jakie miejsce polecają i tam iść. Mi tak sąsiadka poleciła Viva-Derm w Warszawie i chodzę tam już od roku. Robię mikrodermabrazję itd. zazwyczaj, ale teraz chyba wybiorę się na epilację laserową Pallomar. Tak sobie myślę, że na lato to chyba dobry pomysł :ok:
olalala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 16:12

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez dradziszewska » 1 kwi 2016, o 12:47

A która z Was ostatnio wykonywała jakiś zabieg z zakresu medycyny estetycznej?

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez liliana33 » 19 cze 2016, o 23:40

ja ostatnio skończyłam kurację z wykorzystaniem linerase :) jestem po 3 zabiegach i jestem zachwycona! pierwsze efekty widziałam po 1 wizycie, a teraz jest 5x lepiej! mam pięknie napiętą skórę, zniknęły zmarszczki palacza przy ustach, venus z szyi i pięknie odmłodziłam dłonie - i to wszystko za jednym razem! bardzo polecam takie kompleksowe odmładzanie, bo wygląda to dużo bardziej naturalnie!
liliana33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2016, o 23:37

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Sylwuśka123 » 14 lip 2016, o 10:12

Ja wykonywałam ostatnio mezoterapię , a potem botox w Rzeszowie . Jestem mega zadowolona. Gabinet nazywał się Moja Estetyka. To ten przy ulicy Litewskiej niedaleko szpitala Św, Jadwigi . Mają też inne ciekawe zabiegi . Ja zastanawiam się teraz nad skorzystaniem z oferty ginekologii estetycznej jakiś lifting krocza . Pozdrawiam Was dziewczyny

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alexaa » 18 lip 2016, o 21:11

bardzo lubie korzystać z medycyny estetycznej! robie to, by lepiej czuć się ze sobą i walczyć z moimi niedoskonałościami i problemami.. w zeszłym roku udało mi się pobudzić porost włosów a w tym roku pozbyłam się wiotkiej skóry szyi i twarzy dzięki linerase! nie uważam, że to coś złego, pozostaje nadal sobą i jestem szczęśliwa :)
alexaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lip 2016, o 21:04

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Katarynka » 19 lip 2016, o 14:36

Medycyna estetyczna to np. botox, peelingi laserowe, ale też usuwanie znamion itp :) Zdarzyło mi się skorzystać

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Jolanta » 26 lip 2016, o 11:30

Dziewczyny a ja balabym się coś wstrzykiwać w skorę twarzy ;/ Botoks i kwas hialuronowy to ciała obce. Tak wiec organizm chce je jak najszybciej usunąc. Nie jest to nasze ciało. Wiem,że cieżko jest się pogodzić ze zmarszczkami ale można chociąż w pewnym stopniu zahamować ich powstawanie przez stosowanie odpowiednich kosmetyków. Ze swojej strony mogę Wam polecić serum Richevon, w którym jakiś czas temu sie zakochalam. Rzeczywiście ma działanie a te mniejsze zmarszczki są zredukowane. Nakladam je na twarz po dokładnym oczyszczeniu oraz przed właściwym kremem.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Toshiba22 » 26 lip 2016, o 14:33

Ja tydzień temu w gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie - Klinika Miracki miałam usuwane z policzków blizny potrądzikowe. Zabieg został u mnie wykonany laserem PicoSure. Po zabiegu byłam zaczerwieniona, ale już dzień po zobaczyłam, że blizny na policzkach są już praktycznie niewidoczne. Zawsze to był mój kompleks, więc jestem wdzięczna bardzo, że są takie miejsca, w których można usunąć swoje niedoskonałości.

Toshiba22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 12:36

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kubalis » 26 lip 2016, o 20:59

Moja dziewczyny chodzi na lasery żeby zlikwidować owłosienie i jakieś przebarwienia na buzi, naprawdę polecam

kubalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 14:55

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez cachecache » 26 lut 2017, o 20:53

Ja chodzę i jestem bardzo zadowolona :) Moim zdaniem każda kobieta powinna się wybrać od czasu do czasu na zabieg - chociażby oczyszczania twarzy. Ja obecnie chodzę np. na usuwanie owłosienia laserem do Viva-Derm w Warszawie. Super sprawa, bo duza oszczednosc czasu a przede wszystkim wygoda.
cachecache
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 20:48

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Aleksndra » 9 mar 2017, o 11:45

Medycyna to chyba operacje plastyczne i botox. Tak mi się kojarzy. Nie wiem czy ktoś chciałby korzystać z operacji plastycznych regularnie. :O

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 21:20

Jej nieradykalny rodzaj jest według mnie naprawdę korzystny i przy tym bezpieczny. Innych nie próbowałam.

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alren » 5 lip 2017, o 12:48

Jest jak najbardziej o.k, bo nie ingeruje zbytnio w naturalny wygląd. Myślę, że sama się zdecyduję na nią kiedyś.

alren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:21

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Kamila5 » 2 sty 2018, o 20:07

Moja koleżanka od pół roku szaleje i poprawia w wyglądzie wszystko co się da. Teraz wybiera się do Lublina do Kliniki Medical Esthetic na korektę nosa. Wyczytała, że tam najlepiej robią tego rodzaju operacje. Ja przyznam, że bym się bała tak inwazyjnych zabiegów. Ale faktycznie nos ma brzydki i może na jej miejscu też bym się chciała pozbyć kompleksów.
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Klinika Estetica » 10 sty 2018, o 19:38

W poprzednim roku, ponad połowa Pacjentek gabinetów medycyny estetycznej to kobiety po 40-tce, ale odmładzają się też coraz częściej 30-latki. Warto dodać, iż 20% wszystkich Pacjentów stanowili mężczyźni :). W 2017 r. roku nawet połowa Pacjentów to były osoby, które z zabiegów korzystały po raz pierwszy.
Avatar użytkownika
Klinika Estetica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 12:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez karolcia77 » 16 sty 2018, o 14:43

ja sama poprawiałam owal twarzy w klinice mediart clinic w Poznaniu i jestem szczęśliwa i w końcu nie mam tylu kompleksów, buzia wygląda młodziej i co najważniejsze, nikomu nie uwalam życia ciągle narzekając, że jestem stara :)
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak