Paul McCartney

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Paul McCartney

Postprzez xysa » 24 cze 2013, o 14:27

Widziałam w TV relacje ludzi po koncercie to każdy był zaskoczony, że w tym wieku można dać tak świetny koncert :)

xysa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 14:21

Re: Paul McCartney

Postprzez Alex » 29 lip 2013, o 11:23

A czemu nie. :) Chociaż ja to zawsze wolałam go w grupie. :) Jak słyszę beatlesów na Stars tv, to zawsze mi się niechcący podgłośnim, to przybiega facet i pyta o co chodzi. Też mu tak czasem robię, ale on z głośnością przesadza bardziej. ;)
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Paul McCartney

Postprzez Mirabella » 1 sie 2013, o 23:29

He he, też tak mam. Jak słyszę że w telewizji są moje ulubione teledyski to też zawsze daje na full. Najbardziej lubię hity z lat 70-tych. A McCartney to już w ogóle klasa sama w sobie. Szkoda, że nie często jest w telewizji.
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00

Re: Paul McCartney

Postprzez BadRomance » 3 sie 2013, o 10:56

Swoją drogą McCartneya puszczają w stacji, o której już tutaj była mowa. Chodzi mi oczywiście o jedną z lepszych stacji muzycznych (o ile nienajlepszą) - STARS.TV
Nie oceniam, bo ostatnimi czasy nie słucham innych.
BadRomance
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 19:46

Re: Paul McCartney

Postprzez Penelopa » 10 sie 2013, o 20:35

Ja również trochę ubolewam nad tym, że już praktycznie nie puszczają w telewizji takich hitów, jak właśnie Paula McCarney'a. Niedawno udało mi się tylko trafić na niego właśnie w StarsTV. Fajna stacja ogólnie.
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Paul McCartney

Postprzez Mirabella » 11 sie 2013, o 12:53

Stars tv? To chyba coś nowego, bo pierwsze słyszę. A gdzie to można oglądać? Jest w kablówkach? To jest dodatkowo płatne czy normalnie w pakietach? Bo jak jest kanał z McCartneyem to ja chcę go mieć! :angrywife
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00

Re: Paul McCartney

Postprzez Alex » 27 sie 2013, o 14:53

Mirabella- na full, to może nie. :D Staram się jakoś żyć z sąsiadami, ale jakbym kiedyś się dorobiła chałupy na wsi, to czemu nie. :)
BadRomance- a ja już tylko StarsTV słucham, ale ocenie resztę - jest do kitu. Same powtórki, reklamy i piosenki, za którymi nie przepadam. To tylko osobiste odczucia, bo jak ktoś lubi disco-polo, czy rap to nic mi do tego, ale ja wolę jakąś normalniejszą muzykę.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Paul McCartney

Postprzez kusicielka » 29 sie 2013, o 16:28

Paul McCartney jest niesamowitym muzykiem z StarsTV, o którym piszesz jest równie niesamowite, bo choć praiwe nie ogladam tv, to zauwazyłam, ze to jedyna telewizja muzyzna - bez showów i prezenterów od czapki.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Paul McCartney

Postprzez zumbi » 2 wrz 2013, o 16:00

Też go bardzo lubię, dał niesamowity koncert w czerwcu na narodowym, na żywo jest niesamowity! A co do Stras TV to też lubię, najbardziej chyba za brak pseudorozrywkowych programów.
zumbi
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:53

Re: Paul McCartney

Postprzez Muffy » 10 wrz 2013, o 12:05

Pierwszy raz usłyszałam o takim programie :) Trzeba będzie sprawdzić. Fajnie, że są jeszcze takie.

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak