zespół warszawa

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

zespół warszawa

Postprzez piramida » 18 mar 2013, o 14:59

hej mogłybyście polecić jakiś sprawdzony zespół na wesele z warszawy? Ostatnio na ślubie bawiłam się z Fiestą i mają naprawdę fajną wokalistkę z ciekawym wokalem, ale jeszcze sie nad nimi zastanawiam... Może wypowiecie się o ich mp3 to się przekonam do nich na 100%? Tutaj można ich posłuchać http://www.imprezka.com.pl/
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: zespół warszawa

Postprzez sloneccko » 19 mar 2013, o 08:37

bardzo mi się podoba głos tej wokalistki, ma też dobry angielski - co ważne no i szeroki przekrój repertuaru, ja bym była na tak :)
Avatar użytkownika
sloneccko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 08:35

Re: zespół warszawa

Postprzez alianka » 10 kwi 2013, o 14:35

Fajnie brzmią.
Ciekawe jak u nich z terminami czy dużo na przód trzeba rezerwować, bo ja też jestem na etapie poszukiwań.
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: zespół warszawa

Postprzez Madzia » 6 cze 2013, o 14:51

W Warszawie to się dobrze bawiłam na weselu gdzie grał zespół Remedium z Radomia.
Wokalistki naprawdę ładnie śpiewały i ogólnie jakoś tak zespół potrafił porwać do tańca i do zabaw :)
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: zespół warszawa

Postprzez joasia.b » 18 cze 2013, o 17:27

piramida jeśli chodzi o zespół "Fiesta" to mogę ci go polecić, bo naprawdę świetnie grają. Byłam ostatnio na weselu u kuzyna w Warszawie i właśnie oni grali. Ludzie praktycznie nie schodzili z parkietu, a to nie często się zdarza na weselach żeby zarówno młodzi, jak i starsze osoby były zadowolone z zespołu.
joasia.b
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 17:58

Re: zespół warszawa

Postprzez anulka77 » 2 lip 2013, o 21:47

Ja ze swojej strony mogę wam jeszcze polecić zespół Remedium z Radomia - grali u mnie i w Warszawie też grają. Ja byłam bardzo zadowolona. Fajnie rozbawiali gości i mieli śmieszne, a jednocześnie "bezpieczne" zabawy (bez rozbierania itp.) - wszystko też uzgadniali z nami.

Ostatnio edytowano 8 wrz 2013, o 12:15 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
anulka77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 cze 2013, o 13:22

Re: zespół warszawa

Postprzez jadwinia » 8 wrz 2013, o 10:24

Ja podobnie jak joasia.b mogę polecić zespół Fiesta, co prawda pochodzą z Lublina ale grają także w stolicy. Byłam na weselu u przyjaciółki i faktycznie grali fantastycznie, mało kto siedział długo przy stoliku ;)
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: zespół warszawa

Postprzez Onyszkowa » 19 lip 2022, o 09:55

Jest taki zespół Grupa Muzyczna M&M z Małopolski, który gra na weselach. Ale wydaje mi się, że też na Śląsku nie powinno być problemu, by zagrać. Ostatecznie wiadomo trzeba dzwonić i dowiedzieć się u źródła jak to wygląda.
Onyszkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2021, o 15:34

Re: zespół warszawa

Postprzez Janna96 » 29 wrz 2022, o 18:13

Jeśli chodzi o Warszawę to z całego serca polecam zespół Saxandsix, niestety ja nie mogłam sobie pozwolić na ich usługi ale byłam na weselu jako gość. Chłopaki i dziewczyna są niesamowici, grają na żywo. Z tego co kojarzę później ktoś z zespołu był dj na weselu. Więc to takie 2w1. Nie karzydy to lubi akurat.

Kochająca gotować :cooking lubiąca podróże i zawsze wspierająca swoją rodzinę.
Dla babek zainteresowanych ślubami podsyłam profil mojego brata fotografa Maciej Kuświk fotografia
Janna96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2022, o 17:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników