Dlaczego kobiety czytają romanse?

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez Hadassa » 11 wrz 2013, o 11:38

jak w tamacie ??
Czemu duży odsetek kobiet sięga akurat po taką lekturę ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez Jamelia » 11 wrz 2013, o 17:03

romanse czytuj a te kobiety które nie miewają własnych romansów :D a tak szczerze, romantyzm przez nas przemawia i myślę że dlatego właśnie

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez rozoowa » 16 wrz 2013, o 14:02

Nie jestem jakąś wielką fanatyczką tejże kategorii, jednak muszę przyznać, że kiedy odstawiam te swoje ciężkie kryminały, to bardzo często mam ochotę na coś lekkiego w postaci beznadziejnego romansidła. :) Dlaczego kobiety czytają? Pewnie z tego samego powodu z jakiego oglądają też komedie romantyczne - bo takie rzeczy nie wydarzają się w życiu realnym, a czasem warto pomarzyć i pofantazjować o takiej nieosiągalnej miłości - bez problemów i zawsze z happy enem - jak to my kobiety lubimy (chociaż nie zawsze się do tego przyznajemy) ;)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez Penelopa » 21 wrz 2013, o 20:11

Moim zdaniem romanse to mozliwość oderwania się od codzienności i spełnianie dziewczęcych marzeń za księciem na białym rumaku :-)
Avatar użytkownika
Penelopa
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 20:16

Re: Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez deborka » 8 paź 2013, o 13:48

Nie przepadam za romansami, koleżanka pożyczyła mi kiedyś swoje harlequiny- przeczytałam może ze 2, ale jakoś mnie nie wciągnęły. Zdecydowanie bardziej wolę moje kryminały :)

deborka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 13:26

Re: Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez roxxy681 » 9 paź 2013, o 01:05

Dlatego, że kobieta to kobieta i czasem lubimy się powzruszać biorąc udział(choćby ten bierny) w jakiejś romantycznej i ckliwej historii.
Chociaż ja tam wolę romantyczne chwile na żywo z moim chłopakiem :D
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Dlaczego kobiety czytają romanse?

Postprzez Sophie001 » 10 paź 2013, o 02:28

Ja jakoś specjalnie nie przepadam za romansami, ale to dobry sposób na wyłączenie myślenia, chwilę odpoczynku dla umysłu ;)
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron