Tatuaże

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Tatuaże

Postprzez dzo » 6 lip 2011, o 09:39

babyisback zajebisty ;) ;) ;)

ile dałaś za niego ??
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez babyisback » 8 lip 2011, o 21:06

300 zł ;)
Kolejny mój (starszy):
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
babyisback
 

Re: Tatuaże

Postprzez paralotnia » 13 lip 2011, o 13:52

Dziewczęta, co Wy wiecie o tatuażach? NIC! Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć to polecam artykuł w 36 numerze Fashion Magazine, poświęcony Zombie Boy`owi. Uprawia on coś, co nazywa się body morphing, "zjawisko wielowymiarowe i jeszcze bez definicji. Chodzi o trend w modzie, sztuce, grafice i chirurgii estetycznej, który polega na świadomym kształtowaniu ciała i nadawaniu mu nowych form".
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
paralotnia
 

Re: Tatuaże

Postprzez dzo » 13 lip 2011, o 18:32

paralotnia napisał(a):Dziewczęta, co Wy wiecie o tatuażach? NIC!


a Ty co wiesz ?
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez Melisa » 14 sty 2012, o 18:39

Chciałabym mieś tatuaż na ramieniu lub łopatce. Nie zdecydowałam się jeszcze ponieważ nie wiem jaki wzór. Musiałoby być to coś wyjątkowego, znaczącego dla mnie

W przyszłości może to będą napisy po arabsku
كريم i مايا

Czyli imiona jakie chce nadać dzieciom
Albo jakiś cytat bo arabsku
Melisa
 

Re: Tatuaże

Postprzez znajomek » 14 sty 2012, o 18:47

Ja też posiadam tatuaż ,,KWIAT WIŚNI "
zrobiłam go 2 lata temu :D Troche bolało ale warto było mam ochotkę na jeszcze jeden tylko nie wiem gdzie. na ramieniu już mam , może noga ? he he
znajomek
 

Re: Tatuaże

Postprzez Melisa » 14 sty 2012, o 18:50

dzo, ten kot jest świetny!
Melisa
 

Re: Tatuaże

Postprzez dzo » 14 sty 2012, o 19:54

noooo :roll: :roll:

zbieram kasę :twisted:
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez Arowana14 » 17 sie 2012, o 22:34

Mi też się podobają bardzo tatuaże. Najbardziej lubię skrzydełka na plecach :) Obrazek Zrób coś takiego i będziesz wyglądała bosko!

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: Tatuaże

Postprzez Haribo » 26 wrz 2012, o 16:26

Marzę o tatuażu już od jakichś 4 lat ;) ale najpierw postawiłam sobie cel - uformować sylwetkę i potem dopiero przyozdobić tym cudem :) mam już upatrzone studio, wzoru nie mam, bo chcę żeby był unikalny, zrobiony specjalnie dla mnie :D myślę, że w przyszłym roku powinnam się już zdecydować
Haribo
 

Re: Tatuaże

Postprzez bianka23 » 1 paź 2012, o 10:04

a co z tatuazem a pozniejsza ciaza? Czy jesli zrobi sie tatutaz na łopatce to czy on moze sie "rozejsc" po przytyciu? A wzor akurat zaprojektowalam sobie sama :D

klimatyzatory warszawa-najlepszy i największy wybór
Avatar użytkownika
bianka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 09:46

Re: Tatuaże

Postprzez RougeBloo » 1 paź 2012, o 13:41

bianka23 napisał(a):a co z tatuazem a pozniejsza ciaza? Czy jesli zrobi sie tatutaz na łopatce to czy on moze sie "rozejsc" po przytyciu? A wzor akurat zaprojektowalam sobie sama :D



Coś Ty, na łopatce Ci się nie rozejdzie :D Jeśli miałabyś gdzieś na brzuchu, na podbrzuszu, pod cyckami, albo na boku to tam mógłby Ci się rozejść, a na plecach nie :)


Ja planuję sobie zrobić na łopatce albo pod karkiem, na stopie, chciałam jakiś mały za uchem no i pod piersią lewą, ale to dopiero jak urodzę dzieci i będę wiedziała, że już nie chcę więcej, bo tak to mi się właśnie rozejdzie :) A no i chciałabym na nadgarstku.
Mój chłopak mnie zaraził bakcylem owym, bo sam posiada 5 i to jeszcze nie wszystkie :) ma na całej łydce, ramieniu, 2 pod piersią i na nadgarstku :)

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: Tatuaże

Postprzez tarantula » 28 paź 2012, o 13:05

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
tarantula
 

Re: Tatuaże

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 17:30

podobaja mi sie,ale nie chcialabym sobie zrobic.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Tatuaże

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 17:17

Nie lubię wielkich tatuaży,jeśli już ,to coś małego w dyskretnym miejscu.Jednak teraz tatoo są tak wszechobecne,że aż nudne.(Moja opinia) :swing
Kimma
 

Re: Tatuaże

Postprzez elzbieta45 » 15 gru 2012, o 18:29

ja wogole nie lubie tatuazy kojazy mi sie to z wiezieniem , sama bym sobie nigdy nie zrobiła tatuazu i moj mezczyzna tez nie ma i ciesze sie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Tatuaże

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 20:01

Najbardziej jakoś odrzucają mnie tatuaże na szyi,czy rękach(u kobiet,szczególnie).Mało to kobiece i subtelne jak dla mnie.
Kimma
 

Re: Tatuaże

Postprzez paula93 » 7 lut 2013, o 20:48

ja mam tatuaż na nadgarstku :) mam pomysły na następny, pozostało mi tylko zbierać kasiorę :D
paula93
 

Re: Tatuaże

Postprzez tarantula » 16 sie 2013, o 19:37

Obrazek Obrazek Obrazek
tarantula
 

Re: Tatuaże

Postprzez Carina » 16 sie 2013, o 20:16

Ja. wole takie klimaty ;p

Obrazek

Obrazek

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Tatuaże

Postprzez maximusica » 27 wrz 2013, o 23:05

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maximusica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 19:27

Re: Tatuaże

Postprzez dzo » 28 wrz 2013, o 13:00

brzydkie
dzo
 

Re: Tatuaże

Postprzez maximusica » 26 paź 2013, o 23:04

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
maximusica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 19:27

Re: Tatuaże

Postprzez orszulka » 22 maja 2016, o 12:26

mi sie nic nie rozeszlo po ciazy. tatuaz jak piekny byl, tak jest :D i nie ukrywam, ze czaje sie na kolejny. wiem, ze chce ale jeszcze nie wiem jaki :D swoją drogą jesli sa tu babeczki z warszawy to polecam tatuatorów z SPAM. na poczatku bylam strasznie wydygana co do samego robienia tatuazu, ale michal szybko rozluźnil atmosfere, a tatuaz? kurcze, nie spodziewalam sie, ze wyjdzie tak piekny <3

Ostatnio edytowano 22 maja 2016, o 13:01 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Tatuaże

Postprzez orszulka » 22 maja 2016, o 21:35

orszulka napisał(a):mi sie nic nie rozeszlo po ciazy. tatuaz jak piekny byl, tak jest :D i nie ukrywam, ze czaje sie na kolejny. wiem, ze chce ale jeszcze nie wiem jaki :D swoją drogą jesli sa tu babeczki z warszawy to polecam tatuatorów z SPAM. na poczatku bylam strasznie wydygana co do samego robienia tatuazu, ale michal szybko rozluźnil atmosfere, a tatuaz? kurcze, nie spodziewalam sie, ze wyjdzie tak piekny <3



czy moderatorki tutaj to sie dobrze czują? wątek o tatuaz, wspomnialam gdzie robilam, co w tym zlego? nie mozna w poscie napisac nazwu kosmetyku, ktory sie uzywa ani salonu, do ktorego sie chodzi, bo wiadomosci sa edytowane. paranoja :evil:
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]